Skoči na vsebino

Zarnice


LabiGT

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 150
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

:bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj bi dau xenon, sam k nimam le?e, pr paraboli pa zgleda k da bi se en alien vozu, pa? na paraboli mi grdo zgleda. Pa kako naj bi se zgovoru ?e bi me policaj ustavu, da je to original xenon, ?e pa ?e tanovi santa-feji nimajo xenona, pol ga bo pa mela ena lantra letnik 99 :hohoho:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj bi dau xenon, sam k nimam le?e, pr paraboli pa zgleda k da bi se en alien vozu, pa? na paraboli mi grdo zgleda. Pa kako naj bi se zgovoru ?e bi me policaj ustavu, da je to original xenon, ?e pa ?e tanovi santa-feji nimajo xenona, pol ga bo pa mela ena lantra letnik 99 :hohoho:

 

Glej enostavno - Ajvarja prosi, da ti izre?e nalepko z napisom nekaj v stilu "blue line special edition" al pa "hyundai sports line" in to nalepi nekje pri straneh na avtu. ?e bo policaj te?il mu samo re?e?, da je bila to posebna izdaja avtomobila narejena za arabske emirate, kjer je ?e dolgo znano da ?ejki (ne pozabi povedat, da tisti manj premo?ni) sploh ne kupijo avta, ?e nima xenonk - pa? pu??avski pesek pa neugodni odboji svetlobe in da je xenon zna?ilen, da zelo dobro izni?i pojav fatamorgane.

 

Poka?i mu ?e napis in reci, da so tako ozna?eni samo od tam in ?e te vpra?a zakaj nima avtonivelacije lu?i in pranja ga samo debelo poglej in povej z resnim glasom, da to leta 1999 ?e ni bilo potrebno - ?e bo? dovolj prepri?ljiv in ne bo? bruhnil v smeh bo zadeva v?agala. :P:D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...in vmes,ko ti bo pisal kazen,mu povej,da si z arabskimi emirati res malo pretiraval...v resnici je bil narejen za norve?ki trg,kjer je pozimi ve?ji del dneva-tema.In ker vemo,da je gor pozimi veliko snega(bilo v?asih) in je pa? splo?no znano,da z xenonom vidite v snegu bolje kot doma v dnevni sobi, je zato velika mo?nost,da pono?i naba?e? na kakega medveda z mladi?i,ki te?ejo ?ez cesto in lovijo prestra?ene srne.Zato so pa? zeleni norve?ke zahtevali obvezne xenonke in to brez pranja ?arometov(ker vemo,da je gor extremen mraz-bil neko?) in bi ta curek navkljub dodatkom proti zmrzavanju zamrznil,?e preden bi dosegel cilj-to je steklo ?arometa.Z avtolivelacijo,pa povej,so itak sami kri?i in te?ave in so to oni gor na severu ugotovili ?e pri prvi seriji volvota leta 1975,tako,da je to sedaj prepovedano z zakonom. :P

 

In ni vrag,da ti ne bo verjel in raztrgal pla?ilni nalog.Jaz bi taki razlagi verjel z lahkoto. :D:blink:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss pa Alex, pri nas je zahtevano samo pranje ?arometov in nastavitev vi?ine snopa iz kabine, v zakoni nikjer ni omenjena avtomatska nivelacija tako da si lahko policaj to mirne du?e v *** (mislil sem ?ep) utakne. Dvomom pa, sicer ni nemogo?e, da te bo zaradi pranje jeb**. Druga?e pa sem zmontiral ?e toliko xenona pa niti eden ?e ni imel te?av, tudi tisti ki imajo H4 bixenon, ta ko da ...

 

In koliko avtov ima pranje ?arometov,kateri imajo naknadno vgrajene xenonke? :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D malo se pocakte ene par so ze pri nas dobli in dali kazni,ful so zaj problemi tudi sip ne smejo vec temnit spredaj stranskih,se pa tudi cuje(upam da do tega ne pride)da bi morali vsi folijo dol trgat ki ze mamo zatemnjeno ;)

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D malo se pocakte ene par so ze pri nas dobli in dali kazni,ful so zaj problemi tudi sip ne smejo vec temnit spredaj stranskih,se pa tudi cuje(upam da do tega ne pride)da bi morali vsi folijo dol trgat ki ze mamo zatemnjeno ;)

 

 

tole z temnjenjem je kar nekaj, bratranc je zdajle temnil samo zadaj in za rikverc ima ?e piskanje, kot kak?en kombi :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ka ve kdo pogledati ?e se to kje v trgovinah pri nas dobi

tu okrog mene ni ni?esar takega :(

 

http://www.autobulbsdirect.co.uk/product.php?productid=16461

 

http://www.ciao.de/Philips_SilverVision_PY...BAU15s__1930960

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V LJ dobis vsepovsod.

Predvidevam, da bos menjal tudi sprednje? Te dobis od osrama (diadem), sam raje prek ebaya, ker te pride ceneje...

 

Pa saj te spodnje so za spredaj. :P Jaz sem jih menjal in je 100%lep?e za videt.Za zadaj pa jih nisem zasledil nikjer pri nas.Komar jih je naro?il v Nem?iji.

 

ka ve kdo pogledati ?e se to kje v trgovinah pri nas dobi

tu okrog mene ni ni?esar takega :(

 

http://www.autobulbsdirect.co.uk/product.php?productid=16461

 

http://www.ciao.de/Philips_SilverVision_PY...BAU15s__1930960

 

Za spredaj(philips) vpra?aj v tej tuning trgovini tu v KP.Ti po?lje robo tudi po povzetju:

http://www.tuningshop.si/display.php?&...c/opodjetju.htm

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Upam da kateri imaste NB tudi ne bojo crknile po 1 mescu in 21dnevi kot danes zjutraj na Premcyu pa ?e to kar obe naenkrat :blink: veselo ?raufanje pri zra?nem filtru za dobro jutro <_<

 

Zdaj ?e samo ?akam da bodo na mojem...

 

..?e trkam po glavi :)

pri meni sedaj dobra 2 meseca delujejo ko urca...

 

da pa crkneta obe naenkrat je pa tut cudezno...se mi se ni zgodlo zaenkrat :)

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Btw, zakaj pa imajo xenonski zarometi pralne naprave? Itak tisto en kur.. opere. Jz mam tole za pranje ampak itak dosti ne pomaga, mogoce za kak prahec, sam kej druzga, insekti pa to pa se vedno ostane gor :D

 

Yap tako je - efekt je bolj slab, ti pa vseeno pomaga, da malo odmo?i? svinjarijo in jo nato z rob?kom obri?e? :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yap tako je - efekt je bolj slab, ti pa vseeno pomaga, da malo odmo?i? svinjarijo in jo nato z rob?kom obri?e? :hohoho:

 

Al pa ?e ti jih jaz z krpo iz mikrovlaken ? :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Ok, nism ?e prebral, koliko pa te (bi)xeon lu?i zdr?ijo spram navadnim h4/h7 !? Koliko stane ena taka xeon lu?, da dobim ob?utek za stro?ek. Bojda je pravilo, ko ti prva xeon lu? crkne, da mora? obe zamenjat, ker ti potem ena (novo zamenjala) ve? sveti, kot druga. Se strinjate?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, nism ?e prebral, koliko pa te (bi)xeon lu?i zdr?ijo spram navadnim h4/h7 !? Koliko stane ena taka xeon lu?, da dobim ob?utek za stro?ek. Bojda je pravilo, ko ti prva xeon lu? crkne, da mora? obe zamenjat, ker ti potem ena (novo zamenjala) ve? sveti, kot druga. Se strinjate?

 

BiXenon na H1,H3 in H7 NE obstaja, to je samo za H4.

Zdr?ijo, js jih nisem pipal 3 leta naredil pa sem cca 50 kkm.

Poraba ?troma je manj?a, ve? mo?i za kolesa in manj?e onesna?evanje. :bravo:

?arnice pa stanejo od cca 40? naprej.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

ok, zdaj je blo zadnjic, da sem dal Osram.

 

Prednja leva mi je crknila po niti 2 mesecih!!

in sicer je bla noter Osram night breaker, sicer v redu zarnica ampak 2 meseca!!!

 

ze prej sem imel tako izkusnjo z osramom (cool blue) in sem mu dal se eno priloznost....

od zdaj naprej samo Philips (ta zdrzi celo leto) :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, zdaj je blo zadnjic, da sem dal Osram.

 

Prednja leva mi je crknila po niti 2 mesecih!!

in sicer je bla noter Osram night breaker, sicer v redu zarnica ampak 2 meseca!!!

 

ze prej sem imel tako izkusnjo z osramom (cool blue) in sem mu dal se eno priloznost....

od zdaj naprej samo Philips (ta zdrzi celo leto) :bravo:

 

Hmm, jaz sem pa ravno pred bo?i?em menjal in dal NightBreaker notri. Katera je pa crknila, ?e lahko vpra?am? Leva ali desna?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm tut ravnkar dal Philipsove tamodre noter, morm re?t, da meglo in suho cesto so super, na mokri cesti pa svetijo zlo slabo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prednja leva mi je crknila po niti 2 mesecih!!

 

Hmm, jaz sem pa ravno pred bo?i?em menjal in dal NightBreaker notri. Katera je pa crknila, ?e lahko vpra?am? Leva ali desna?

 

glede na napisano, desna oz. leva, ne, desna, al pa leva... :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.