Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

lp vsem iz Celja.

Tudi zoom zoom je pokvarljiva :(:( .

Imam M6 120, 04, 115kkm, na kateri je najprej krepnil akumulator. po zamenjavi sem peljal avto na servis na ra?unalnik, da preverijo ?e je vse v redu s porabniki.

Na servisu so odkrili drugo napako. ?OBA 1 je fu?. Stro?ek 791 eur + cca. 2 uri dela :blink: .

Po pregledu foruma sem ugotovil , da ?e ni bilo podoobne te?ave.

Pa ravno zaradi te?av s ?obami nisem kupil Mondea MK3(3keur cenej?i), potem se mi pa to zgodi na mazdi.

Kaj pravite?

?e kak?na druga re?itev? Nadomestne verjetno ne obstajajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm... probaj dobiti rabljeno...

 

s kake polomljene mazde, ali pa ebay mogo?e... 791? je huh denarja...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

baba-?ula baba-rekla mi je povedal, da en tip v LJ baje popravlja ?obe...

 

se spla?a pozanimat, da je baje popravilo sme?no poceni...

 

?e kdo kaj zve.. ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V prostem teku se rahlo ?uti, ko priklaplja in izklaplja ventilator od hladilnika saj "zagrabi" alternator malo mo?neje zaradi nove porabnika. Ker pa to izklapljanje in vklapljanje deluje zelo zelo pogosto se to pa? tudi ?uti, ?e si seveda pozoren in poslu?a? motor namesto muzike.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp vsem iz Celja.

Tudi zoom zoom je pokvarljiva :(:( .

Imam M6 120, 04, 115kkm, na kateri je najprej krepnil akumulator. po zamenjavi sem peljal avto na servis na ra?unalnik, da preverijo ?e je vse v redu s porabniki.

Na servisu so odkrili drugo napako. ?OBA 1 je fu?. Stro?ek 791 eur + cca. 2 uri dela :blink: .

Po pregledu foruma sem ugotovil , da ?e ni bilo podoobne te?ave.

Pa ravno zaradi te?av s ?obami nisem kupil Mondea MK3(3keur cenej?i), potem se mi pa to zgodi na mazdi.

Kaj pravite?

?e kak?na druga re?itev? Nadomestne verjetno ne obstajajo.

 

Poznam ?loveka kateremu so v garanciji zamenjali vse 4. Crknejo pa baje samo od firme valeo, ko je mezda to ugotovila jih je prenehala vgrajevati.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?el sem tole in sem naro?en za pregled in servis v torek.

www.dtskorenjak.si

Med samo vo?njo nisem ni? opazil (mo?an motor in glasno Bose ozvo?enje), razen da je bil tek in zvok motorja v prostem teku malce nemiren.

 

Upam da bo problem s ?obami re?en ?e jutri, mehanik mi je priporo?il Jelena iz Gomilskega. Popoldan ga peljem tja, jutri razdrejo, preverijo in upam da popravijo. Jelen je takoj ko je sli?al motor rekel da je problem s ?obami.

Krivec naj bi billa slaba nafta, najslab?a pri petrolu, najbolj?a Agip, Mol solidno , OMV nekje na sredi. Avto je bil prej doma v Kozjem, kjer je samo ena manj?a Petrolova ?rpalka, kjer je ponavadi ?e slab?a kvaliteta zaradi manj?ega pretoka in prometa. Bratrancu iz Litiije je pa pred 2 leti zaradi Petrola zaklatu Clio dci.

Poro?am jutri

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak glih Agip ti ne bi priporo?al, ker imam z njihovo nafto najve?jo porabo pa ?e ob?utek imam da avto ne gre tako dobr. ?e najslab? se mi je godilo z nafto iz Agipa pri Vodicah.

 

:blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja samo "na?" Agip ni enak avstrijskemu. Vse njihove bencinske so v nekih najemih raznoraznih privatnikov, ki samo hlepijo, kako bi ?im ve? denarja skupaj zgrebli.

 

Je bila enkrat raziskava (delo, ?e se ne motim) pa se slovenski Agip pri nafti ni glih izkazal...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja samo "na?" Agip ni enak avstrijskemu. Vse njihove bencinske so v nekih najemih raznoraznih privatnikov, ki samo hlepijo, kako bi ?im ve? denarja skupaj zgrebli.

 

Je bila enkrat raziskava (delo, ?e se ne motim) pa se slovenski Agip pri nafti ni glih izkazal...

 

 

?igavi privatniki? Avstrijski al na?i? :D

 

ker so tud vsi slo agipi v najemu privatnikov,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?igavi privatniki? Avstrijski al na?i? :D

 

ker so tud vsi slo agipi v najemu privatnikov,..

 

 

a shit... slovenske sem mislil, ker za avstrijske se mi ne sanja kdo jih ima v najemu

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak glih Agip ti ne bi priporo?al, ker imam z njihovo nafto najve?jo porabo pa ?e ob?utek imam da avto ne gre tako dobr. ?e najslab? se mi je godilo z nafto iz Agipa pri Vodicah.

 

:blink:

 

 

Da podprem to trditev ?e s podatki. Najlep?a hvala fantom iz poraba.com, da so naredili tudi povpre?no porabo glede na ponudnika goriva :rispekt:

 

post-133-1191610731_thumb.jpg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da bo problem s ?obami re?en ?e jutri, mehanik mi je priporo?il Jelena iz Gomilskega. Popoldan ga peljem tja, jutri razdrejo, preverijo in upam da popravijo. Jelen je takoj ko je sli?al motor rekel da je problem s ?obami.

Krivec naj bi billa slaba nafta, najslab?a pri petrolu, najbolj?a Agip, Mol solidno , OMV nekje na sredi. Avto je bil prej doma v Kozjem, kjer je samo ena manj?a Petrolova ?rpalka, kjer je ponavadi ?e slab?a kvaliteta zaradi manj?ega pretoka in prometa. Bratrancu iz Litiije je pa pred 2 leti zaradi Petrola zaklatu Clio dci.

Poro?am jutri

 

 

obvezno poro?aj o rezultatih !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Servis zaklju?en, cena 160 eur.

?obe so obnovljene, vendar niso v najbolj?em stanju, mogo?e bodo delale dolgo, mogo?e pa ne <_< .

Upam na najbolj?e. Naredili so vse meritve in preizkuse, tak da je sedaj vse ok.

Krivec verjetno nafta, filter je bil totalno zapacan, lahko pa tudi slab?a kvaliteta ?ob. Dalo pa se bo dobit neoriginalne ?obe, ki naj ne bi bile tako hudo drage, kot originalne(790eur).

Mehanik po kvaliteti priporo?a Agip. Govorim o nafti, ki naj bi bila najbolj?a za motor, ne pa tista ki omogo?a najmanj?o porabo.

Kako je fajn zoom zoom ob?utek ko se zopet usede? v avto in pritisne?. :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jagoda, jaz tudi tankam agip v sloveniji, ampak imam pa probleme z dizlom po bivsi jugoslaviji...

zato ti priporocam, da ob vsakem rednem servisu zamenjas tudi filter goriva...

do zdaj pri 145000km nimam (se) problemov...edino mi ena soba mal mocneje tolce v leru in do cca 1300rpm...

drugace pa dobro si zrihtal in upam, da ne bos imel problemov :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce gledas iz voznikove perspektive: pred sovoznico :) (en tak valj z gumbom na vrhu, blizu amortizerja)

najboljse bom poslikal in pol dal sem...

 

ma sej skoraj ne more zgre?it, ker je edina taka zadeva tam... ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma sej skoraj ne more zgre?it, ker je edina taka zadeva tam... ;)

 

..poleg sovoznice si mislo ne? :P:hohoho:

 

Objavljena slika

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.