Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Imam Mazdo 5 (dizel, 110 KM, oprema TX). Zanima me, ?e se da mogo?e izklju?iti airbag na sovoznikovem sede?u za monta?o lupinice za prevoz dojen?ka. V priro?niku te mo?nosti nisem na?el (razen ?e bi imel model z bolj?o opremo, kjer ima? pod volanom levo klju? za izklop airbaga).

 

Prosim za pomo?.

 

Hvla in lp, Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nimam pojma kje je to ampak poglej ?e v predal pred sovoznikom in pa odpri sovoznikova vrata ter pri odprtih vratih poglej na stranskem delu armature.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam Mazdo 5 (dizel, 110 KM, oprema TX). Zanima me, ?e se da mogo?e izklju?iti airbag na sovoznikovem sede?u za monta?o lupinice za prevoz dojen?ka.

Je mo?no! V katalogu originalne dodatne opreme njade? napravo za izklop airbaga, katero lahko naro?i? pri poobla??enemu Mazda servisu. Po ca. 1-urni vgradnji ta zadeva potem dela.

 

Lep pozdrav!

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?eloma ja, mogo?e pa ima svoje razloge zakaj spredaj. Pri ?ist ta mi?kenih na?eloma sploh ni problema ?e so spredaj v svoji jaj?ki in je airbag izklopljen.

 

Za la?ji pregled nad tem kaj se na zadnjih sede?ih dogaja ima Mazda pa tole baby ogledalce v ponudbi ;)

Objavljena slika

 

Lep pozdrav!

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Na?eloma ja, mogo?e pa ima svoje razloge zakaj spredaj. Pri ?ist ta mi?kenih na?eloma sploh ni problema ?e so spredaj v svoji jaj?ki in je airbag izklopljen.

 

Za la?ji pregled nad tem kaj se na zadnjih sede?ih dogaja ima Mazda pa tole baby ogledalce v ponudbi ;)

Objavljena slika

 

Lep pozdrav!

 

 

no da ne odpiram nove teme,me zanima kako pri m6 izklopi? sovoznikov air bag,kajti ?e mesec pa bom to mogel storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no da ne odpiram nove teme,me zanima kako pri m6 izklopi? sovoznikov air bag,kajti ?e mesec pa bom to mogel storiti.

 

S twingotom ga okrog furaj pa ne rabi? tega izklaplajt. :blink: Druga?e sem pa prista?tefa, da se mularija vozi zadaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no da ne odpiram nove teme,me zanima kako pri m6 izklopi? sovoznikov air bag,kajti ?e mesec pa bom to mogel storiti.

 

Pri tastari rocno ne gre... samo ce imas ISOFIX sedez, se samodejno izklopi... Vidis pa po tisti lucki, ki je na sredinski konzoli spodaj pod radijem...

 

Pri tanovi sestici pa je v predalu stikalo, ki se ga premakne s pomocjo kljuca v polozaj OFF...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ZD.

Po moje bi ?lo ?e bi vzel ven varovalko.?e pa ne gre pa tudi tako da deaktivira? komplet sistem.

 

Lp

IGY :bravo:

 

Ja ja itaq. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.