Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Moram pojamrat da do zdele nism spau niti minute. To se mi bl poredko zgodi, se pa :D

Upam da me bo hmal zmankal k se mi n? ne da :P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

U soboto oz. kr v nedelo v jutranjih urah je bil nekdo v bli?ini pivovarne Union tok navdu?en nad mojim Duhom (ki ga nism prov n? ti??ov momentalno), da mi je zafuku dol en jajc - mamumujebm! <_<:hohoho:

 

Je pa blo tko bliz glave, da ?e neb zadev vetrne mre?e ki jo mam tik za glavo, bi direkt u peso dubu zadevo, kera sramota! :danzoman::blink::D

 

Jasno smo se takoj skril za vogal (po partizansko), pol pa je kolega za?el z raziskovanjem in ustrahovanjem! B)

 

Zdele pa grem ?istit ostanke (lupin kokr ?e?, use nasvinjan, vrjetn se bojo tut vonjave razvile, po gnilih jajcih itd. skratka moralaaaaaaaaa - mamumujebm, zihr k?n (neprespan) Honda??! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa blo tko bliz glave, da ?e neb zadev vetrne mre?e ki jo mam tik za glavo, bi direkt u peso dubu zadevo, kera sramota! :danzoman::blink::D

 

Pomoje je ?lo tu bolj v stilu "a misli? da zadanem tipa notr v cabriu?" Fov?ija pa?. <_< Takih neumnosti se tudi jaz v?asih malo bojim ko pustim avto kje brez strehe pa ?eprav ponvadi kje pred kak?nim barom/lokalno trgovino, da je skoz na o?eh ampak nikoli ne ve? kaj fov?ljivcem pade v glavo. :whatever:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pusti ljudi naj u?ivajo po svoje,saj ne vedo kaj delajo!!! :hohoho:

 

Ok sam bi razumel foro z vodnim balonom,ne pa z jajcem :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne morem bit ob taki uri na kompu,?e se morem zjutraj vstat. :D Sn pa zato dopoldne tu,ko pa ti spi?. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sprav sm tist jajc od jajca kok je ?lo! ?e bi meu ganc nov voz bi se mogo?e ?e sekiru, tko mi je pa sme?n use skupej! <_<:P

 

Sm pa dns total povo?n, spau mjn ko urco, ko je bla preve? aktivno no? pre?iveta! B):rozico:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo mamo pa sre?o mi na tem forumu,da so taki "maratonci" med nami........se ?e Julio Iglesias skrije...... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( Qwerty to mora? gledati iz svetle plati. Ima? odli?no prilo?nost naviti zadevo, razdreti ga bo tako ali tako treba. ;):bravo:

 

ma ja :D za 20? sm od kolega naro?o tunan 50cc cilinder za silo (piljeni kanali dovodni in odvodni) ter naro?il nadomesti bat 50cc :bravo:

 

takle je pa zadevo zmel ko se je odpela varovalka in zahaklala kanal :(

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi se pa javno zahvalil tisti pizdi, ki ji je ratal na popolnoma praznem parkiri??u (za supernovo na Rudniku) moj avto podrsat. Seveda je usrane spizdil - no ja sej se mi kar smili, ker kolk mora? bit ubo??ek, da se zaleti? na praznem parkirplacu in potem ?e nima? jajc, da bi po?akal - low life od folka - trailer trash wanker. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi se pa javno zahvalil tisti pizdi, ki ji je ratal na popolnoma praznem parkiri??u (za supernovo na Rudniku) moj avto podrsat. Seveda je usrane spizdil - no ja sej se mi kar smili, ker kolk mora? bit ubo??ek, da se zaleti? na praznem parkirplacu in potem ?e nima? jajc, da bi po?akal - low life od folka - trailer trash wanker. :angry:

 

Alora si na istem kot jaz-bo treba barvat.Jaz ?akam,da pride mojster iz dopusta in ,da mi po?triha,kot se ?ika.

Kaj ?mo,taki s(m)o,ne? :ne vem: ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi se pa javno zahvalil tisti pizdi, ki ji je ratal na popolnoma praznem parkiri??u (za supernovo na Rudniku) moj avto podrsat. Seveda je usrane spizdil - no ja sej se mi kar smili, ker kolk mora? bit ubo??ek, da se zaleti? na praznem parkirplacu in potem ?e nima? jajc, da bi po?akal - low life od folka - trailer trash wanker. :angry:

 

grrrr :/ verjetno, skoraj 100% ni bil mazda? in ne bere foruma....upam, da te popravilo ne pride preve?!

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi se pa javno zahvalil tisti pizdi, ki ji je ratal na popolnoma praznem parkiri??u (za supernovo na Rudniku) moj avto podrsat. Seveda je usrane spizdil - no ja sej se mi kar smili, ker kolk mora? bit ubo??ek, da se zaleti? na praznem parkirplacu in potem ?e nima? jajc, da bi po?akal - low life od folka - trailer trash wanker. :angry:

 

Najhuj?e je to da ko za?uti da butne ?e kar rine da ja naredi 20cm+rajso. Zato mam pa zdej kasko majkelijimgaspalim, f-ko so mi vse naokol pobutal in spraskal. Evole ?e je kaj njegove barve na tvojmu avtu ostalo in predno da? pobarvat, sem v gepeku nove trojke na?el neko pasto za katero ?e nisem sli?al in je namenjena odstranjevanju barve in kao ?e malo prekrije praske. Zgleda da ko jo je ata spredaj spraskal s tem dol po?istil barvo,jst sm pa itak reku prodajalcu da naj mi ?trihne tisto rajso ?e mi ho?e avto prodat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.