Skoči na vsebino

Kolk dnarja za 1ga konja?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

mene po aktualnem ceniku (mazda.si) 1 konj pride 177,74 eurov

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje je pa cenik za konje za volanom? :hohoho:

 

hecam se,..sam dons me j na obvoznci skor fentu en frajer pa sm ?e mal Objavljena slika

 

He,he,ti ima? stalno neke dogodiv??ine na cesti.To mora? dat gas do daske,pa nej se umikajo koker vejo in znajo.

Nej se oni ?ivcirajo. :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ja,..itak,..pred mano voz en dom?al?an 110 in prehteva en tovornak,..frajer u ?kodi za mano na desn pas,..pa sm valda vedla kaj bo naredu in sm se unmu bl na rit zalimala,..misl? da je unga kej brigal? zapele pred mene oz skor v desn bok in za?ne ?migat unmu pred mano nej se umakne,...

 

pa mislm ok,..?e se ho?? ubit,..lepo te prosm pejd pa se fukn pod vlak,..eni ho?mo ?e mal ?vet :whatever:

k je res fuuuuul profitiru zard tega manevra a n,..pejd 5 min prej od doma ?e se ti ?e tok mudi :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva razpredelnca, tle so se na?e makine kr izkazale! :bravo:

 

http://www.avtomobilizem.com/modules/articles/?art_id=684

 

Komentarji za?eleni! :danzoman:

 

vse lepo in prav, mazda 3 MPS ima samo eno ve?jo napako, in sicer ta, da je po onezna?enosti za svoj razred tudi na zelo visokem tretjem mestu
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vse lepo in prav, mazda 3 MPS ima samo eno ve?jo napako, in sicer ta, da je po onezna?enosti za svoj razred tudi na zelo visokem tretjem mestu

 

Kar zelooooo skrbi recimo mercedes in bmw ko delajo 500+ konjske avte. Al pa Bugati vejron k v eni minuti teranja po?re tolk zraka k ?lovk v ?tirih dneh. Jebe se jim za okolje.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.