Skoči na vsebino

Biksenon


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav Mazda?i!

 

Imam kolega, ki vam lahko zrihta bi (dvojni) ksenon za cca. 150 EUR in to z monta?o vred kokr sm ga zastopu!

 

Kokr vem vas je do zdej dra?je ko?tov enojni ksenon, tko da ?e koga kej mika, naj pove! :danzoman:

 

Taisti ?lovk vam loh montira tut daljinski v?ig avtomobila (z blokado - v primeru d je u prestavi ne v?ge), ima prakse na tem podro?ju "?e pa jo?" tko da glede tega ni panike!

 

Je pa dec iz Celja oz. okolce, tko da loh mene kontaktirate, pa vam dam jz pol naprej podatke od njega! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi jz se u to prov n? ne zastopm, pa? sm dav mo?nost izbire mazda?em, k mi je maher to omenu, vem pa da so pred kratkim enojni ksenon dra?je kot to montiral! :D

 

Kot ?e re?eno od tega nimam niti fakin centa, edino mogo?e k?ne stro?ke telefonjade! :ouje::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo moji balkanski mozgani v akciji :)

 

:hohoho::hohoho::bravo: He he,biznis Labisan! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a se da napisat kj ve? podatkov od teh lu?i!!!

 

Npr. vsaj za kero firmo gre,a je to cena z DDV ali brez!!!!

 

 

 

Ker pri teh svareh kje tko!!!!

Govorim na poznanih primerih ki so mi s smehom rekl he he kok si drago pla?u xenonke 50 biv?ih jurjov js pa sm dal 30 jurjov!!!

 

Pol pa men ?ez 2 mesca pra?a '' ej a teb ?e delajo lu?i meni je en trafo odpizdlo,a kj ve? zakaj''

Potem pa pra?am sj ma? garancijo in on meni nazaj ''Res je samo bi veljala samo ob strokovni vgradni'' in bla bla bla!!!

Drugui pa prav da so mu za?ele slab?e svetit kot pred 2mi ali 3mi meseci!!!

 

 

zato glede tega je vredno premislit!!!

Js ne bom pametval ker jih nism probal meni moje delajo ?e skoraj leto brez problema!!!

Je pa tako sam naj se odlo?i kako in kaj!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo malo v razmislek, montiral preko 35 kompletov Xenona v razli?na avte in v enem letu do sedaj, je samo 1 ?arnica crknila. Uveljavljanje grancije je bilo tako, pokli?em, mi model po?lje novo, potem pa jez njemu crknjeno nazaj in je stvar re?ena brez problema. Tako da raje dam 150?, za kit ki ga poznam in vem da ni problema kot da bi dal recimo 110? za enega ki ga delajo in prodajajo nevem kje.

 

BiXenon pa stane 200?, zadeva pa dela tako kot mora, ker jo ima brat v svojem avtu, je pa to nadomeste za H4 ?arnico.

 

Ne pravim da so drugi slabi, lahko imajo samo slab servis, lahko Marko pove kaj se je dogajalo z XY kitom na Renault Cliu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo malo v razmislek, montiral preko 35 kompletov Xenona v razli?na avte in v enem letu do sedaj, je samo 1 ?arnica crknila. Uveljavljanje grancije je bilo tako, pokli?em, mi model po?lje novo, potem pa jez njemu crknjeno nazaj in je stvar re?ena brez problema. Tako da raje dam 150?, za kit ki ga poznam in vem da ni problema kot da bi dal recimo 110? za enega ki ga delajo in prodajajo nevem kje.

 

BiXenon pa stane 200?, zadeva pa dela tako kot mora, ker jo ima brat v svojem avtu, je pa to nadomeste za H4 ?arnico.

 

Ne pravim da so drugi slabi, lahko imajo samo slab servis, lahko Marko pove kaj se je dogajalo z XY kitom na Renault Cliu.

 

Zelo dobro napisano :bravo: In se totalno s tabo strinjam!!!Majkemi :D:hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

EI SAM EN UPRA?ANE NEK SM ?LI?OV SAM NE VEM ?E JE RES AM AJ RES TREBA U SLOVENIJI ?E MA? KSENON OZIROMA BIKSENON MET TUD UN ZA LU?I PRAT BAJE KAO PI?E U URADNEM LISTU REPUBLIKE SLOVENIJE JEST SM ?E MAL PO NETU ISKOV SAM NE NAJDEM....TOK DA ?E KDO VE A LAH PLIS POVE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ei sam en upra?ane nek sm ?li?ov sam ne vem ?e je res am aj res treba u sloveniji ?e ma? ksenon oziroma biksenon met tud un za lu?i prat baje kao pi?e u uradnem listu republike slovenije jest sm ?e mal po netu iskov sam ne najdem....tok da ?e kdo ve a lah plis pove

 

Da, mora? imet in poleg tega ?e avtomatsko izravnavo vi?ine svetlobnega snopa teh lu?i. Se pravi morajo biti v avtu senzorji, ki preverjajo kako "visi" (nalo?en, grbine, itd) avto in kora?ne motorje, ki temu primerno takoj uravnavajo vi?ino.

 

Ta komplet je v Slo edini dovoljen in homologiran. Vse ostale opcije raznoraznih kitov za 200? so pa? nelegalne in tvega? kazen, stro?ke izrednega tehni?nega in odvzem tablic dokler ne spravi? zadevo v prvotno stanje ali pa nekako doda? ?e vse ostale zahtevane elemente.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.