Skoči na vsebino

Zarnice


LabiGT

Priporočeno sporočilo

viola tu si poglej kaj je xsenon ..... http://avtodeli.enakupi.com/Ksenon-kit-kompleti-c-468.html , lahko ga tudi kupi?, poglej kaj je potrebno da te ?arnice sploh svetijo.Navadne ?arnice ko gor pi?e xsenon so ?e vedno navadne. :P:P:P

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • Odgovori 150
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Philips blue vision / osram cool blue?

 

pizda jst sm meru zadnic napetost na zarnicah ker so mi ene bele (nevem zdj vec ktere) crknale v 2eh tednih pa mam cca 13V

 

Mene so tudi zajebavale te ?arnice ki so "kao" belenajve? so mi zdr?ale do 1 meseca!!!

Do zdaj z xenonom nimam ?E nobenih problemov in jih imam malo ve? kod dva meseca tako da xenon zakon :notworth:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bom probal se philips blue vision, k za ksenonke zdle nimam denarja k sm se ene par druge sare nabavu.

a mas kje kako sliko s ksenonkami ? da se malo poslinim :P

 

Na?alost ne bo pa Marko mal posliku pa bomo gor prlimal :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no tako nekako zgleda!!!!

lp

 

 

 

post-363-1177872886.jpgpost-363-1177872897.jpg

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

njami :):bravo:

 

a je vazno kaksne das notr al so tiste ki pridejo 150e ok? :D pac, kit kompleten :)

 

Ja to je kit.Va?no je pa katero ?arnico da? notri ker ima? tri razli?ne barve:modra.bela in vijol?na :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma kaj komplicirate :D

 

 

pri kitu mora? vedeti kateri tip H ?arnic ima?!!! potem se pa odlo?i? mo?nost ?arnice ne vem to?no kje se za?ne, kon?a se pri 8000 Kelvinih. Namestitev je pa simpl, ali pa se zmeni? z Yavaryejem pa ti vgradi ko ima najve? prakse pa tudi kak kit lahko dobi

 

 

 

ja pa ?e to znak za ? se ti skriva pod tipko E samo Alt Gr mora? prej pritisnit :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest mam na Xedosu gor ?arnice H1 Xenon iz ?para za 3 jurje pa pol, pa ?e slabo leto ?ist v redu delajo.

 

Svetijo pa tudi bolje od unih kupljenih na ?rpalki.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho: bosanski xenon :hohoho::hohoho:

 

Brez zamere ampak sm moral to re?t!!!!!

Ker razlika je ve? ko 50% med pravimi xenon in ?arnicami ki pi?e da imajo prisoten xsenon(plin)

Ma kakor kermu pa?e,jaz vem da brez xenonk ne bom ve? imel avta!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ne - je kar Kitajski

 

Tele ?parove, pa Bauhausove "xenon" so itak navadne ?arnice z malo modro obarvanim steklom.

 

Za bosance skratka... :D

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ne - je kar Kitajski

 

Tele ?parove, pa Bauhausove "xenon" so itak navadne ?arnice z malo modro obarvanim steklom.

 

Za bosance skratka... :D

 

hah, po 2 tednih so mi crknale.. 2× .. nakar sem ugotovil da tretjic NE grem na led in prisparam za xenonke. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hah, po 2 tednih so mi crknale.. 2× .. nakar sem ugotovil da tretjic NE grem na led in prisparam za xenonke. :D

 

Ja meni so tudi crkvale in to skoraj vsak mesec <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En "ma?ek" mi je rekel,da je najlep?a in "najbelej?a" barva (pravih xenonk seveda) tam pri 6000°kelvina :whatever:

Pri vi?jih vrednostih naj bi potegnilo proti vijoli?asti...

 

Maybe pa je res? :rolleyes:

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En "ma?ek" mi je rekel,da je najlep?a in "najbelej?a" barva (pravih xenonk seveda) tam pri 6000°kelvina :whatever:

Pri vi?jih vrednostih naj bi potegnilo proti vijoli?asti...

 

Maybe pa je res? :rolleyes:

 

LP Alex.

 

Je res. Ve? kelvinov ma, bolj na vijol?no vle?e in manj koristno sveti. Je pa baje pod 6000 kelvinov tudi malo bolj vijoli?asto tko da se 6000 najbl spla?a.

post-657-1178452111.jpg

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js ima 8000K, in so ql,samo je pa res da 6000K svetijo nabolj?e-se najve? vidi ko voz?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

ju3 dobim Osram NIGHT BREAKER za karavanko, pa da vidimo, kako dolgo bojo dr?ale in kako bojo svetile :)

 

http://www.osram.com/osram_com/Consumer/Au...AKER/index.html

 

 

poro?am ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz imam vpra?anje v zvezi z ?arnicami.

Rad bi zamenjal pozicijske ?arnice s takimi, ki bi imele podobno svetlobo kot xenon. Sedaj imam zraven xenonk navadne in so res nagnusno rumene... :whatever:

Imam mogo?e kdo kak?no idejo, nasvet? :ne vem:

 

Hvala.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.