Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

meni najlub?a igra je pa Batllefield 2. Jo je ?e kdo igral?

 

?e kr dosti preigral ja,dobra stvar. :bravo:

 

Jst sm pa zej v temu dezu igral ta novo MOHA: Airborne. Kr dobra..

 

Dobra ja,samo prekratka,sn jo ?e obrno. ;)

 

 

OMG!!!!! najdla sm mazdo za moje simske,..sicer 3kico,..ampak ajde

 

No,bojo Simsi kon?no meli pravi avto. :lol::bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Francozom?? ?zmeden? A nima? angle?kega ?pila?? Ali so Simsi tam na po?itnicah? :lol: Druga?e pa itaq,da vzame? RX 8 za Simse. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm pa zej v temu dezu igral ta novo MOHA: Airborne. Kr dobra..

LP

 

Tako kot tudi Poky prav je zadev v redu samo ob?utno prekratka :(

 

 

Pripravljam se, da bom namestil Visto in za?el igrati Bioshock - prvi res pravi DX10 ?pil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pripravljam se, da bom namestil Visto in za?el igrati Bioshock - prvi res pravi DX10 ?pil.

 

Jaz mam Visto,pa tudi Bishock sn ?e sprobal,pa ti morem re?t,da je zadeva res huda. :bravo: Tako posebno srhljivo vzdu?je je not,pa muzika,pa tiste pun?ke krvave,ki se ti prikazujejo.....brrrr,te kr zmrazi,samo je pa dober ?pil.

 

 

BTW-ko bo? vido bolj na za?etku eno "vlko ?ival",se bo? prav nasmejal....vsaj jaz sn se. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa v kak?nem jeziku se tukaj pogovarjate?Ne razumem en k..zo. :whatever:

 

 

A mislis "trailer, ql " etc. ?

 

Jaz mam Visto,pa tudi Bishock sn ?e sprobal,pa ti morem re?t,da je zadeva res huda. :bravo: Tako posebno srhljivo vzdu?je je not,pa muzika,pa tiste pun?ke krvave,ki se ti prikazujejo.....brrrr,te kr zmrazi,samo je pa dober ?pil.

BTW-ko bo? vido bolj na za?etku eno "vlko ?ival",se bo? prav nasmejal....vsaj jaz sn se. ;)

 

 

 

A je dobra? Samo jst pa ne bom se sel na dx10...bom se nekaj casa zulil DX9 z mojo 7600GT(dokler bo slo seveda). Pocakal, da se se malo popravijo pa pocenijo komponente-grafe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mislis "trailer, ql " etc. ?

A je dobra? Samo jst pa ne bom se sel na dx10...bom se nekaj casa zulil DX9 z mojo 7600GT(dokler bo slo seveda). Pocakal, da se se malo popravijo pa pocenijo komponente-grafe.

 

Se ti ne spla?a, ker ti itak grafa ne podpira DX10 tako, da bi ti tudi v primeru Viste vse skupaj laufa samo na funkcijah DX9

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poky kaj ko bi ti malo mene oskrbel z temi igricami kaj ..... :ne vem: gtr, toca 2, moha airborne in podobne kdaj bi blo to mo?no??????

 

a te ?e ni oskrbel? a se nista ?e kar nekaj ?asa nazaj dogovarjala? vsaj za toca 2 vem, no.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a te ?e ni oskrbel? a se nista ?e kar nekaj ?asa nazaj dogovarjala? vsaj za toca 2 vem, no.

 

hehe...kaj se tlele vse dogovarja pa n? iz tega :D

 

jz tui mel kake igreeeeeeeeeeeeeeeeee :hohoho: resno sam ko sm v celju :(

 

hop na bus ali vlak,...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poky kaj ko bi ti malo mene oskrbel z temi igricami kaj ..... :ne vem: gtr, toca 2, moha airborne in podobne kdaj bi blo to mo?no??????

 

 

Ja pokli?i me,pa se boma zmenla kak kaj delama,pa kdaj mama cajt,pa ki se dobima,pa jih bo? mel. ;) Sicer pa ki te hodi???Ni? te ni ve? za videt ali ?ut. :whatever:

 

 

hehe...kaj se tlele vse dogovarja pa n? iz tega :D

 

 

Ja ne?? :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pokli?i me,pa se boma zmenla kak kaj delama,pa kdaj mama cajt,pa ki se dobima,pa jih bo? mel. ;) Sicer pa ki te hodi???Ni? te ni ve? za videt ali ?ut. :whatever:

Ja ne?? :P

 

 

khm,...?e vedno ni ne uradnga povabila iz Kp niti iz Mb :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

khm,...?e vedno ni ne uradnga povabila iz Kp niti iz Mb :hohoho:

 

poky to je sli?ati kot izziv kaj bomo glede tega nekaj v mariboru ha kaj pravi?????

bobi???

pa ti z albansko mazdo mx3 :P

nekaj bo treba organizirati in izdati URADNO povabilo!!! :bravo:

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poky to je sli?ati kot izziv kaj bomo glede tega nekaj v mariboru ha kaj pravi?????

 

Ja kot sn reko,pokli?i ko bo mel cajt. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.