Skoči na vsebino

Vdrtine od vrat-popravilo.


Priporočeno sporočilo

Danes,ko sem pred Postonjsko jamo pri?el na parkiri??u do moje mazdice,sem ?e od dale? vidu,da

mi je eden malo "polep?al" zadnja vrata.Avto sem parkiral tako,da ko sem od?el ni blo v radiusu 50 m nobenega avta...in ko sem se vrnil,je bil edini avto tam okoli parkiran zraven mojega. :unsure:

 

In na moje veselje,je ta isti p...on ?e vedno imel parkiran svoj kme?ki voz(beri mercedes)zdraven mojega.

Takoj sem ugotovil,da je bil ta majster on,ker je pustu plavo barvo na mojih vratih.Jasna stvar je,da je bil to lahko samo ?pagetar (iz Bologne).

Njim se itak fu?ka za druge avte...

Kaj se je zgodilo pol z njegovim avtom je druga zgodbica :hudicek: :hudicek: :aaaaa: .

 

Zanima me,?e se da kako take zadeve popravit brez barvanja in kje,ker imam tudi na zadnji havbi eno vdrtinico ?e od prej,ko sem ga kupu.

Kako sem alergi?en in mi grejo na k...c taki brezobrazni tipi. :angry: Sam vedno pazim na druge avte,najsi bodo to

novi avti al pa stare kripe.Avto je avto.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mene pra?a? ne bo ?lo brez barvanja(odvisno kok je vdrtine)

Treba vakumsko ali to?kovno vn potegnit kar pa ponavadi pusti nekaj za sabo :( treba pol mal pobrusit pokitat in zravnat zadevo pol pa pobarvat!!!

 

Najbol pa d gre? do enga kleparja pa ga kot ni?ved vpra?a? pa ti bo povedal kako in kaj!!

 

Druga?e pa tud jaz sovra?im take ko butajo avte!! :angry:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je do ?ivega ranjeno al se da spolirat in je samo vdrtina?

 

Jaz sem ?kodo od to?e dal rihtat fantom podjetja Top Finish in moram re?i, da so zadevo zelo dobro naredili.

 

Zadeva je popolnoma ravna in niti sledu ni da bi bilo kadaj karkoli po?kodovano.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je do ?ivega ranjeno al se da spolirat in je samo vdrtina?

 

Jaz sem ?kodo od to?e dal rihtat fantom podjetja Top Finish in moram re?i, da so zadevo zelo dobro naredili.

 

Zadeva je popolnoma ravna in niti sledu ni da bi bilo kadaj karkoli po?kodovano.

 

V bistvu barva ni po?kodovana je samo vdrtina.

Kolko ?asa pa traja to popravilo?Kaj mora? pustit avto pr njih kak dan al to re?ijo takoj?

 

Sem sli?al za njih(top finish),da so res ?pica za popravila od to?e.Tudi sam sem imel izredno dobre izku?nje z njimi,ko sem potreboval razne paste za poliranje. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem ga imel cca 2 dni na popravilo sam sem tudi imel kar precej vdrtinic (cca 30)

 

Po moje ti lahko tole tvojo zadevo re?ijo v eni uri.

 

Pa kaj je to drag hec?Kolko vzamejo za popravilo ene luknje?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eno leto nazaj je bilo to cca 5 jurjev po lukni - ne vem ?ist to?no, ker je to zavarovalnica pla?ala... danes pa verjetno ni kaj dosti dra?je.

 

V bistvu je to zelo poceni (pri parih vdrtinakh), ?e primerja? s klasi?nim ravnanjem in li?anjem..

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eno leto nazaj je bilo to cca 5 jurjev po lukni - ne vem ?ist to?no, ker je to zavarovalnica pla?ala... danes pa verjetno ni kaj dosti dra?je.

 

V bistvu je to zelo poceni (pri parih vdrtinakh), ?e primerja? s klasi?nim ravnanjem in li?anjem..

 

Thanks,Boss.Mi je ravno danes reku ne?ak,da pridejo vsake tolko,ko se nabere dovolj kandidatov,

to popravljat tudi v KP.Tako,da bomo to re?li. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud mene je zadnji? frigidni izsilu en ?pagetar, pa mu mal pohupam da ?e me ?e izsil naj usal mal potegne z uno kripo Audijevsko, on pa men z roko poka?e kao da sm nadrkan. Ok, si re?em sam pr seb, bo? vidu hudi?a. Ga prehitim, se peljem v?tric z njemu, moj brat pa ?ipo dol in bum po ?peglu. Sicer ga nismo odlomil ampak je pa deloval, tip je meu 3 Km varnostno tazdaljo :danzoman::vesel:

 

Milo za ?amopn pa je.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.