Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 50
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kaka pa je to cena za bremze 23 Ojrov! :ne vem: :bravo:

 

?eljust se ponavad da po?timat, mav nama?e? cilindr?k, vsaj pr men je blo tko, pa pol laufa, loh ti dam od Burje cifro - kolega k bremze pedena profesionalno! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka pa je to cena za bremze 23 Ojrov! :ne vem: :bravo:

 

?eljust se ponavad da po?timat, mav nama?e? cilindr?k, vsaj pr men je blo tko, pa pol laufa, loh ti dam od Burje cifro - kolega k bremze pedena profesionalno! :danzoman:

 

Ja mi je reku da bi se dal popedenat sam da je ?e tok zani? da se ne spla?a :ne vem:

No zdej sem dobu ponudbo za ?eljust za 140? tako da bom najbr? kar vzel <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa da jih da? obnovit, to zna bit precej bl ?ip (govorim na pamet) :ne vem:

 

Koker so mi rekl da je brez veze je ?e vse tok zjeban :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tvojmu mestu bi usen ?e poklicu mojga kolega Damjana iz Kamnka, dec res obvlada, pa zmer je pr njemu low cost varjanta in ?e mbenga ni ogulu, no razn mogo?e sebe, k mi je dostkat kej zastojn naredu! <_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tvojmu mestu bi usen ?e poklicu mojga kolega Damjana iz Kamnka, dec res obvlada, pa zmer je pr njemu low cost varjanta in ?e mbenga ni ogulu, no razn mogo?e sebe, k mi je dostkat kej zastojn naredu! <_<:hohoho:

 

Evo klical sem ga in je rekel da pride okoli 30k sit :ne vem: Par jurijov ceneje koker novo tako, da bom kar novo kupil drugega mi ne preostane

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah pol pa tole res ni pocen, k jz vem zmer do zdej k me je kej jebal, cenej kt on mi mben ni mogu nrdit in najdt robe! :ne vem:

 

So pa bremze vrjetn najva?nej?a stvar pr avtu! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah pol pa tole res ni pocen, k jz vem zmer do zdej k me je kej jebal, cenej kt on mi mben ni mogu nrdit in najdt robe! :ne vem:

 

So pa bremze vrjetn najva?nej?a stvar pr avtu! <_<

 

Ja sej nove brez "vez" so 240 ? tako da je on kar poceni ?e tako gleda? :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ma? prov. Kdo ti bo pa montiru, a si Gustla kej klicu?

 

Ne v meng?u bo en montiral.Sej to ni problem problem je dobit to :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa to sam zmontira?, ?lahec odklopi? novo ?eljust gor da? priklopi?, einlufta? pa re?eno.

 

Ja sej to ni tak problem samo je treba pa? prej videt kako gre :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No stvar se kar lepo razpleta in to po zaslugi koga drugega koker yaverje-ja mojstra za vse!!! :bravo::danzoman::rispekt::rispekt::rispekt:

 

Moram pa ?e pohvalit par uporabnikov ki so mi hoteli prisko?iti na pomo?!!!

 

Sem kontaktiral mojstra in je rekel da bo v petek vse zrihtano :rispekt::rispekt::rispekt:

 

?e enkrat hvala vsem!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa to sam zmontira?, ?lahec odklopi? novo ?eljust gor da? priklopi?, einlufta? pa re?eno.

 

Ja ?e ima? drugo ?elust, on pa je NIMA. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zmeraj nevem a od 1.5 pa?e?

 

1,5 ma bobnaste zavore !!!!!!!!!!!!!!!

 

?e misli? da pa?ejo ? :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1,5 ma bobnaste zavore !!!!!!!!!!!!!!!

 

?e misli? da pa?ejo ? :P

 

Ja sej vem :ph34r: Sem mislil sprednje ?eljusti da pa?ejo na zadnje moje :D

Zanimalo me je pa samo informativno ker se moj avto?ek ?e rihta :vesel::vesel::vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes mora biti pripravljen na vo?njo :D

 

je bila generalka in je kar uspelo :P

 

Je zrihtan kera huda morala :bravo::jupiii::danzoman::danzoman::danzoman::ouje::ouje:

 

A diski pa plo??ice od MX-3 1.6 in V6 so enake al ne?

 

Mislim da ne ?e posebej zadnje :P:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tako stvar je zrihtana!!!Pri?la me je iz 250? na 80? tako da si Yaverje zaslu?i eno VELIKO pohvalo in seveda par pija? sej bi ga peljal na ve?erjo pa je malo ?udno sli?at pa da si nebi gdo kaj mislil :D:P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko peljes se mene zraven na vecerjo (da bom potrdil, da nic tazga ni blo)

 

Da nebi bil potem jaz la?en ? :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.