Skoči na vsebino

yaooooo... shit... :) ZAKON !


KAALman

Priporočeno sporočilo

vse gajbe mojega otro?tva, ko sem z velikimi o?kami pogledoval za avtomobili :)

 

http://www.seriouswheels.com

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

kje so tisti ?asi... oblikovalsko ?ustveni avtomobili ... :):ljubezen:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidimo Boss, saj pi?e na avtu. B)

Japonski muscle cars :D V prej?njem Japanese perfomance je priloga Retro Jap. Sami old school japonske zabavne zadevice. Na prvem mestu Toyota 2000GT, na drugem Datsun 240Z, tretje mesto pripada Mazdi RX-7 (mk1) na ?etrtem je prav tako Mazda 110S Cosmo, na petem je Honda S800, na ?estem Skyline GT-R (prvi GT-R), na sedmem je prva Toyota MR-2, na osmem Celica GT-Four ST165, na devetem Nissan Silvia CSP311 (prva Silvia/SX) in na desetem je Celica (Mk1).

Celica:

Objavljena slika

Pradedek GT-R:

Objavljena slika

Pradedek Z:

Objavljena slika

Objavljena slika

RX3:

Objavljena slika

Objavljena slika

Toyota GT2000 ?e se kdo spra?uje kaj je to naj povem da jih je bilo narejenih menda le 337, nastopal pa je celo v Jamesu Bondu (You only live twice)

Objavljena slika

Prva generacija RX-7:

Objavljena slika

Mazda Cosmo:

Objavljena slika

Toyota MR2 Mk1 ?e ena zelo v?e?na zadevam in mimogrede ena tak?na se tuna pri nas. Zabavna mala stvarca

Objavljena slika

 

 

Pa ?e en zanimiv link. Ko sem iskal slike teh avtov sem na?el celo stran kjer je objavljeno polno slik iz nekega sre?anja starih japonskih avtomobilov. Kul. Ve? kot preve? slik. :danzoman:

Zdaj naj pa ?e kdo re?e, da so japonci za?eli delati dobre avte ?ele pred desetletjem!! :S

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: Ja to itak - sem imel ?e enega ugledanega (moj letnik 1969) za rahlo obnovit samo sem se premislil, ker ameri?ke zadeve obnavljat v evropi ni poceni zadeva :(

 

?koda,bi pol bil nekaj posebnega tukaj pri nas. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.