Skoči na vsebino

Te?ave s klimo v 323F


Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav, spet mam problem?k, in to pred poletjem!!!

 

Kot ?e omenjeno klima sploh ni!!!

 

Mazda 323F BA, l. 95

 

Pri mehaniku napolnimo zadevo, zalaufamo in za?ne nekaj pokat, kot da bi preskakovale iskrice, ko klimo ugasnem je vse normalno.

 

Kaj bi lahko bilo? In ?e poznate okvirne cene?

 

?e to...

 

Kupil sem tudi gasilski aparat (preve? ljudi zgori ?ivih v avtu, pa se raj zadu?im s prahom).

Te?ava se je pojavljala pri plastiki pod armaturko - kako razstaviti. Po demonta?i, sem dal notri kar kovinsko plo??o za oja?itev. Zadeva dr?i!

 

Zakaj nobeden ne omeni, da so mazdice sestavljene kot lego kocke? Od?raufa? dva ?raufka in sname? celotno sredinsko konzolo. Treba je samo te ?raufke najt...js laik!!! :jupiii:

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 60
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Lep pozdrav, spet mam problem?k, in to pred poletjem!!!

 

Kot ?e omenjeno klima sploh ni!!!

 

Mazda 323F BA, l. 95

 

Pri mehaniku napolnimo zadevo, zalaufamo in za?ne nekaj pokat, kot da bi preskakovale iskrice, ko klimo ugasnem je vse normalno.

 

Kaj bi lahko bilo? In ?e poznate okvirne cene?

 

?e to...

 

Kupil sem tudi gasilski aparat (preve? ljudi zgori ?ivih v avtu, pa se raj zadu?im s prahom).

Te?ava se je pojavljala pri plastiki pod armaturko - kako razstaviti. Po demonta?i, sem dal notri kar kovinsko plo??o za oja?itev. Zadeva dr?i!

 

Zakaj nobeden ne omeni, da so mazdice sestavljene kot lego kocke? Od?raufa? dva ?raufka in sname? celotno sredinsko konzolo. Treba je samo te ?raufke najt...js laik!!! :jupiii:

 

Sklopko na komresorju ima? obrabljeno. Pa ne samo da poka, ropota tako kot da bo padel motor ven. :ph34r:

klopko bo? te?ko dobil, la?je kak dober cel kompresor, cena pa nebivedu. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tako...mehanik je reku, da'b mu avto pustu, pa bi pogledu. Nadomestnega pa nima.

 

Ta kompresor oz. sklopka je zanimiva in skoraj nedosegljiva stvar (fizi?no s gedorcam).

 

Hm...sm na enmu avtoodpadu vidu stol?eno mazdico, bom ?el pogledat.

 

Hvala za info!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tako...mehanik je reku, da'b mu avto pustu, pa bi pogledu. Nadomestnega pa nima.

 

Ta kompresor oz. sklopka je zanimiva in skoraj nedosegljiva stvar (fizi?no s gedorcam).

 

Hm...sm na enmu avtoodpadu vidu stol?eno mazdico, bom ?el pogledat.

 

Hvala za info!

 

Ta sklopka, je samo en M6 vijak na imbus, na sredini in to je to, niti kompresorja ni treba dol jemat.

Na katerem odpadu si to videl ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nocem te strasit, ampak ce ti je sklopko usekal je mozno da ti je kompresor zaribu, al pa da je vsaj malo trd.

predno bos pognal klimo probaj kompresor malo na roke zavrtet, ce slucajn gre malo na trdo.

pa vsaj od zacetka je ne pri previsokih obratih prizigat!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popravilo klime ?e ni pr?lo na vrsto.

 

Kako je pa pr mazdah z ventilacijo...se mi zdi, da mal ?vohno tole piha. Ko je de?, se pa dokaj rosijo ?ipe!

Kje pa to pogledam?

 

 

Yavar...

Res da je ?e dolgo tega, ko sm vidu razbito323F, ampak... je bla na avtoodpadu v ?upelevcu pri Bre?icah.

 

Bom danes sko?u pogledat, mam lukno v urniku.

 

Ploki

Bom upo?tevu nasvet..hvala

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me ?e je ?e dau kdo kdaj u?istiti klimo??

 

Jst sm jo namre? letos(pred mescom nazaj...) dau nafilat, o?istl mi jo pa niso...

 

Imam pa vpra?anje zakaj ima vaonj po plesni takoj ob za?etku vklopa klime??

 

Verjetno zato ker ni spucana(o?i??ena)???

 

Ali se da o?istit brez da bi jo spraznil in ponovno filal..., al kak je s tem??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me ?e je ?e dau kdo kdaj u?istiti klimo??

 

Jst sm jo namre? letos(pred mescom nazaj...) dau nafilat, o?istl mi jo pa niso...

 

Imam pa vpra?anje zakaj ima vaonj po plesni takoj ob za?etku vklopa klime??

 

Verjetno zato ker ni spucana(o?i??ena)???

 

Ali se da o?istit brez da bi jo spraznil in ponovno filal..., al kak je s tem??

 

To kar voha? je plesen na uparjalniku. To se zgodi ?e uga?a? avto s klimo vred. Klimo vedno kak?en kilometer prej ugasnt da se zadeva zlufta. Da se spucat sam ne vem kok te bo to pr?lo.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To kar voha? je plesen na uparjalniku. To se zgodi ?e uga?a? avto s klimo vred. Klimo vedno kak?en kilometer prej ugasnt da se zadeva zlufta. Da se spucat sam ne vem kok te bo to pr?lo.

 

Pa misli? da jo je treba zared tega ponovno spraznat ali ni potrebe??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa misli? da jo je treba zared tega ponovno spraznat ali ni potrebe??

 

Ni je treba praznit !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda se obna?a kot ?enska!!! Ne ve kaj bi rada!!! <_<

 

Te klime mam ?ez glavo. Ni? narobe s kompresorjem...kr neki... :blink: V?eraj napolnil sistem, dodal barvilo...ni? razbijalo ali pokalo.... 54Evr?kov.

V?eraj delala brez problemov!!!

 

Danes se malo popeljem, vklopim klimo, se vozim ves nasmejan....potem pa ?ok!!!

 

Iz ?ob za ventilacijo, na armaturki, se POKADI!!! Ni? ne smrdi po kakem za?ganem ali pa po pala?inkah!

 

Ugasnem klimo, pokli?em serviserja, ki mi mirno razlo?i, da mi je ?el termostat, ki uravnava temperaturo hlajenja :ne vem: in je zaradi tega vrglo ta dim ali nekaj podobnega! Spet...kr neki...!!!

 

Pa ?e mikrofiltre morm zamenjat!!! Kje se pa to dobi? Servis?

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ReDevil...mislim, da je ?e to majhna cena za tak kompresor?k, na servisu mi je postavu ceno 1250E brez monta?e!!!

 

Allyssa...z ?okoladno in vanilijevo kremo...pa tud doma?a babi?ina marmelada je dobra!!! :ouje:

 

Bomo vidli, kaka bo kon?na cena, o?itno bo lepotna operacija nekaj ?asa po?akala. :(

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:ne vem: si preprican da je sel termostat,dela zdaj vse normalno,ker ta dimcek kot pravis je vsake teko cajta cist normalna stvar to je nabrani kondenz

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot ?e re?eno, Suzzy je kot ?enska....

 

In bi to, in bi ono, js sm pa budala, ki pla?ujem....hahaha... :jupiii:

 

 

BOBI:

V glavnem klima dela normalno, hladi...ne daje nobenih glasov ?krtanja ali pokanja. Pa tud pokadil se ni ve?, bomo videli ?ez par dni, ker imava zaseden vikend in veliko kilometrov pred sabo.

 

Tak da....Suzzy je ?enskega spola...obna?anje kot vreme!!!

 

Naro?il mikro filter kabine...seveda jih dobi? samo na servisu...cena cca. 35E, pridejo v torek!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha! Za suzzy ne morm re?t, da je cipa, ker jo vozim samo js...je pa ke?pi?ka!!! ?e ne dam, ne dobim!

Sicer je pa ?isto kul!

Danes sledi pranje, pol pa v prestolnico ?tejerske!!!

 

Allyssa, ?ene ?e dolgo ne bo, pupe pa tko ne mislim me?at v take stvari.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha! Za suzzy ne morm re?t, da je cipa, ker jo vozim samo js...je pa ke?pi?ka!!! ?e ne dam, ne dobim!

Sicer je pa ?isto kul!

Danes sledi pranje, pol pa v prestolnico ?tejerske!!!

 

Allyssa, ?ene ?e dolgo ne bo, pupe pa tko ne mislim me?at v take stvari.

 

No, v to ne more? nikoli bit 100% prepri?an--to s pupo in ?eno. :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.