Skoči na vsebino

Mazda Servis?


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni vsi fan-i Mazd!

 

Pred kratkim sem kupil svojo prvo Mazdo (Mazda 6 Sport Combi 136 CDH) in je SUPER! Prihajajo kilometri, pri katerih bo potrebno narediti naslednji servis (80.000km). Zanima me kak?ne izku?nje imate s servisi (uradnimi in neuradnimi). Sem iz LJ in ga mislim peljat na A-Cosmos. Predvsem zaradi tega , da bo vse uradno, ?imbolj profesionalno in zanesljivo... Se morda motim? Kak?ne so razlike med uradnimi servisi in neuradnimi servisi, predvsem v ceni in kvaliteti? H komu se spla?a vozit avto?

 

Prosim za nekaj nasvetov in mnenj glede servisov.

 

Hvala!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen na forumu

 

Kar se servisov ti?e ga servisiram samo pri poobla??enih najprej zaradi garancije oziroma zaradipodalj?evanja MES-a. Ta "?port" pa ?al ni poceni samo uradni servis lahko la?je dr?i? za vrat, ?e karkoli zajebejo.

 

Servisiram na Gami v BTC-ju (del A-cosmos) in sem zadovoljen s servisno storitvijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni vsi fan-i Mazd!

 

Pred kratkim sem kupil svojo prvo Mazdo (Mazda 6 Sport Combi 136 CDH) in je SUPER! Prihajajo kilometri, pri katerih bo potrebno narediti naslednji servis (80.000km). Zanima me kak?ne izku?nje imate s servisi (uradnimi in neuradnimi). Sem iz LJ in ga mislim peljat na A-Cosmos. Predvsem zaradi tega , da bo vse uradno, ?imbolj profesionalno in zanesljivo... Se morda motim? Kak?ne so razlike med uradnimi servisi in neuradnimi servisi, predvsem v ceni in kvaliteti? H komu se spla?a vozit avto?

 

Prosim za nekaj nasvetov in mnenj glede servisov.

 

Hvala!

 

 

Pozdravljen med nami! :bravo:

Kar se te tematike ti?e je ?e ogromno napisanega na tem forumu. Malce poi??i po sorodnih temah in bo? dobil ve?ino informacij, ki te zanimajo. :)

 

V glavnem, u?ivaj z novo lepoti?ko :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen.Kaj se mene ti?e,na uradni servis samo,dokler ?e ni stara 3 leta zaradi garancije,polj pa dale? vstran od njih.Zakaj,ker so nenormalno oderu?ki-dragi- in ni? bolj?i od privat mehanikov.No hudi? je ?e nima? kakega svojega mehanika,potem............,jaz imam sre?o imam super mehanika.LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen.Kaj se mene ti?e,na uradni servis samo,dokler ?e ni stara 3 leta zaradi garancije,polj pa dale? vstran od njih.Zakaj,ker so nenormalno oderu?ki-dragi- in ni? bolj?i od privat mehanikov.No hudi? je ?e nima? kakega svojega mehanika,potem............,jaz imam sre?o imam super mehanika.LP

 

Enako tudi jaz. :P:D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen.Kaj se mene ti?e,na uradni servis samo,dokler ?e ni stara 3 leta zaradi garancije,polj pa dale? vstran od njih.Zakaj,ker so nenormalno oderu?ki-dragi- in ni? bolj?i od privat mehanikov.No hudi? je ?e nima? kakega svojega mehanika,potem............,jaz imam sre?o imam super mehanika.LP

 

 

Hvala za informacije. Na kater servis pa vozi? svojo mazdo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ravno pred 14-imi dnevi sem imel mojo M6 na rednem servisu (85k-km) in sem dal 230eur,kar niti ni tako veliko glede na to,da je moja dala za Hyundai Getza pri 30k-km toliko.Zraven rednega servisa so mi ?e nastavili ro?no zavoro pa skalibrilari potovalnik ra?. sicer ?isto napa?no,zamenjali neke plehke na zavorah ker mi je nekaj cvililo,mojstri so vredu porihtali,edino ra?unalnik za preostanek km in povpre?no porabo so mi skalibrirali napa?no saj je kazal ?e manj?o porabo kot prej.Ko sem pogledal kako so zadevo nastavili sem videl,da so mojstri nastavili na -15 namesto na +5 tako kot sem ga kasneje nastavil jaz in sedaj ka?e pravilno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem bil na Cosmosu, sem kupil man?ete. ?e sre?a da sem vulkanizerju rekel naj ?e malo dvigne avto, da spodaj zlezem in pregledam avto. Man?ete so ?le k vragu, ?eprav je bilo meni re?eno, da bojo dr?ale komot ?e en let in kljub moji pro?nji niso bile zamenjane. <_<

 

Jest samo ?e ?raufam pri lokal majstrih (k sre?i mam 100m od doma 2 majstra z vso opremo), na cosmos grem samo ?e po dele, ?e jih drugje ne bodo imeli.

 

Verjetno danes s sosedom primeva za orodje pa zamenjava... pa ?eprav mam dve levi roki, kar se ti?e vija?enja avtov, mam ob?utek, da ne bo trajal 3 ure. :D

 

I gues Cosmos ni slaba izbira, navsezadnje je na forumu kar nekaj zadovoljnih strank, pa? kot ka?e jaz nisem mel sre?e... :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.