Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

Vampirji, volkodlaki in drugi krvosesi a ste tolk dobri, da si za to va?o igrco en nov topic odprete, da ne bo vse tukaj zme?ano.... please :D

 

Boss sem ?e rekel na?emu moderatorju markotu kak?en teden nazaj, da prestavi topic od Bite-fighta v eno mapo pa mu nikakor ne rata ?eprav je rekal da bo naslednji dan samo res pa je da ni povedal kateri <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss sem ?e rekel na?emu moderatorju markotu kak?en teden nazaj, da prestavi topic od Bite-fighta v eno mapo pa mu nikakor ne rata ?eprav je rekal da bo naslednji dan samo res pa je da ni povedal kateri <_<

 

He he,to je bil pa ziher Marko......on je stra?no zaposlen zaj! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezveze igrce so na kompu (razn Richard Burnsa). Jest sm dal za PS2 200? zravn dobu 150 ?pilov. In mislim da kar se igranja ti?e je Playstation res fajn zadeva, ?e pride dru?ba, in da lohk mal u dru?bi tekmuje?. ?e bi pa hotu nov ra?unalnik ki bi mi podpirav vse nove ?pile(ki jih itak tako ali tako ne igram) bi dal 800-1000?. Aja pa BTW PS3 je 600? kar je ?e zmerej majn od kompa(za filme in za net mi ?ist zado??a ta stara ki?ta). Tako da nevem od kje tep da je playstation predrag, ?e ima? pa doma ra?unalnik ki je dost dra?ji - Verjetno ga nisi sam kupil pa ti zato ni bil drag ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezveze igrce so na kompu (razn Richard Burnsa). Jest sm dal za PS2 200? zravn dobu 150 ?pilov. In mislim da kar se igranja ti?e je Playstation res fajn zadeva, ?e pride dru?ba, in da lohk mal u dru?bi tekmuje?. ?e bi pa hotu nov ra?unalnik ki bi mi podpirav vse nove ?pile(ki jih itak tako ali tako ne igram) bi dal 800-1000?. Aja pa BTW PS3 je 600? kar je ?e zmerej majn od kompa(za filme in za net mi ?ist zado??a ta stara ki?ta). Tako da nevem od kje tep da je playstation predrag, ?e ima? pa doma ra?unalnik ki je dost dra?ji - Verjetno ga nisi sam kupil pa ti zato ni bil drag ;)

 

sem poleti sam delal da sem zaslu?il za ra?unalnik :D samo jaz ga rabim poleg iger tudi za resno delo :P photoshop, delo s serverjem, urejenje filmov,... tko da je hitra ma?ina nujno potrebna :hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem poleti sam delal da sem zaslu?il za ra?unalnik :D samo jaz ga rabim poleg iger tudi za resno delo :P photoshop, delo s serverjem, urejenje filmov,... tko da je hitra ma?ina nujno potrebna :hohoho:

 

Photoshop in urejanje filmov tud na mojmu ?ist lpo delata:) pa je 2.5 AMD, geforce 7600, 1.5gb rama:) Me pa zanima kaj tolk resnega dela? o photoshopu? In katere film?ke si naredu, pa kater server vodi??
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Photoshop in urejanje filmov tud na mojmu ?ist lpo delata:) pa je 2.5 AMD, geforce 7600, 1.5gb rama:) Me pa zanima kaj tolk resnega dela? o photoshopu? In katere film?ke si naredu, pa kater server vodi??

 

morem delat s ?olskim serverjem, veliko uploada in downloada, pol rihta? kake slike ko mal splab?i ra?unalnik zarad inputa podatkov po?epne <_< mam 2.6mhz Dual core amd athlon, 2gb ram, GF 8500gt 512MB, 320GB SATA...... In dela tak ko je treba, sicer ko kak film?ek ureja? se zna zgodit da bo zarad preobremenjenosti (ko delam sta oba cora nad 90%) nwm na vsak deset urejen film?ek po?akal za 10s in se ne bo odzival pol pa sko?i naprej... :hohoho: drga? pa makina leti kot je treba, sem zelo zadovoljen :jupiii:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kratko povedano, se prav da ga poleg igrc rabi? ?e za igranje :D Pa ?e zmeraj trdim da je PS cenej?i:) Res da je majn uporaben ampak dost cenej?i. Sicer pa ?e mu doda? trdi disk lohk pa lih tako na PS in?talira? windows ali linux.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kratko povedano, se prav da ga poleg igrc rabi? ?e za igranje :D Pa ?e zmeraj trdim da je PS cenej?i:) Res da je majn uporaben ampak dost cenej?i. Sicer pa ?e mu doda? trdi disk lohk pa lih tako na PS in?talira? windows ali linux.

 

se strinjam... sam je PC bolj uporabn :bravo: drga? pa ?e bi bil PS malo cenej?i bi pa kar malo za?el gledat, sploh me pa zanima PSP :ouje:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

400? si dal za komplet nov komp?

 

450? za ki?to

AMD 64 X2 Dual Core 5200+ 2.6ghz

MSI K9N Neo V3

GeForce 8500GT 512MB PCI-E

2x 1GB 667mhz RAM

320GB SATA2 disk

400W napajalnik

2x NEC DVD (+/-) RW LightScribe Dual Layer (enga sm sam dal not)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mater je dobra 6ka! :bravo: ?e bi mel Playstation,bi ga mel samo zaradi Gran turisma. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.