Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

O Don,vidim,da ma? kr G25. :bravo: Jaz mam ?e Momo-ta,pa sn tudi full zadovolj z njim. ;) Druga?e pa ja,sn prevozo kr precej dirka?in ?e,predvsem pa GTR in GTR2,rFactor,LFS,sn pa tudi Richarda vozo pred ?asom. ;) Tak da ?e se kdaj zmenimo za kaki online,ne bi blo slabo. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa si dobo sam usnjen volan, pedale in ?althebl al ?e kaj drugega? :hohoho::bravo:;)

 

:bravo::hohoho::hohoho::hohoho: ti si pa za hece :D

 

Celga Daihatsu Charade-ja ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O Don,vidim,da ma? kr G25. :bravo: Jaz mam ?e Momo-ta,pa sn tudi full zadovolj z njim. ;) Druga?e pa ja,sn prevozo kr precej dirka?in ?e,predvsem pa GTR in GTR2,rFactor,LFS,sn pa tudi Richarda vozo pred ?asom. ;) Tak da ?e se kdaj zmenimo za kaki online,ne bi blo slabo. :bravo:

 

 

Najraj prek online ?pilam LFS. :bravo: Ne vem pa a se RBR da ?pilat online? :unsure:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja v?asih smo ga vozli preko lana,samo ni tak zanimivo relly vozit online,kot pa kake cestne dirke ala GTR2 ali rFactor. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::hohoho::hohoho::hohoho: ti si pa za hece :D

 

Celga Daihatsu Charade-ja ;)

 

ja no :D tam dobi? cel avto z fol dobro grafiko in resolucijo + fenomenalni stranski u?inki ko ti rit trese al pa airbag v glavo rukne, tam dobi? pa sam volan, pedale pa ?alhebl za ostalo jih pa ne briga :lol::P;)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno je kar nekaj gu?ve s temi igrami, se pozna da je konec leta... Zdajle najve? igram Far Cry 2, CoD 4 in pa Crysis: Warhead. Sem pa danes "kupil" Red Alert 3 in komaj ?akam da pridem domov pa da ga sprobam.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men pa vse novej?e ?tekajo :( geforce 8500gt 512mb... ?e tko navita da se pregreva v?asih pa sam resolucijo dam na tolk ko je ekran pa vse ?teka... ka moli da dam antialaysing al ka je... pol pa tko adijo... crysis 1 mi ?teka ... tolk o tem.. ?e bi imel denar bi si kupil kako 8800gts al pa gtx :rispekt:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma Crysis je itak killer za ma?ine. ?e nisem videl ma?ine na kateri bi laufal na polno, pa da bi dal vse nastavitve do konca.

 

Druga?e imam sam trenutno 9600 GT, pa mi je malo ?al da nisem ?e nekaj vrgel zraven in kupil GTX 260.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno je kar nekaj gu?ve s temi igrami, se pozna da je konec leta... Zdajle najve? igram Far Cry 2, CoD 4 in pa Crysis: Warhead. Sem pa danes "kupil" Red Alert 3 in komaj ?akam da pridem domov pa da ga sprobam.

 

Ma? ?e kake vtise o RA3? Je za kej?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Dol dobil NFS Undercover... <_< CRAAAAAP :whatever: na najslab?ih nastavitbag ?teka... na forumu tut berem ko majo 9600gt 1gb kartice pa nwm kake ati radeone da jim fps ful na trenutke padajo... bom probal ?e GTA IV za PC pa sporo?im...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.