Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

U?er so me po tistem k mi je ena guma spustila (nisde ve kako je to zgledal) :D , so me pr Orto baru ustavl polcaji, pa vozni?ka prometna, obvezna oprema in homologacija (k ?e zdej ne vem al jo mam al jo nimam - Sishi ve? kva mislm) :hohoho:

 

Pol pa vpra?anje kje mam spredno tablco in sm mu povedu d sm jo usjav, pa mi pol ni ve? te?iv. No pol sm ga ?e pra?u s kere postaje je, pa je biv Be?igrad, se prav kolega od Damjana - Blackwolfa in sva pol ?e ene 2 rekla, sm dubu dokumente nazaj in sre?no, je pa zanimiv d mi je vrjeu na besedo d nism n? piv, k je vidu u prtla?niku eno steklenko - 2l iz Ravbarja ?e pouhno! Skratka kr morala, edino pozni smo bli pol za u Franclna! :danzoman:<_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ja , ko pa 1x ne bo konkuren?en bo pa pizdil ?ez visoke te?aje in vse bodo drugi krivi, ko ne bo mogel izva?at... <_<

 

Ehmmm - re?itev - ne izva?at - samo uva?at ---- :hohoho: ----samo ?ala mala, da ne bo ojgna :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er so me po tistem k mi je ena guma spustila (nisde ve kako je to zgledal) :D , so me pr Orto baru ustavl polcaji, pa vozni?ka prometna, obvezna oprema in homologacija (k ?e zdej ne vem al jo mam al jo nimam - Sishi ve? kva mislm) :hohoho:

 

Pol pa vpra?anje kje mam spredno tablco in sm mu povedu d sm jo usjav, pa mi pol ni ve? te?iv. No pol sm ga ?e pra?u s kere postaje je, pa je biv Be?igrad, se prav kolega od Damjana - Blackwolfa in sva pol ?e ene 2 rekla, sm dubu dokumente nazaj in sre?no, je pa zanimiv d mi je vrjeu na besedo d nism n? piv, k je vidu u prtla?niku eno steklenko - 2l iz Ravbarja ?e pouhno! Skratka kr morala, edino pozni smo bli pol za u Franclna! :danzoman:<_<

 

A ste se dobil v Ortu? Za homologacijo pa ne vem a jo ma? al nima? :ne vem: ?i?i bo zihr vedu, njega upra? ;)

Drga? si mel pa zegen s policajem B) Se prav blekvolf je Damjan iz PU Be?igrad. Si bom zapomnil.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav z otoka-mesta Lastovo, do kamor smo prijadrali kako uro nazaj. :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yavar u?ivaj,pa pazi,da se ne vtopi?. ;)

 

ej pazi kaj govori?... pred parimi dnevi so se na njegovem koncu skoraj utapljali sred kopnega ;) pa ne od pija?e :mi pijemoo:

 

ne vem ?e jim je glih sme?no, ko to zdaj omenja? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aj fil veri olimpik tudej :)

 

pa ?e kompa sem nadgradil na Cor2Duo E4400 :)

 

rabi kdo celeron D 3000 ? 775 podno?je :) skupaj z ventilatorjem :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma?a ki?ta me je zdele obvestila d sm dubu trojanskega kojna :bravo::ljubezen:

 

Moralaaaaaaaaa :ouje:

 

?eprov ?e sm odkrit, bi pa ?e raj? mev Heleno iz te de?ele! <_<:P

 

Uf,to pa ni dobro...ko sem ga fasal na prej?nji"ki?ti",sem moral na novo vse nalo?it gor.

NIkakor se ga nisem mogu otrest. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.