Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Hehe... je moral Popovi?u kar greben?ek zrast, ko je videl, da lahko morebitnega predsednika dr?i v ?ahu :hohoho:

 

Ampak res, ?e ga je en ?upan v ko? dal, kaj bi mu ?ele drugi delal - zelo kmalu bi verjetno dobil vzdevek brezhrbteni?ni mehku?ec :P

 

He,he,res mu je zrastu...to vem iz prve roke,ker sva druga?e kolega. sramezljiv;)

 

js mam pa izpit jutr,..pa sploh ne vem ?e grem loh pisat,..ker ne vem a je dobu mojo seminarsko al ne,..ker sm jo oddala en dan prepozn :(

 

...ni?,ti kar pejdi,pa bo? videla na licu mesta,kaj in kako...sej tebi se itaq ni treba kaj posebej pripravljat,ne? :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

mnja no,..nisem ?e za?ela,..sm sicr mal pogledala zapiske,..lih tok da sm vidla kok strani je :P

 

 

mam ?e cajt do 16.45 jutr :D in ?e me bo ?e spustu pisat mi bo zavrnu seminarsko,..k res sux,..ker ne poznam tega podro?ja sploh,..ampak mam pol kao ?anso seminarsko popravlat,...

 

 

no ?e ne druzga bom pa krog do Kranja nardila :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa se danes dopoldne vozim po BTC-ju in seveda tak k sm bol pri ta ni?jih avtih in se meni ful zdi ker moram vsakega gledat gor,pa se mimo pripelje ferarri pa mi je pjasec takoj ponos vzel ker sm ga jaz moral gledat dol!

 

pol pa gledam ?irino gum njegovih seveda in nekako na u? ocenil da so lih za 2 moji F1 skupaj za eno njegovo :D

 

potem pa greva skup na AC in oni avto je ?iv?en ko pr norcih dam ?ipe dol in poslu?am zvok.

ko je pre?altal avto utihne za sec.ali dve kot bi crknil pol pa kar na lepem kontra vseka iz seveda 4-ih rajfnikov zadaj!!!

 

jaoooooooooo <_<

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater pa en pam? je bil not tako kar malo prevelik(predolg za tist avto)

hehe

 

rohni pa hudo ja......me prav zanima kako se to sli? tam na 9000rpm

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislm da bi mi pomagal ?e bi zadavla enga,..mhm

 

ne... gre? na dvori??e in sedere? ene 15minut dokler se ne prika?e prvi sosed, da bi se prto?u... pol pa ?e njega okol u?es u?ge? - ?e ti tud to ne pomaga pol ti ni pa? ni pomo?i. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Makaki, o?itno so mel ostali udele?enci en "langsam kurs" ?trikanja med vo?njo! <_<:hohoho:

 

Gumo pa bo? nasledni? meu spet ti ?ast menjat, se spomnem kok si biu tkt gorak n to opravilo! B):danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.