Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Itak mi gajba ?e tok po?as laufa da boh pomagi, mi je ?e en maher svetvou da je treba formatirat disk, pol pa Jovo na tanovo :hohoho:

 

tko da zgleda ne bom dost popu?iv :P

 

Tko sem jest naredu...sem se nekaj za...val pol sem pa vse skupaj nesu,ko so zbirali kosovne odpadke...

Tam je tudi spadal,ker mi je tudi odpiral pol ure eno stran... :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

torej "Pohvalite se,...":

Danes sem zasledoval Jamesa Bonda. :bravo: Po novem vozi srebrnega Audija 4,2 TDI, prihaja pa najbr? iz YUgoslavije (no nalepka je bila tako spodaj, da nisem prepri?an, da ni pisalo VU, ampak to bi najbr? pomenilo kak?no Venezuvelo tako, da to najbr? odpade)

Sicer pa poglejte si tablico na sliki. ?al se slabo vidi (mobitel, no? in ?e de? :( )

post-285-1190838405_thumb.jpg

 

JB 1 007

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej pazi kaj govori?... pred parimi dnevi so se na njegovem koncu skoraj utapljali sred kopnega ;) pa ne od pija?e :mi pijemoo:

 

ne vem ?e jim je glih sme?no, ko to zdaj omenja? :ne vem:

 

Modeli ni panike, pri nas ni bilo tako hudo, sta kramp in lopata zalegla.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

yu ne obstaja vec

vu je vanuatu....najbrz je tam davek nizek, pa je tam registriral...veliko ljudi dela to

za venezuelo pa ne vem kaksno kratico imajo

 

Enkrat je bila na Nissan forumu debata na to temo. Registriranje na Cookovih otokih in Vanutau kar preko interneta tako, da lahko registrira? prakti?no vse, saj niti tehni?nnega ne rabi? al neki takega. :blink:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol keri nimajo tehni?no izpravnih avtov in vejo,da pri nas ne bojo pri?li skozi,lahko svoj avtek kr prek interneta registrirajo na Cookovih otokih recimo in se veselo vozijo po cesti..... :whatever: Mislim ej.... :ne vem:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol keri nimajo tehni?no izpravnih avtov in vejo,da pri nas ne bojo pri?li skozi,lahko svoj avtek kr prek interneta registrirajo na Cookovih otokih recimo in se veselo vozijo po cesti..... :whatever: Mislim ej.... :ne vem:

 

Kako je pa z zavarovanjem pol.... :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No potem je na? in ima registriran avto v tujini. Sicer pa kolikor se spomnim tiste teme (in je ne najdem ve? <_< ) je bila fora, da ho?e en Skylinea uvozit in bi ga na tak na?in registriral, zakaj je pa ta registriral Audija na tak na?in se mi pa ne sanja. Vem da ni poceni, mogo?e je hotel pa? tak?no tablico, ki je pri nas ne bi nikoli mogel dobiti. :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem videl tegale Audija in izvedel da je lastnik iz nekje okolice Kamnika, neke izolacije Zorman, nekaj podobnega in ima doma ?e S6 in ?e ne vem kaj vse :D

 

Pol ga pa jz poznam, to pomen d je fotr od tamauga, ki je od Kamni?kega Roka kupu megan?ića! :danzoman::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj sem priletel iz Barcelone, kjer sem ga biksal cel teden. Sel na stadion gledat tekmo Barcelona-Zaragoza. Vsi goli padal zelo blizu mojga zica. In kljub kislim napovedim je bil cel teden soncek.

Drugo leto isti cajt spet tja. Ker so okoli 22-24.09 dnevi Barcelone in so koncerti, zabava. itd., na vsakem vogalu. Bom zalimal se kako slikco gor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz grem pa zdele z eno gospodi?no mav do obale pogledat ?e je voda ?e slana! <_<:P

 

Ne vem,?e si ti glih slanost vode sprobaval....po moje bolj ?esa drugega.... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi se pohvalil, da sem se uspe?no preselil nazaj v LJ (ne vem pa kako zgleda neuspe?na preselitev, he he) in kon?no tudi usposobil internet.

 

Jeeeee, I'm back. Pa ?e to: 12. oktobra imamo koncert na Mostovni v NG. Pride kdo?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.