Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

jst mam skrekan fc3 pa multiplayer dela aja pa co-op tut...zdej sm pa pomoje na slabi polovici single playerja...oboje mi je noro hudu :D

 

ja nwm kuk mocan...jst mam i5, 8giga rama, pa giga graficno...pa lepo dela na DX11

 

pa zombiju ni u spilu, je pa polno zivali ki te napadejo.

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj obrnil COD black BOOBS 2

 

Kaj naj re?em na ?pil .....kratka in jedrnata! Je pa slab? od medal of honor ki gre tudi proti koncu ;)

 

Hehe, black boobs :D Tele ?rnke so nas ?isto zme?ale v tem snegu. Bomo probali ja. Tudi MOH. Zadnjega, ki se je dogajal nekje v Afganistanu, je blo prav fajn igrat. Malo manj pretirane akcije sicer, ampak so bli dobri momenti noter. Tudi konec mi je bil v?e?, da ni bil tak pocukran.

 

Ljudi lepo vas prosim ce imate dovolj mo?an ra?unalnik, sprobajte novi Far Cry 3...ne bo vam ?al.

 

Bomo probali ja. Kolega ga je ?e obrnil pa mi je tolko razlagal po telefonu, da sem slu?alko odlo?il pa ?el jest kosilo in ko sem pri?el nazaj, je ?e kar hvalil :) Baje je neka me?anica Crysisa 1 in Just Cause-a. Far Cry dva je bil pa za zjokat. Res, takega dolg?asa pa ?e dolgo nisem igral.

 

Druga?e pa sem zadnji? iz Steama snel UT3 pa moram re?t, da sem navdu?en, samo igralcev je ful malo. Je pa res, da jaz samo Warfare ?pilam, kar je Onslaught v UT2004. Pa Driverja San Francisco sem nabavo pa mi je tudi kul v SP verziji, MP ?e nisem probal. Pa NFS Run sem si kon?no omislil, ker me je zanimalo, kak je kaj NFS napredoval po tistem, ko sem nazadnje igral Most Wanted. Pa moram re?t, da je MP bistveno bolj zabaven od SP-ja. Sicer ?e vedno ultra arkaden ?pil, ampak se da prebolet. Pa Alan Wake-a sem kon?al (dober, samo zgodba je malo zakomplicirana), Machinarium (za mo?gane trenirat), Unmechanical (?e ena mo?ganska), Limbo (?e ena 2D, malo manj mo?ganska), Zombie Driver HD (za spro??anje), Closure (?e ena mo?ganska), Sleeping Dogs (fajn zgodba, dobri fajti, zani? vo?nja), ?aka me pa ?e Deus Ex: Human Revolution (malo sem ?e igral pa nisem najbolj zadovoljen z animacijo karakterjev), Amnesia: Dark Descent (nek Penumbra stil), Deadlight (zombi 2D fajterski ?pil), I am alive (neki postapokalipti?ni tretjeosebni ?pil) pa... Mass Effect 3 (baje je konec brezvezen, ampak do takrat pa seka).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men pa za multiplayer bil en od dbest ?pilov Operation Flaspoint: Dragoon Raising.. al tko nekak:).. res lepe coperativne misije.. ne preve? lahk ?pil.. tko .. lepo in realno:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Operation Flaspoint sm se jst igrov...res da 10 let nazaj...pa je hud spil

 

ne mislm prvega... mislm tegale:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=mv9XUsG8zy0

 

huda grafika.. pa men najbol?a igralnost med strelja?inam.. ker je res odprt ?pil.. in lah dela? vse kar ti pa?e.. misije re?uje? po svoje:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na sre?o nimam tok kul kompa:).. ker druga? nebi mel lajfa.. :) te stvari sam pr bratu probavam.. mi je bil pa Fle?point dbest.. k smo z kolegi igral co-op misije in celo kampanjo si lah tko naredu.. res hudo:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dishonored je zanimiv zato ker omogo?a precej razli?nih pristopov in od tega je pol odvisen tudi konec.

 

Pa recimo Borderland 2.

 

Dishonored mam tut js trenutno gor nalo?en, sam n? kej ne ?pilam :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OPF 1 je bil alfa in omega voja?kega spopada. OPF 2 je bil OK, ni pa bil blizu realizmu iz prvega dela (tudi proizvajalec je bil drugi). Kon?al sem oba in OPF 2 je bil precej kraj?i pa enostavnej?i. Mi je pa bil v?e? Arma 2 (Arma 1 niti ne), ker je bil od istih razvijalcev kot OPF 1. ?e zdaj se spomnim ene misije, ko tvojo ekipo prere?eta Hind in potem se za?ne evakuacija otoka, ti pa ostane? sam sredi gozda in se mora? prebit do EVAC-a, kar ti seveda ne uspe. Rusov pa ko Rusov, vsepovsod. Pe?adija, T-80ke, Shilke, BMP-ji... skratka, jeba. Pomoje sem jo ponavljal vsaj 30 krat.

 

Dishonored pa ?e tudi moram probat. Po videu sode? kar obetavna zadeva, samo mi je ?e cena previsoka (dol pa ne vle?em ve?, razen ?e je kaka akcija na Steamu).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

v telih parih dnevih obrnu CoD 4 modern warfare, CoD 5 World at War in pa 52 % CoD 6 modern warfare 2 ... sm kr not padu in so mi ful dobra za igrat sam ?e bi meu mal bol komp bi blo ?e bl zakon zarad raznih detajlov B) pride pa tud po?as na vrsto CoD modern warfare 3 :prstgor:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so bili vsi COD-i v SP na?inu kul. Razen MW3, ki ni ni? posebnega. ?e bi bila 3. Svetovna vojna tak?na, kot jo prikazuje igra, bi bila dokaj dolgo?asna. Sploh v primerjavi z 2. :glare: Sta pa bila MW1 in MW2 toliko bolj fajn - malo napetosti, hladna vojna, gro?nje itd.

 

Zadnji? so imeli tako akcijo na Steamu, da sem si 13 iger dol potegnil, pa pla?al 36? :D Portal 2 je bil za 2,7? recimo.

 

Druga?e pa te dneve nabijam Mass Effect 3. Nekak sploh ne morem nehat. Sem ?e za?el zanemarjat gospodinjska opravila... :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem za?el igrat F1 2012, ima odli?en pogled iz kokpita, tudi izbolj?ano kontrolo za igranje z xBox 360 kontrolerjem. Lu?tna dirka?ina, ima? KERS, DRS in vse :bravo:

 

Prej sem igral F1 2010, pri kateri je vsak premik kontrolerja pomenil do konca obrnjen volan, pogled iz kokpita je bil ?isto neuporaben, ker si gledal samo nos dirkalnika in jo je bilo potrebno igrat arkadno, s pogledom na formulo od zadaj. Nedodelana totalno.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa hidden and dangerous 2?:)

 

U, mater, iz katerega leta pa je to? :D Sam se spomnim, da sem igral 1-ko, ko sem bil nekje v srednji ?oli (15 let nazaj?).

 

Ja, SC2013 izgleda kar fajn zadeva, samo bom po?akal, da jo malo pocenijo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

No Redstone update ?e ni official, je samo snapshot. Ja je pa zdaj en kup novosti. Tale Redstone update naj bi bil nekako zadnji, razen ?e kak bugfix. Ker bojda celotno kodo za Minecraft pi?ejo iz nule na novo.

 

Edin se bojim pri temu redstone updejtu, da mi bo en kup gizmotov nehal delat. Ker se bojo tajmingi nekaj spreminjal in tudi BUD switchi bojda nehajo delat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pol smo ?e trije k minecraft igramo :aaaaa: dele ?e postavlam hamachi server

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja dej, bom po?eral svojo mapo, pa mi bo? pomagal luknjo kopat ;):P.

 

Rabim ene 35x25x20 velko lukno skopat za automatizirano brewing postajo. Bom sam prtisnu na knof kaj ho?em met in bo skuhalo. *

 

V test buildih sem jo ?e naredu v snapshotu in dela super. Zdej samo ?e ?akam official update, da jo naredim ?e v survival mapi. Do takrat pa moram skopat jamo, da spravim vso "elektronko" not.

 

 

*U bistvu bom prtisnu kaj ho?em met in bo izvrglo 3x water bottle, potem netherwart, za tem sestavino, ki jo ho?em met. Imam pa ?e ro?ke, kjer so dodatne opcije, kot so splash, duration in strenght. Se pravi, da ?e ho?em pove?at duration in da je splash, potem fliknem te dve ro?ke, potem pritisnem pa ?e na knof ?eljenega potion-a.

 

Zaenkrat edin za invisibility nisem vklju?il v to, bom videl ?e se bom ?e premislil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.