Skoči na vsebino

Stanovanje LJ


LiPi

Priporočeno sporočilo

Ojla...sm reku da probamo ?e tle sre?o...pozna kdo ...koga ki i??e enega al pa dva nova cimra...Lj ?tudentska varjanta....

Sm si reku da je ze cajt da si zacnem iskat :bravo:

 

 

LP, Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heyy

 

jest sm ?la nedavno gledat eno stanovanje mal naprej od Kolinske, je pa

fraj ena ogromna prehodna soba. Notri v naslednji sobi je ?e ena bejba, pa mislm

da je ena bejba tud ?e v tamali sobci. Je u bistvu ene sorte pritli?na hi?a, Kunaverjeva ulica

?e se prav spomnem. najemnina je pa 416 EUT za celo stanovanje, se pravi 104 na enega, pa posebej

?e stro?ki. Interneta (?e) ni, kar je meni ?ist nesprejemljivo, baje pa da se dela neki na tem. Jest ne bom tam

ker si bom doma zrihtala....

?tevilka je: 041 814 615, bejba pa je Nu?a. Lahko re?e?, da si prijatelj od ene bejbe

k je ?e gledala, pa je ?e drugje na?la. Good luck! :D

 

Kat

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm...prepo?as zame :) pa tud ne da se mi ubadat..v?asih povezava odpove...sem mela simobil

kartico in sem mogla pla?evat 2 leti naro?nino za brezveze, tko da od zdaj naprej samo ?e direkt v

“?ilo“ ra?unalnika, to je to :)

drga? pa ja...kar pejte pogledat! mal pohi?tva bi blo fajn met, pralnega stroja ni (aja ?e en ogrooomen minus)

to pa je tud to. Aja pomivalnega stroja tud ne (?ist tko ?e je kdo navajen takega ugodja...)

:)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj brat i??e 2 cimra-e, na Brilejevi v 3 ?tuku, internet je zrihtan (optika pa to) :D . Za ceno ?e sporo?im.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm...prepo?as zame :) pa tud ne da se mi ubadat..v?asih povezava odpove...sem mela simobil

kartico in sem mogla pla?evat 2 leti naro?nino za brezveze, tko da od zdaj naprej samo ?e direkt v

“?ilo“ ra?unalnika, to je to :)

 

Simobil s tistimi Edge karticami je res ena polomija, ki deluje pa ne deluje. V glavnem roke stran.

 

UMTS oziroma njegova nadgradnja HSDPA pa sta bistveno hitrej?a. UMTS ima hitrost 384Kbitov/s kar je v bistvu dovolj za normalno odpiranje strani in kak?ne kraj?e downloade. Za filme je pa ?al premalo.

 

HSDPA pa dosega hitrost 3,6Mbitov/s, kar je pa ve? kot preve? za normalno surfanje.

 

Edina ovira nato ostane omejen prenos, kar pomeni, da za paket v ceni 21? dobi? 1GB prenosa in prese?ke dopla?uje?. ?e ti je to premalo (meni ni saj mi ?e ostane) ima? ?e vi?ji paket za 41? kjer si omejen na 10GB podakov.

 

Ve? infa na tej strani

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simobil s tistimi Edge karticami je res ena polomija, ki deluje pa ne deluje. V glavnem roke stran.

 

UMTS oziroma njegova nadgradnja HSDPA pa sta bistveno hitrej?a. UMTS ima hitrost 384Kbitov/s kar je v bistvu dovolj za normalno odpiranje strani in kak?ne kraj?e downloade. Za filme je pa ?al premalo.

 

HSDPA pa dosega hitrost 3,6Mbitov/s, kar je pa ve? kot preve? za normalno surfanje.

 

Edina ovira nato ostane omejen prenos, kar pomeni, da za paket v ceni 21? dobi? 1GB prenosa in prese?ke dopla?uje?. ?e ti je to premalo (meni ni saj mi ?e ostane) ima? ?e vi?ji paket za 41? kjer si omejen na 10GB podakov.

 

Ve? infa na tej strani

 

to se pa ?e bolj?e sli?i...ampak jaz osebno ne grem ve? na te zadeve, razen ?e ne bo res nujno.

Za ostale ?tudentske glave pa je verjetn kar dobra zadeva :) ?e posebej tam, kjer lastniki no?ejo

pla?evat priklopa hehe

 

no, ?e ?e za kako stanovanje izvem smo na vezi!

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odgovore...bomo reje iskali kje v okolici vi?a oz trnovega...Gradbeni stru?koti :bravo:

 

Brilejeva......mmmmmmmmmmm sm bil prvo leto....in obupal.......sam sm raj drugje <_<

 

 

LP, Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heyy

 

jest sm ?la nedavno gledat eno stanovanje mal naprej od Kolinske, je pa

, Kunaverjeva ulica

?e se prav spomnem.

 

Kat

 

Pomoje nav dr?al, Kunaverjeva je vej of, se prav tm nekje ob LJ obvoznci, v Dravljah, tko da mora bit tm pr Kolinski neki druzga! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ojojoj..jaz pa kar se vedno brezdomec :hohoho: no na sreco...mam neki zrihtano...zacasno...

Tako da sevedno kaka info dobrodosla :P

 

Zazeljeno stanovanje polno deklet...v piđamah :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.