Skoči na vsebino

pritisk v gumah


Priporočeno sporočilo

Jaz imel letne napumpane na 2.1

zimske sedaj pa na 2

 

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glih zimske se na vec filajo

 

eeeee - WRONG ANSWER

 

zimske se na ve? filajo samo ob suhem, ko je pa sneg pa na manj, saj se tako lamele lep?e odpirajo in ?istijo :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eeeee - WRONG ANSWER

 

zimske se na ve? filajo samo ob suhem, ko je pa sneg pa na manj, saj se tako lamele lep?e odpirajo in ?istijo :)

 

E,to je blo v?asih,ko so bile zimske gume ?e "kramparce"za traktorje.

Danes pa ne ve?,ker lamele primejo po snegu v vsakem primeru.Bolj je pomembna ?irina gume. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaalman se bova dobila en dan pa ti bom razlagal o zimskih gumah :)

 

a lohka tud jaz pridem :hohoho::hohoho::hohoho:

 

... ne sej raj? ne, da se ne bo Kaalman po?util preve? ogro?enega :hohoho::hohoho: sorry za ta joke...sem moral sramezljiv

 

Kar se pa ti?e pumpanja zimskih gum, pa si Kaalman lahko pogleda? v priro?nik o uporabi tvojega avtomobila in si poglej kaj priporo?ajo pri polnjenju zimskih gum.

 

Druga? pa se zimske polnijo ve? tudi zaradi tega, ker so to mehkej?e gume in po mo?nosti bolj klobasaste. ?e ho?e? imeti relativno normalno vo?njo, da ne bo zgledalo, kot da ima? podvozje ?ist gumjasto in da se bo vsaj pribli?no normalno vozilo skozi ovinke bo? napumpal gume precej ve? kot letne.

 

Jaz jih pumpam eno tolk kot zdaj letne, se pravi cca 2.8 - 3.0 bara ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a lohka tud jaz pridem :hohoho::hohoho::hohoho:

 

... ne sej raj? ne, da se ne bo Kaalman po?util preve? ogro?enega :hohoho::hohoho: sorry za ta joke...sem moral sramezljiv

 

Kar se pa ti?e pumpanja zimskih gum, pa si Kaalman lahko pogleda? v priro?nik o uporabi tvojega avtomobila in si poglej kaj priporo?ajo pri polnjenju zimskih gum.

 

Druga? pa se zimske polnijo ve? tudi zaradi tega, ker so to mehkej?e gume in po mo?nosti bolj klobasaste. ?e ho?e? imeti relativno normalno vo?njo, da ne bo zgledalo, kot da ima? podvozje ?ist gumjasto in da se bo vsaj pribli?no normalno vozilo skozi ovinke bo? napumpal gume precej ve? kot letne.

 

Jaz jih pumpam eno tolk kot zdaj letne, se pravi cca 2.8 - 3.0 bara ;)

 

 

Aj, aj, pol sem ga pa jaz polomil. Sem imel napumpane 2,4 pa sem jih spusti na 2,2 tako kot je na nalepki na avtu... Grem jih danes dopolnit tako kot pravi?. Pa to dejansko velja za vse zimske gume ali imajo proizvajalci in modeli gum kak?ne specifi?ne zahteve? Po moje Sava ni izto kot npr. GY UG7 :ne vem: Ali pa??

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na en nacin imas prav...sam za zimske gume to ni toliko izrazito kot je to pri letnih

Zimske so vse "softici" :)

 

Bolj mehke k so bolj jih pumpas (hahah ker stavk) :hohoho:

 

AAAAAAAAAAA, Labi, kaj si naredu!!!! Sm mel polno goflo kofeta v ustih, pol sm pa tole prebral... Zdej mam pa kofe po monitorju, tipkovnici, telefonu, dokumentih in familiarnih slikcah na pisalni mizi... :ph34r::hohoho::hohoho::hohoho:

 

In kolk naj po tvojem napumpam UG7?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dokler ne eksplodira :)

ne ok resno, boss jih ima na 2.8, jaz jih imam na 2.6 ali 3.0 (odvisno od teze pa kam se namenjen)

probaj z 2.6 pa bos videl, ce je premalo ali ne

 

 

OK, bom. Hvala :cheers:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pa bo? imel kak?ne te?ave s tvojimi UG7 gumami se pa obrni na tegale mo?akarja, katerega pismo ima? v priponki :P

(Slovenstina 3.318 del)

 

post-133-1194607445_thumb.jpg

 

 

?zmeden?:hohoho::hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.