Skoči na vsebino

Lu?ica pod motorjem


Priporočeno sporočilo

Pri jutranjem pogledu na svojo ljubljenko, tik preden se odpravim v slu?bo, opazim lu?o pod hladilnikom.

To?nih besed ob pogledu na to, ne bom pisal!!!

 

Skratka...treba bo menjat hladilnik...na avtoodpadih ni ?ans da jih najdem, po oglasniku tudi ne, ...itd

 

Kli?em na servis...:"320 EUR, pa ?e to komaj v torek!"

Kli?em mehanika...:"200EUR, mogo?e jutri, ne garantiram, bom poiskal, ?e je kje bolj poceni!"

 

Kon?na cena cca. 170EUR.

 

Flikanje oz. varjenje?

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm,a fejst spu??a?? <_< Ker ?e bolj malo se da zadevo uredit z eno posebno tesnilno teko?ino,ki jo vlije? not in ti zatesni male luknjice. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spu??a tam do cca. 2dcl na dan!

 

Za to maso sm ?e slli?u, so mi jo pa odsvetoval, ker, kot je ?e Marko napisu, lahko zabije vse dol.

 

Sicer pa sem se odlo?il, po bolj podrobnem ogledu zadeve, da bom montiral novega.

 

Je tale malo zvit, ker sem Suzzy "po gobcu", (je bla sam en teden z mano, in o?itn jo bo treba ?e ekrat pa pokazat kdo je ?ef B) ), pa tud od kamen?kov pa vsega drugega sranja je zbit. Tak da... :ne vem:

 

Kje bi lahko dobil mre?ico al neki, da bi za??itil hladilnik?

 

 

Zapravljivka? No ja...

 

- benz ... 200+ EUR/mes (se vam zdi preve??) :pepsi:

- registracija ...65 EUR/mes (najcenej) ;)

- drobni popravki... 55 EUR/mes (povpre?je od dec. 2006) :ph34r:

- s tem da je treba mene nahranit ... min. 300 EUR/mes :vesel:

- in js si omislim ?e lepotne operacije... cca. 700+ EUR (obroke ra?unajte sami) :rispekt:

 

Torej...min. 620 EUR/mes, z ogromnim +

 

Da ne pozabim 100 EUR/mes za cigarete, pa kava in pivo ?e mal EUR/mes, morje in kamping ob Kolpi! :cheers:

 

Ja, hm.. :policaj: mam tud dost!

 

Se mi zdi da je bolj ke?pi?ka, kot zapravljivka. Kaj sem pa pol js? ?zmeden?

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm,a fejst spu??a?? <_< Ker ?e bolj malo se da zadevo uredit z eno posebno tesnilno teko?ino,ki jo vlije? not in ti zatesni male luknjice. :whatever:

 

 

Jaz tega ne naredim nikol ve?!!!!

Nalil to teko?ino oz te kosmi?e notri ,in nakonci zafukal ?e vosno pumpo,in lepo oblogo na v ceveh naredu!!!

 

drga? pa ?e pu??a na straneh in se ga da varit ga zavari ,v kolikor je kiler rjav KUPI NOVEGA!!!!

Ker iz varnosti in raznih pritiskov ki nastajajo v njem zelo rad spusti kje drugje!!! Na drugem mestu!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nalil to teko?ino oz te kosmi?e notri ,in nakonci zafukal ?e vosno pumpo,in lepo oblogo na v ceveh naredu!!!

 

To je bilo zato, ker nisi previdno prebral navodil. Obvezno je treba ta tesnilec naliti v ?isto vodo in ne v hladilno teko?ino, me?ano z raznimi antifrizi, ker se ti naredi to?no to kar si napisal.

 

Se pravi z drugimi besedami: zlije? vso hladilno ven nato?i? vodo iz pipe in doda? tesnilec. pri meni je dobro delovalo tako pri jugecu kot pri pugiju.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja se vem,da ta zadeva ni najbolj fajn,samo kratkoro?no pa re?i zadevo. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je bilo zato, ker nisi previdno prebral navodil. Obvezno je treba ta tesnilec naliti v ?isto vodo in ne v hladilno teko?ino, me?ano z raznimi antifrizi, ker se ti naredi to?no to kar si napisal.

 

Se pravi z drugimi besedami: zlije? vso hladilno ven nato?i? vodo iz pipe in doda? tesnilec. pri meni je dobro delovalo tako pri jugecu kot pri pugiju.

 

Da te popravim!!!!

 

Meni je voda kar lepo pu??ala in sm prepri?an da sm jo v 3h mesecih nalil za vsaj 3 polneza 2 kilerja ampak ?iste vode!!!!!!

 

No navodila pa sm prebral :bravo: tako da po tistem vlitju se mi je avto za?el malo bol gret :(

Pa ?e potem ko sm menjal in dal nov kiler sm komaj spucal tiste ara?ide vn!!!

 

No kakorkoli mani ni bila uredu !!!!

 

Je pa res da se odlo?a? sam kaj bo? naredu!!! ima? pa itak 50 : 50 mo?nosti!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pa si 100% d je fora u hladilniku, ker dost podobn je loh ?e ti vodna pumpa pu?a, vsaj pr men je blo tko, no sicer pa prever na kermu delu voda izteka, pa bo? hitr lociru defekt! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja...aluminij res da korodira oz. oksidira, sam ne kot ?elez (tko hitr).

 

Lokacija curjenja je znana. Obrisal s paloma brisa?kami, nalil vodo, po?aku in to je to.

 

Me prov zanima, ?e bo mehanik dr?u obljubo in bo nov hladilnik jutr montiran.

 

Me pa matra tole z varjenjem....50EUR, cena je ugodna, sem pa dva dni brez avta, pa sam morm zmontirat hladilnik dol in gor.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lej nism lih mislu glede tok velikega rjavenja!!!

Bol sm mislil na koncih kjer pridejo rebra zavihana (na ?ivih)

Sm pa sam imel tam lepo lukno in ?e sm g ti?al in po ugasnenem avti je lepo na drobmo ?pricalo!!!

 

p.s. jaz bi vseeno dal drug kiler!!!

Pa obvezno potem alu mre?ici da ti ga kamen?ki ne zbijejo takoj!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alora!

 

Tiste tekocine za tesnenje .... js nebi uporabljal vec... Se prime v hladilnik , prime pa se tudi po motorju...tako da zmanjsa oddajanje toplote motorja ... u glavnem , nebi.

 

Ce imas varjeno plastiko je pa tako. Ce je narejeno dobro , in je plastika dobra , potem ni nikakrsnih problemov. Pri pezoju recimo zadeva ne deluje sploh. So pa kilerji dooost cenej.

 

Mazdini imajo boljso plastiko , tako da se da.

 

 

Javi ce ne bo slo.

 

LP!

Right foot down.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hladilnik nabavljen...170EUR, pa monta?a zastonj, ?eprav me mal skrbi, da ne bo taprav, ker sta dva tipa hladilnikov.

 

SQL, hvala vseen bom zamenju. Sm pa tud najdu enega v moji bli?nji okolici.

 

?vicanje konjev ja, :hohoho: , moji konji se ne pretegnejo neki extra...jih je sam 90, pa se nekok ne spla?a, prehitim pa itak vse kar ne pele 170km/h. :ouje:

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.