Skoči na vsebino

Mx6- 4ws ?


COBO

Priporočeno sporočilo

No zdej pa ne vem al sm jst butast al kaj ... na youtube sem zagledal reklamo za mazdo mx6 "?e iz cajtov"...4ws ? prvi? sli?im :ne vem: :ne vem: :ne vem: samo 2.5 model al kako ? al se ze 1 leto vozim z 4ws avtom okol...n? jasn vglavnem.

 

 

Kdo kej ve? ve ?

 

Lp, COBO

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4ws, so imele nekater 626 z 4X4 pogonom ni pa nujno da so bile 4X4, za mx-6, pa prvi? sli?im, razen ?e je kdo ?aral in to prestavil v mx-6.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Reklamo na linku ni nih?e pogledal ? :) Zato me predvsem zanima zakaj bi na uradni reklami pisalo 4ws. Poleg vsega me je pa ?e novi sodelavec ko je zvedel da imam mx6 takoj vpra?al " a pa je hudo ko se vsa kolesa premiakjo"...zato mi tut ni n? jasn...

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2000R? To bi mogo?e pomenilo lahko celo 2.0? Razdret in prevriti kako je sestavljen zadnji konec. Kot je napisal Marko.

 

Je pa velikokrat tako, da imajo JDM (Japan Domestic Market) modeli fuul ve? opreme kot ostali svet. Tako ima ?isto naprimer JDM Nissan 100NX opcijo po vi?ini nastavljivega podvozja iz fabrke, airbage, ter predal za de?nik v boku (ko odpre? vrata)... Skratka Japonci so egoisti. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2000R? To bi mogo?e pomenilo lahko celo 2.0? Razdret in prevriti kako je sestavljen zadnji konec. Kot je napisal Marko.

 

Je pa velikokrat tako, da imajo JDM (Japan Domestic Market) modeli fuul ve? opreme kot ostali svet. Tako ima ?isto naprimer JDM Nissan 100NX opcijo po vi?ini nastavljivega podvozja iz fabrke, airbage, ter predal za de?nik v boku (ko odpre? vrata)... Skratka Japonci so egoisti. :P

 

Evropejci pa dobimo prst v rit od opreme :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Reklamo na linku ni nih?e pogledal ? :) Zato me predvsem zanima zakaj bi na uradni reklami pisalo 4ws. Poleg vsega me je pa ?e novi sodelavec ko je zvedel da imam mx6 takoj vpra?al " a pa je hudo ko se vsa kolesa premiakjo"...zato mi tut ni n? jasn...

 

 

Cobo jaz mislim da nima? 4ws, vsaj v dveh letih lastni?tva nisem ugotovil da bi ga naj imela!!! Druga?e pa po reklami sode? mislim da je to mo?no samo pri V6 razli?ici, je pa res daq je tista 2000 oznaka tudi malo hecna???? :blink:

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4WS je itak strel v prazno in se za to ni prijel tako, da si lahko kar zadovoljen da tega nima? ;)

 

Ni res, mora? probat in ko se navadi?, se ti zdi da se sploh ne zna? ve? peljat brez.

Sicer ?e nagaja, pol je sranje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ampak res, ?e bi bla tole nevemkaka oh in sploh inovacija, bi mel tut k?ni nem?ki orng vozovi pol tole notr! <_< :ne vem:

 

So preponosni nase, da bi kaj skopiral od japoncev, to je za vsako stvar, zato raje kaj drugega potuhtajo, da jim japonci ukradejo izbol?ajo in nam nazaj prodajo, cnej kot nemci.

Je pa imel citroen v ZX-u nekaj podobnega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ciko boy...ki ima X9 2.5 mi je neki govoru da naj bi njegov avto mel 4WS, pa da mu ze pokajo nekatere stvari vzadi (koncniki itd.)

 

Bo sam potrdil... :P

 

Nima lahko mi beliva?, ker pol ko bi na mestu zavil do konca bi se mu tudi obrnila kolesa zadaj.

Poka mu pa ker je njegova celotna karoserija bolj boga. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni res, mora? probat in ko se navadi?, se ti zdi da se sploh ne zna? ve? peljat brez.

Sicer ?e nagaja, pol je sranje.

 

Sam zakaj so potem to zadevo za?el opu??at? Predrago?

 

 

 

So preponosni nase, da bi kaj skopiral od japoncev, to je za vsako stvar, zato raje kaj drugega potuhtajo, da jim japonci ukradejo izbol?ajo in nam nazaj prodajo, cnej kot nemci.

Je pa imel citroen v ZX-u nekaj podobnega.

 

?e se dobro spomnim so imeli pri Citroeno tole malce druga?e u?timano - ni bilo aktivnega krmiljenja ampak pasivno glede na obremenitev zadnje obese or smth.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam zakaj so potem to zadevo za?el opu??at? Predrago?

?e se dobro spomnim so imeli pri Citroeno tole malce druga?e u?timano - ni bilo aktivnega krmiljenja ampak pasivno glede na obremenitev zadnje obese or smth.

 

Verjetno cena in zarad folka, ki je zapel v kak robnik inpotem je bilo cel kup $$$.

 

Citroen, tam se ni obra?alo vsako kolo zase ampak se je kar cela prema premikala.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.