Skoči na vsebino

Nastavljiva glasnost izpuha


SilverX

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Sam sem bolj fri?en na forumu, vendar se v bodo?e odlo?am za nakup mazdice. Pri enem izmed uporabnikov sem zasledil izpuh z nastavljivo glasnostjo, s katerim naj bi celo pri?el skozi tehni?nega!

 

Avto pa je bil temno zelen, mislim da mx-3, mogo?e 323.

 

Zaenkrat sem na?el samo tole, kar je cenovno ugodno, vendar nima homologacije. Zanima me tudi cena monta?e. Zaenkrat samo okvirno, da si vem mal splanirat ke? za dober sound. :bravo:

 

No skratka zanima me kako je kej s prakti?no uporabo, kok je dejansko nastavljiv ipd. Skratka va?e izku?nje, ?e jih imate. :jupiii:

 

Pa ?e linkec

http://www.bolha.com/oglas1742790

in sicer zadeva je od www.avto-oprema.com

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Preglasen je zelo relativen pojem. :rolleyes:

 

Torej nima? homologacije pa si useen pri?el skoz tehni?nega?

 

?e ni skrivnost, kok te je ko?tal ror pa monta?a? Pa kje si vzel/montiral.

 

Smo radovedni :lol:

 

Sej ti ma? lohk vse homologiranu na avtu pa tehni?nega ?e zmeri nebo? naredu :D Ni va?n kaj je homologirano pa kaj ne, va?n kje tehni?ni dela? ;) Jest nimam homologiranga auspuha pa se dere kt svina, pa pridem zmerej ?ez :)

Pa kokr jest vem se pr nas da homologirat sam REMUS-a. Nej me kdo poprav ?e je ?e kak?n ki se ga da :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je T?V za tvoj tip vozila potem pride? brez problema skoz. Samo papirji morajo biti in seveda ustrezna vgradnja.

 

Zanimivo ma npr. narejen BMW 330i, kjer je v izpuhu en ventil?ek, kateri deluje na podtlak in se odpre samo pri obratih vi?jih od 3500rpm in se od tam naprej komaj sli?i pravi zvok. ?e najdem slike bom prilepil

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je TUV za tvoj tip vozila potem pride? brez problema skoz. Samo papirji morajo biti in seveda ustrezna vgradnja.

 

Preglasen je zelo relativen pojem. :rolleyes:

 

Torej nima? homologacije pa si useen pri?el skoz tehni?nega?

 

?e ni skrivnost, kok te je ko?tal ror pa monta?a? Pa kje si vzel/montiral.

 

Smo radovedni :lol:

 

No sam kokr jest vem dobi? TUV sam zram remusa pa ?e ena firma sm zdi da je u sloveniji, drugo je pa sam a-testirano, kar pa ni isto kot homologirano oz. iz a-testom ne more? nrdit homologacije. Drga? ?e si pa tako zelo ?eli? homologacije izpuha, naj ti en remusa posod pa papirje, pol pa homologiri, pa dej nazaj drug auspuh gor, pa po mo?nosti ?e iste ?tevilke na njega vre? kot so na remusu. ?eprav je to izguba ?asa in denarja :D Zdej nej pa dvigne roko gor tist ki ima homologiran auspuh pol boste vidl o ?em govorim :D

 

tega pa nisem vedel :blink: kaj pa ?e ti pride?, nwm. z magnaflow auspuhom na homolomo, kaj bi rekli :ne vem: access denied :D

 

?e ni TUV-ja zram nima? tam kaj iskat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, na moje vpra?anje pa ?e ni nih?e odgovoril... :ne vem:

Kaj mi priporo?ate za dober zvok? :prstgor:

Z mo?nostjo homologacijo oz. da bi ?lo ?ez tehni?nega brez problemov... :policaj:

 

na e-bayu mas puno loncov za tvoj avto so pa kar dragi,power ful pa ne vem ce ima precni lonec se moram pozanimat :D

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Potencialni kupec avtomobilov je oseba, moškega ali ženskega spola (ali po novem tudi  nedoločenega) , ki pride v določeno trgovino z avtomobili, se razgleda, povpraša in se odpelje (ali pa tudi ne) z njemu všečnemu avtomobilu.  Če avtomobila, ki bi mu bil všeč ali mu bilo na kakšen način ne ustreza oziroma ga v prvi trgovini  ne najde, se odpravi v drugo, tretjo in tako naprej. Če ga ne najde v nobeni trgovini, pomeni, da je z njim nekaj narobe in išče avto, ki ni bil še narejen oziroma je že nek dinozaver od avta ali ima dinozaverski motor.  Brez skrbi, izdelovalci avtomobilov so že ugotovili, kaj se najbolje prodaja in kaj je večini folka oziroma kupcem všeč.  Temu tudi prilagodijo svoje modele.  Ne morejo izdelovati recimo karavanov, če se mogoče le 2% kupcev odloči zanj.  Pa še tej so neki nostalgični starejši friki, ki na splošno niso dovzetni za spremembe, ampak le terajo svoje. 😉
    • Ena v pričakovanju lepšega dne... 🤔
    • Vsi imamo neke nepotrebne stvari.   Jaz, recimo... Toliko imam teh let, a bi prav lepo shajal brez polovice njih...
    • jaz osebno, ampak to je zdaj čisti off-topic, če bi kupoval mazdo 3 bi gledal izključno za x186 motorjem, teh se pa skorajda ne prodaja.....(to je pomojem res odlična mašinca za tak avto...)
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.