Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

Jest bom tole generacijo grafi?nih presko?u in bom kar lepo na naslednjo po?aku, ampak glede cen novih grafi?nih se mi zdi da malo pretiravajo.

 

660ti je bila ob izidu 300?, 560ti je bila pa cca. 200?? A 760ti mislijo dat ceno 400? ob prihodu, 770 pa 500???! :macek:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

grid 2 je dober, sam mi je bil prvi del bol usec.. tale je preve? arkaden, pa tisto driftanje mi ni usec... drugac pa najboljsi game use casov World of Warcraft :D sm ga ?pilu vec kot 6 let in mi ni ?au :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah teti codi so samo sranje... vsak prinasa bolj malo izbolj?av, ?ivijo na ra?un stare slave iz ?asa cod1 pa 2.... okej, grafika gre v korak s ?asom tuki ni za oporekat, sam so vsi tak podobni da je bv... velik boljsi je BF, ?e bolj?a gradfika pa bolj?i mulitplayer :) ali pa farcry. sicer pa sam nisem prista? FPSov, WoW, starcraft pa diablo so zakon :) aja pa fifa seveda :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

k je kdo za interesiran, ko pride multiplayer za grid 2 da se sproba? z hamachije, tunnglom,xfire-jem..mam izku?nje...

 

tko da povezat se, naj nebi bil problem.edin ?e bo kaka podobna caka kot steam al pa uplay za farcry3.

 

Ma vse bomo shekal :D

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, Call of Juarez: Gunslinger - eno najbolj posre?enih podajanj zgodbe kadarkoli videno. Zadeva je zabavna in domiselno narejena z grafiko na res visokem nivoju.

 

Metro je tudi zanimiv - izredno podrobna grafika in vzdu?je na nivoju. Ruska angle??ina je pa itak top.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, Call of Juarez: Gunslinger - eno najbolj posre?enih podajanj zgodbe kadarkoli videno. Zadeva je zabavna in domiselno narejena z grafiko na res visokem nivoju.

 

Metro je tudi zanimiv - izredno podrobna grafika in vzdu?je na nivoju. Ruska angle??ina je pa itak top.

 

To dvoje ?e imam v Steamovem wishlistu. Oba prva COJ sta bila super, Metro pa tudi. Ta zadnji je baje bolj po knjigi delan.

Kar se pa ti?e COD-ov pa meni tudi postajajo bolj zehajo?e zadeve. Akcija je fajn, ampak se mi zdi, da ne znajo ve? ni? novega pokazat. BF3 pa sem komaj za?el fajn igrat in mi je super. Edino single player je bolj COD klasika, ampak multi pa za?iga. Ve?inoma igram "conquest", "team DM" manj, "DM" pa sploh ne.

Kak je pa zadnji MOH? Predzadnji mi je bil kar kul. Aja, videl sem tudi, da je na poti ARMA 3. Slin, slin...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Jaz pa zadnje ?ase visim na Total War Rome 2. Je taka polomija, da je groza, no vsaj ko je iz?el. Zdaj so vsaj malo popatchali zadeve. Glede na to, kako fantasti?no so naredili Shogun 2, so tle naredili ene 3 korake nazaj.

 

Ampak vseeno jo kar ?pilam. Ker mi strategije sedejo. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobro, da imam preslab laptop. Prvi Shogun Total War je bil edini ?pil, ki me je res zasvojil. Samo ?e eno sezono. Ah ?e tole prestavim pol pa shranim. Ah zdaj pa dam ?e end turn in shranim. U zdaj imam pa tamle ?anso, ?e te enote prestavim in tamle tisto zgradim, da ne pozabim. O zdaj pa lahko dam end turn. In tako sploh ne opazi? koliko je ?e ura. :blink:

 

Potem sem ?pilal ?e Medival in Rome ampak tam sem ?e imel ve? samokontrole. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se tudi zdaj malo bolj obvladujem, pomaga pa mi tudi malo ROME2 kes skre?ira vsake toliko ?asa. :D

 

Sem se pa navadil, da naredim kar rabim in preden kliknem end-turn, shranim in grem.

 

Potem vem, da ko enkrat spet za?enem, samo kliknem end turn in mi poka?e kje pa kam se je kdo premaknil in vem kje sem nazadnje ostal in kaj morm narest. :)

 

Men je bil pa Shogun 2 zakon. Sem kupil bolj?i PC takrat, sam da sem ga lahko igral.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Xbox 360 in Forza Motorsport 4 :) Mam se RX7, 3 MPS s predelavo na 1.3 rotary in pogonom na vse stiri, mazdo rx8 tanovo z sposojenim 787b motorjem... mores kr ahtat z gasom...

 

MX5 je sla pa iz 630 konjev (bla tut predelava na rotary + twin turbo) nazaj na zdravih 344hp pa na spimpano podvozje... prej je sam rit spodnasal... zdej pa camber, caster, toe,... nastavil in se avto fura kot gokart... pa 1.8 masina je not z drugo glavo, bati drugi, sesalni in izpusni kolektor, izpuh, vecji injektorji,... in seveda celotno sportno podvozje in kletka ter ojacitve... slick gume pa tko naprej... :) nurburgring gre v okolici 7 min...

Bom se z novimi nastavitvami podvozja sprobal ce gre pod to sam dvomim... tja poseze samo spimpan skyline al pa kak spimpan subaru...

 

Evo wankle...

post-771-1387405736_thumb.jpg

post-771-1387405761_thumb.jpg

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.