Skoči na vsebino

Zarnice


LabiGT

Priporočeno sporočilo

Te ?arnice so uredu in svetijo dobro....ampak znajo imeti man?o ?ivlj.dobo kot navadne (ker so pa? bol navite-baje)

 

Cena je pa nekje med 4800SIT-6000SIT

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 150
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

:hohoho: Jest sem jih tudi prej imel, pri?le so cca. 5000 SIT 2 komada, kupil sem jih tudi v gama centru BTC. Zdej odkar mam xenon sem jih pa prestavil v dolge in ?e je kdo kej pameten pa preve? blenda nasproti dobi nazaj xenon + belino dolgih od philipsa :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobi nazaj xenon + belino dolgih od philipsa :bravo:

 

To mi delaj !!!!!!!!! :danzoman::danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a kdo kej ve ?e je ?e mo?no dobit h4 bosch +60% ?? jez sm jih isku po vseh ?tacunah pa nikjer nimajo, ker mi prov zakon svetjo in bi kar ?e en par nabavu.

kar se pa ti?e osramovih, brat je mu prvo cool blue - prva mu je baje crknila po enem letu, pol je pa zamenju z osram silver in so ble tut zakon ?arnice, pa ?e se ne motim jih je v obiju kupu, okol 2jurja je bil par

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dosada sam koristio samo Osram CoolBlue, ali su mi dosta cesto pregarale.... zadnja je trajala samo dva mjeseca i dosta ljudi se zalilo na njih....

 

Sada sam presao na Philips Power2Night GT150 i trenutacno sam u fazi testiranja i nadam se da ce izdrzati puno drze od Osrama...

 

 

btw. na drugom autu sam imao Philips Vision+ i promjenio sam samo jednu zarulju u 3 godine...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

lahko probas osram silverstar, ki so +50%, sam meni so cool blue crknile v manj kot dveh mesecih...

od philipsa mas vision plus (+50%), te so ble tud ok, sam so blue vision boljse vseen! :)

 

No, za moje o?i (pa imam 4!!!!) ve? svetlobe definitivno daje vision plus, je pa res, da je lep?a (bolj bela)svetloba pri blue vision...najceneje dobi? te ?arnice na E-bay-u!!!

O Osramovih ?arnicah pa ne bi zgubljal besed - v 6-ki zdr?ijo pribli?no mesec, najve? dva... :(

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

No, za moje o?i (pa imam 4!!!!) ve? svetlobe definitivno daje vision plus, je pa res, da je lep?a (bolj bela)svetloba pri blue vision...najceneje dobi? te ?arnice na E-bay-u!!!

O Osramovih ?arnicah pa ne bi zgubljal besed - v 6-ki zdr?ijo pribli?no mesec, najve? dva... :(

 

meni so ?e drugi? crknle obe ksenonke , prvi? samo ena v razmiku parih mesecev - ali je res, da je glavni povzro?itelj predvsem premo?an motor, ker imajo tudi bemweji ipd. modeli enak problem
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa sej ti nimas xenon? al si naknadno montirala?

drugace pa navadne relativno hitro crkujejo, se posebej ce pise OSRAM na njih

 

se mi je kar zdel, da sem bosov stavek prehitr prebrala citiram"xsenon sistem ima xsenonske zgolj zasen?ne lu?i (kratke)" - pa ne se smejat

ne vem zakaj kratke lu?i pri mazdi tako hitro pregorijo, saj sem pri prej?njem avtomobilu mogo?e 2 x na 4 leta menjala kak?no lu?

kdo kaj ve, koliko stane delo in monta?a ksenonk.

zamenjala sem samo zimske gume in dodala lita plasti??a

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce je tvoja mazda se vedno ta ista iz predstavitve clanov Violet potem nimas ksenonke, ampak navadne H1 kot jaz...navadna zarnica stane cca. 4 eur, menja ti jo pa serviser na mazdi (ce se ti ne ljub sama se z njo ukvarjat) :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce je tvoja mazda se vedno ta ista iz predstavitve clanov Violet potem nimas ksenonke, ampak navadne H1 kot jaz...navadna zarnica stane cca. 4 eur, menja ti jo pa serviser na mazdi (ce se ti ne ljub sama se z njo ukvarjat) :bravo:

 

labi, a nisva na isti frekvenci?

ksenonke sta tisti dve okrogli samostojni beli nekje pri sprednjem odbija?u (pri Komarjevi mazdi se lepo vidi)

?e je pa ?e kje drugje, me pa podu?i

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem, ti si itak ponavad na neke nanoherce...:D

 

drugac pa za montazo xenona je skor enciklpedija napisana na forumu...

:)

 

ksenonke sta tisti dve okrogli samostojni beli nekje pri sprednjem odbija?u

?e je pa ?e kje drugje, me pa podu?i

to si zdaj dodala...ne ne, xenon je drugacna zarnica in sistem, ti pa jaz imava, po vrstnem redu iz zunanje strani avta proti notranjosti: H1 kratka luc (zasencena), zmigavc, meglenka (H3) in dolga luc H1...

boss, npr. ima xenon (to so tiste modrikaste mocne luci), ostalo isto kot midva

upam, da sem razjasnil zdaj

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem, ti si itak ponavad na neke nanoherce...:D

 

drugac pa za montazo xenona je skor enciklpedija napisana na forumu...

:)

to si zdaj dodala...ne ne, xenon je drugacna zarnica in sistem, ti pa jaz imava, po vrstnem redu iz zunanje strani avta proti notranjosti: H1 kratka luc (zasencena), zmigavc, meglenka (H3) in dolga luc H1...

boss, npr. ima xenon (to so tiste modrikaste mocne luci), ostalo isto kot midva

upam, da sem razjasnil zdaj

 

pa ima ?ist zares: prva je modra, druga rumena in dve beli - ?e gledam od zunanje proti notranjosti

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam ti gledas leco in ne prizgano luc...komar ma tud isto kot midva...se pravi halogenke (H1)

zakaj mi noces verjet? :(

prva in druga slika sta xenon (opazis po svetlobi, bolj modrikasta in ima napravo za pranje zarometov, take ma boss

tretja slika pa navadne halogenke (take mam jaz, ti, komar)

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam ti gledas leco in ne prizgano luc...komar ma tud isto kot midva...se pravi halogenke (H1)

zakaj mi noces verjet? :(

prva in druga slika sta xenon (opazis po svetlobi, bolj modrikasta in ima napravo za pranje zarometov, take ma boss

tretja slika pa navadne halogenke (take mam jaz, ti, komar)

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

sj verjamem, razlika pa se opazi samo, ?e so pri?gane

samo ?e pojem le?e mi razlo?i

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor je meni jasno le?a usmeri in naredi snop kamor je pa? treba (seveda z dodatnim filtrom ki je notri za to le?o)-Zato je ta lu? tudi man?a!!!

 

Tisti ki pa nimajo le?e pa ta snop svetlobe usmirja ?eromet ki ima parabolo narejeno takih oblik da sveti pravilno-te lu?i pa so ve?je.(glej lu?i golf VI )

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi zdi da smo glede xenonk in vijolice ?e predebatiral v eni temi. <_<

 

 

Lahko se motim.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:ne vem:

 

po tvoje bo ?e dr?al,tvoja beseda in ugotovitev pa tud velja nekaj (no veliko)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.