Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

js pa sam jamram zadne cajte <_<

 

jutr so pa ?e napovedal, da od 8h - 14h ne bo elektrike,..tko da bomo od 8h do 15h zmrzval v tisti mejhni ve?ci in ?e do kave namo pr?l :blink: sux,...

 

?e sre?ate k?no veliko ledeno kocko sm to js :unsure:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

morm se u?it zgodovino srednji vek in kr?anstvo :vskalo: blajh

?koda da te potem ni bilo zadnji? v LJ, ko je imel Umberto Eco predavanje o zgodovini grdega. Umberto Eco je namre? strokovnjak za srednji vek, saj ve?, Ime ro?e ipd.

V LJ se je nahajal, ker je dobil ?astni doktorat Univerze v Ljubljani. :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda da te potem ni bilo zadnji? v LJ, ko je imel Umberto Eco predavanje o zgodovini grdega. Umberto Eco je namre? strokovnjak za srednji vek, saj ve?, Ime ro?e ipd.

V LJ se je nahajal, ker je dobil ?astni doktorat Univerze v Ljubljani. :bravo:

 

:blink: ?e ?ole mam dost :hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa je ?el Volvo Polar pred nosom.... :(

 

Kaj sem pa zamudil? :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah enga Polarja sm mela ogledanega, pa so mi ga spelal :(

 

Ouch... :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa sem :policaj: padel v roke celih 19 kmh prekoracil hitrost,bil kot kriminalec,gledali stevilko sasije itd... :ph34r:

 

Hehe ?e dobro, da si bil s Seatom, ker ?e bi imel Mazdo bi ti ?e izredni tehni?ni pregled odredil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • Se strinjam. Če so rezultati, boš tudi sprejet. Mogoče bolj velja kar sem zapisal to za države severno od nas, ki nas imajo že od nekdaj bolj za sužnje in se malo bolj vzvišeno obnašajo do nas, čeprav so se razlike v standardih krepko zmanjšale. Že večkrat slišano. Drugače pa če imaš kaj znanja za ponuditi v tehničnih strokah na področju infrastrukture, potem ti danes v tujini ni hudega. Biti nek priložnostni delavec oz. kanonfutr je pa bolj žalostna zgodba ponavadi. Se rabi, samo jih kapital tudi hitro na novo uvozi, če je treba. Tudi delavce z ročnim znanjem obrti. Ponavadi v vrsti stojijo, pa zaenkrat so nižjega standarda navajeni, kot smo ga mi.     Ja, povezano s tem kar sem napisal. Ni firm, ki bi takšen kader potrebovale, zato se pa konča pri steklenih stropih vodilnih iz prejšnjih generacij. Edino pazimo lahko, da ne bomo enaki do naslednjih rodov, ker je škoda. Se pa velikokrat tako konča... Saj vsi vemo, zakaj bi bilo pa naslednjemu bolje kot je bilo meni. Neka osnovna človeška lastnost, ki se jo je treba zavedati in zatreti.
    • A spet tale spolna fluidnost al mogoče nebinarnost... Se pravi je lahko Mojca celo trans. Ker hetero človek bi pričakoval, da Mojca vleče Kekca za kito.
    • Ko nekdo reče: "ločen sem", kaj mu odgovoriš?   A mu rečeš "žal mi je" al mu rečeš "me veseli"?
    • V horoskopu mi piše; nekdo vas bo zapeljeval v službi.   Jaz pa na bolniški, stomater, spet sem izvisel...
    • Sem tako dobro gasilko prejle videl, da me je prijelo, da bi kar sam hišo zakuril...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.