Skoči na vsebino

GARANCIJA NA XENON LU?I


Priporočeno sporočilo

Mam mazdo 6, 2004 92,000 km, ki ima original xenon lu?i. Opazu sem, da je leva xenonka rosna z notranje strani. Torej nekje pu??a vlaga notri. Zato me zanima ali mi bodo na servisu to menjali ali me pa fino olupli za popravilo in ali mi mogo?e to krije garancija.

 

 

 

<_< Uro?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam mazdo 6, 2004 92,000 km, ki ima original xenon lu?i. Opazu sem, da je leva xenonka rosna z notranje strani. Torej nekje pu??a vlaga notri. Zato me zanima ali mi bodo na servisu to menjali ali me pa fino olupli za popravilo in ali mi mogo?e to krije garancija.

 

<_< Uro?.

 

 

Avto sem kupil rabljen rekli so mi, da je avto iz italije. Zato ne vem koliko traja garncija in ?e jo ?e imam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je avto iz Italije in je ?e v garanciji(3 leta in ne 5 kot pri njih ;) )se bo? mogoo?e kaj spogajal za uveljavitev garancije-bodo klicali v Avstrijo pa nazaj pa spet gor...in mogooo?e ti bodo ustregli,pa ful tarnali.da je avto uvo?en,pa da ne vedo to?no njegove zgodovine(?eprav ima? original izpolnjeno knjigo),bla,bla...

?e pa ga nima? ve? v garanciji ali pa nima? izpolnjene knji?ice,pol bo pa hudi?. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je avto iz Italije in je ?e v garanciji(3 leta in ne 5 kot pri njih ;) )se bo? mogoo?e kaj spogajal za uveljavitev garancije-bodo klicali v Avstrijo pa nazaj pa spet gor...in mogooo?e ti bodo ustregli,pa ful tarnali.da je avto uvo?en,pa da ne vedo to?no njegove zgodovine(?eprav ima? original izpolnjeno knjigo),bla,bla...

?e pa ga nima? ve? v garanciji ali pa nima? izpolnjene knji?ice,pol bo pa hudi?. :whatever:

 

 

 

Na katerem servisu sa da najbolj zmuvat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.