Skoči na vsebino

Kromirana ogledala


pierce

Priporočeno sporočilo

Morda kdo ve, ?e je v Sloveniji kdo, ki kromira ogledala. Imam 323f ba in so iz plastike, se da sploh to kvalitetno pokromat in kak?na je okvirna cena. Moja astina je zelena in bo imela chrome look plati??a in mislim, da bi se kromirana ogledala dobro podala zraven... komentarji?

 

lp, pierce

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ToniX hvala za kontakt (nisem ?e klical), mogo?e ve?, ?e naredi stvar kvalitetno oz ?e si ?e videl kak?en kon?ni izdelek... pa ?e malo off topic... bi bil pripravljen naredititi foto?op (podobno kot si za cyber-ja), ?e ti dam sliko avta (bom slikal lepo iz profila, pa spredaj) in sliko felten, ti bi ga pa potem spustil, kromiral ogledala, dal bele smernike in morda eno verzijo ?e z temnimi ?ipami?

 

lp, pierce

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to niso kromirana ogledala, ampak se kupi kromiran del ki je samolepilen in se zalepi gor na ogledalo.Ma ena kolegica tudi na golfu.

ni res. Vzame se pokrov ogledala in se ga da kromirat. Za a4-ko sem 100% prepri?an.

 

Obstajajo pa tudi razne folije in spreji, vendar ni to to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem pa 100% prepri?an da to ni kromirano in da je gor nalepljeno.Vidi pa se to samo od blizu ?e pozna? originalna ogledala.Druga?e pride ta cel ?ez celo ogledalo in je iz kromirane plastike ki se to?no prilega na originalna ogledala.Kolegica pa je to kupila original iz VW tovarne.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem pa 100% prepri?an da to ni kromirano in da je gor nalepljeno.Vidi pa se to samo od blizu ?e pozna? originalna ogledala.Druga?e pride ta cel ?ez celo ogledalo in je iz kromirane plastike ki se to?no prilega na originalna ogledala.Kolegica pa je to kupila original iz VW tovarne.

Jao Torstorm ... se ne da? prepri?at ...

 

?e jaz ti povem, da je to 100% kromirano in sicer je to naredil Mi?o Milosavljevi?, poznan iz cestno hitrostnih dirk, ko je dirkal z belo Mazdo 323, zdaj pa se ukvarja s temi zadevami, torej ogledala, gasilni aparati ipd.

 

Vpra?aj Makya na Avtomobilizmu, ?e ?e vedno ne verjame? ... menda ti ne la?emo vsi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjamem ?e ,samo zgledalo je pa? tak kot bi bilo lepljeno gor,no ?e pravite vsi ,potem je ?e tak.

Samo pomojem je to te?ko kromirati, da ti po par letih se ne vidijo notri pikice v kromu.

Kak?no pa naredi on to podlago pred kromiranjem?

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js tudi pravim da se plastike ne da kromirat, ker je kromiranje poseben postopek ki poteka v posebni teko?ini, s prisotnostjo elektri?nega toka. Koliko pa se jaz spoznam, pa plastika ne prevaja elektri?nega toka. Tako da so ti plasti?ni deli pobarvani s barvo, ki izgleda kot krom.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je kromirano...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Ka pa mislite na rde?o barvo pa?e krom?? :unsure: Kromirani ?pegli??

 

Meni osebno se zdi, da ne!

 

Lepo da tko misl?. Za moje pojme chrom ogledala pa?ejo samo na ?rne avte oz. zelo temne barve. Kr pust tko k je! :bravo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Kaj pa mislite ali pa?e krom za ogledala, kluke vrat in letvice oken pri temno modri Mazdi 6.

Imam namen v kratkem to vse skupaj po?timat, tako da ne vem ali bo to pri?lo do tapravega izraza :unsure:<_< Mogo?e ?e preve? kroma (ki?asto) ali pa? ne? Ali ima ?e kdo od vas kromirana ogledala in kljuke in kako mu izgleda?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa mislite ali pa?e krom za ogledala, kluke vrat in letvice oken pri temno modri Mazdi 6.

Imam namen v kratkem to vse skupaj po?timat, tako da ne vem ali bo to pri?lo do tapravega izraza :unsure:<_< Mogo?e ?e preve? kroma (ki?asto) ali pa? ne? Ali ima ?e kdo od vas kromirana ogledala in kljuke in kako mu izgleda?

 

zgleda zelo kicasto...trust me

od kroma mam jaz na vratih lajsno, pa okol stranskih zmigavcev

nekje pod mojo predstavitev mas sliko kako zgleda

 

sem ze najdu sliko: LabiGT

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preve? kroma res loh komi?no izpade, u stilu amerikan reperjev, ko imajo vsega boga okol sebe obe?en! <_<

 

Za moje pojme pa?e krom ful na temne barve: ?imve?ji kontrast mora bit!

 

Nikakor ne gre krom na belo, srebrno, rmeno, pa nikakor ne rde?o! :ne vem:

 

Okusi so pa itak razli?ni, naj vsak na svoji makini nardi kar ho?e, je pa lepo vidt da ?ortiju ni v?e? krom na rde?i gajbi, ker to bi blo res :aaaaa:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Zakaj? a zato, ker Mazda ne razume, da je relativno nišna znamka in ima svoj ne prav velik krog kupcev, ki namesto, da bi jih obdržala se prav trudi, da bi se jih kar precej znebila.   Pa zakaj SUV-i? Zato, da se zmanjšuje stroške projektiranja. SUV-a v določeni velikosti maš lahko samo enega. Ne rabiš delat SUV limuzino, SUV karavan in SUV HB. Pri 6-ki je to bil problem, ko so imeli v prvih dveh generacijah 6-ko s tremi različnimi ritkami. Kupci smo bili veseli nad izbiro, Mazda nad stroški proizvodnje pač ne. Ko so uvajali CX-5, so ga dejansko kot menjavo Mazde 6 HB, ki je za moje pojme najbolj posrečena oblika v navezavi z uporabnostjo.   CX-5 je tako enostavno kanibalizirala lasten model, ker del te prodaje, ko ni bilo 6 HB je šel k CX-5. In procenti 6-ke so padali. Medtem, ko so pri Mazdi naredili 2. gen CX-5 so 6-ko več ali manj držali le s FL-ji. Se pravi generacijo so menjali tako, da so FL-ju rekli nova generacija. To se v prodaji ne počne in , ko po 10-ih letih ne zamenjaš generacije določenega modela je logično, da številke v prodaji padajo tako globoko, da pri Mazdi rečejo: "ej, ste videli, da ne gre in da je prihodnost v dražjih SUV-ih". Kako prikladen izgovor.   Se pravi ne daš na trg nove generacije, omejuješ prodajo in število različic. In ja seveda, na koncu smo kupci krivi za take odločitve. Bolano do nezavesti.
    • 50 jurjev? 🤣 za CX-5... haha keri lokvanji   pa seveda je zvestoba do groba... zato ker se jo boš težko znebil za normalen denar.
    • Zanimivo da to nisi slišal, ko ste s prikolico romali okoli.   Takrat bi se že moralo slišat. Razen če BT-jka tak fejst šklopota, da se je porazgubilo v drugem hrupu 🤔
    • Si vzel nove tam. So jih morali vzet.
    • A ni tko, da je v ceno novih vraćunan tudi prispevek za razgradnjo? In ti ne bi smeli računat razgradnje starih. Namreč to je narejeno zato, da folk odpelje k vulkanizerju in ne meče v hosto.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.