Skoči na vsebino

BOJ?eve zvezde


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Boj?, kdaj lahko ponovno pr?akujem da bo zmanjkal elektrike na sodniji, to se je zgodil lih dele, ?e tkt k ho?m delat, neki vmes pride :P , no pa za nasledni? bi pa rd mav prej zvedu, zato tebe spra?ujem! :danzoman::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boj?, kdaj lahko ponovno pr?akujem da bo zmanjkal elektrike na sodniji, to se je zgodil lih dele, ?e tkt k ho?m delat, neki vmes pride :P , no pa za nasledni? bi pa rd mav prej zvedu, zato tebe spra?ujem! :danzoman::hohoho:

 

Borut, tvoje vpra?anje spada med Bossove zvezde in tam bo? dobil odgovor. Mene lahko vpra?a?, ?e se bo kaj lepega in prijetnega zgodilo v kak?ni temni, skriti kamrici na sodniji medtem ko bo zmanjkalo elektrike :P:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha se prav pr teb so bl sanjske teme, pr Bossu pa vsakdanje tegobe in skrbi! :blink::hohoho:

 

Po doma?e: Pri meni so love stories, posteljne in sr?ne zadeve, pri Bossu pa bolj resne teme. B)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? bat sine. ;)

:P:hohoho:

 

 

sej bi kej napisala,..sam stoji en hud ?tajerc zraven mene in ful grdo gleda :D

 

ej si me ?e prestra?il da bo? stopil med ?abce...bravo poky :bravo: ostani ?tajerc

 

sej bo,..sam ?e ne ve :P

 

 

Meni v tej temi ni ni? jasno-neki ?apci,pa se nekaj selimo... :ne vem:

 

men pa ni jasn kaj teb ni jasn :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej bi kej napisala,..sam stoji en hud ?tajerc zraven mene in ful grdo gleda :D

 

Aja,ker pa to? :angry:

 

:hohoho:

 

 

 

sej bo,..sam ?e ne ve :P

 

Bogi.... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.