Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni ?e Medieval 2 ?trajka toliko, da se ne da igrati. Je bil pa Shogun total war edini ?pil zaradi katerega sem nezavedno ?pilal skoraj do jutra. Samo ?e to potezo, samo ?e to sezono. Ah da vidim kaj bo naslednjo sezono. OK zanimivo, bom ?e to prestavil.... Kaj za vraga petelin sredi no?i kikirika?!? :blush:

 

To?no tko se je men v?eraj zgodilo, sam ?e to prestavim pa kliknem next turn potem pa grem, pa se nekaj nardi, pa sam ?e to porihtam pa to potezo, da ne bom jutr pozabu, pa sam ?e to bitko odvodim, pa je blo ?e 1 pono? pre?. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nvem, NFS-ji zgledajo po film?kih vsi super, ko pa ?pil sproba? pa ni to to :blush:

 

To ?e, sam ne soditi knjige po platnici, k niso vse serije delane po istmu kopitu <_< Nekatere so bolj v arkadne vode usmerjene (hot pursuit), druge (Shift) pa bl v realisti?no simulacijo ( ?eprav to ni)

Sej vozni model je ?e kar prebavljiv, vendar ga ne maram ve? zarat ?alabajzarske podpore volana, ki ti po?re vse ?ivce in ?e kak ?ol?n kamen poleg (v mislih imam verzijo za ps3) :angry2: Lahk bi se kaj nau?il od codemasterjev :bravo: ali pa PD-ja ( GT5)

 

Tale nov NFS Shift 2 izgleda kar zanimiv. :blush: Sem kar izbrisal oglas za PS3, ?e slu?ajno kupim NFS.

 

Jest sm bil pa ?e tik pred tem, da bi te kontaktiru zgolj za nakup konzole; brez igre in volana :D Sm namre? prej?nji teden fasu famozni YLOD (op.p:yelow light of death), danes mi ga je pa uspelo o?iveti :bravo: od?tevam dneve do naslednjega yloda :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jaz pa norim na Shiftu dvojki. Vse je OK sam driftat pa ne znam... jebemu v ?ivo mi je z M3 bolj ratalo kot pa v igrci - po?utim se ?ist nesposobn :(

 

 

Enako sem dans kar nehal igrat ker tale drift mi nikakor ne porata :vskalo::angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot bi bilo nekaj narobe, ker gume ne dr?ijo ama ni? spljoh... se samo dotakne? gasa v tretji prestavi pri 20 km/h pa vse vrti v prazno - kr neki :whatever:

 

 

To ni nikol simulacija :angry2: ta nissan se obnasa kot bi mel 1000+KM tko kot si reku mal se gasa dotaknes pa si ze vrtavka :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Nekaj fri?nih in malo manj fri?nih. :P

FD RX7:

Objavljena slika

E92 M3:

Objavljena slika

AC Cobra v unikatni (gold chrome) barvi. Lepa ampak divja, prakti?no nevozna zadeva. Pri nizkih hitrostih mora? biti pazljiv z gasom, pri vi?jih pa ?e z bremzo in volanom. Je pa fajn model za slikanje in igranje z odsevi v avtomobilu.

Objavljena slika

Objavljena slika

Pa ?e malo manj kvalitetne slikce (modeli avtov). RUF BTR, avto za pogumne. Gre fajn ampak taka mo? na zadnjih kolesih in te?a za zadnjo osjo zahtevata precizno delo za volanom.

Objavljena slika

Obljubljena 6 MPS. Lu?tna zadeva, se pa ?uti, da ima te?ek nos in ho?e v?asih bolj naravnost kar se korigira z ro?no. :P

Objavljena slika

Objavljena slika

Glede na grob asfalt je za tole potrebno tudi nekaj sre?e:

Objavljena slika

Na Ringu sem testiral razli?ne M3. Navadno E46, M3 CSL in M3 GTR. CSL in GTR sta tam-tam.

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

MINECRAFT!!! Najbolj?i ?pil ever!!! Preprosto genialno. Tok simpl zasnova ampak je meja samo tvoja domi?ljija.

 

Kaj delajo nekateri je da dol pade?.. jest sm ?e amater, sam poglejte kva pa eni delajo:

 

Sudoku, ki ga lahko igra?:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XXQIFX-8joI...player_embedded

 

365 days of minecraft (tele so me sploh impresioniral, brez itam spawninaga ali druge pomo?i, ves material legalno nabran in craftan)

http://www.youtube.com/watch?v=jCOKGdJTIpg...player_embedded

 

ASCII word processor (?e zdej ne dojamem, kak so to naredl)

 

 

?e malo minecraft rave glasbe:

 

Tko se pa recimo igra normalno (samo de je to ena costum mapa, ki je zelo zelo zajebana za igrat imenovana Super Hostile: Legendary)

 

 

U glavnem ta igra nima omejitev. Svetovi so prakti?no neskon?ni, ki se genereirajo lahko tudi z nekim random seedom. Nabira? materjal, gredi? vse ?ivo in sevede upa?, da te ne ujame no? nepripravljenega, ker pono?i pridejo ven ?leht stvari :D

 

Men v nobenem ?plu ?e nislo ?le kocine tako pokonc in nikoli tok vesel, ko najde? pot ven iz rudnikov, v katerem si se ene 4x zgubu in si ?e od vseh bitk s sovragi komaj ?iv. In mko pride? ven, vidi? fantasti?no lep son?ni vzhod/zahod in v ozadju za?ne ?pilat ta komad.

 

V priponki pa neki kar sem sam mal ustvarjal...

post-841-1315303292_thumb.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Bel dim ponavadi tud uhaja iz elektronskih komponent, mejbi so te?ave na elektroniki ? :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pred 2 dnevoma potegnil z neta NFS The Run in danes zaklju?il z njo. Igra je kratka, zgodba tako-tako, nobenih modifikacij avtov, ki so itak vsi neki bedni (no sej nikoli niso bili zanimivi, si jih pa vedno lahko predelal). Sem kr razo?aran nad igro. V?e? mi je edino da je enih par zanimivih avtov not npr. mazda mx-5 in rx-7, golf 1 GTI, BMW M3 e30 :)

 

Bo treba zdaj neke simse instalirat da bo malo dlje trajalo :P

 

Je ?e kdo igral prej?nje dele assassin creed? Izgleda zanimiva...

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.