Skoči na vsebino

M6 ra?un servis 60.000 in 80.000km


Priporočeno sporočilo

Na vpogled ra?un za servis za M6 diesel.Na 60.000km je bil servisiran v Novi Gorici pri AUTORENT,kjer so mi odpravili tudi tresenje volana pri zaviranju(menjava le?aja in pesta).Le?aj so mi menjali pod garancijo,pesto in stru?enje diskov sem colal.Na 65.000km so mi pod garancijo menjali zadnja desna vrata-komplet (nekaj napihnjenih pikic na notranjem robu vrat).Na 80.000km pa je bil servis narejen na A-COSMOS.Pri Autorent so zelo prijazni,za stranke si vzamejo ?as,le?aj so zamenjali pod garancijo,za vrata pa so me napotili naj grem in se zmenim s prodajalcem,kjer sem ga kupil.Na A-Cosmos me je g.Majes zelo lepo sprejel in brez problema uveljavljal garancijo za menjavo vrat,le preveriti je moral,?e je servisiran kot je treba-avto uvo?en iz IT.Imajo pa manj ?asa za stranke(veliko dela???).Sedaj je baje g.Majes v BTC Gamma centru in pri naslednjem servisu se bom verjetno naro?il tam. :rispekt:

post-11-1197450695_thumb.jpg

post-11-1197450709_thumb.jpg

post-11-1197450723_thumb.jpg

post-11-1197450739_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ijahohoooooooooj...

 

dajte prosim preden prilepite slike, jih malo obdelajte, ker nekatere so ob?utno prevelke :)

 

@Beli: sorry, sem si dovolil popraviti tvoj post, zmanj?al sem priponke)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ijahohoooooooooj...

 

dajte prosim preden prilepite slike, jih malo obdelajte, ker nekatere so ob?utno prevelke :)

 

@Beli: sorry, sem si dovolil popraviti tvoj post, zmanj?al sem priponke)

 

 

Hvala lepa.Jest nisem imel ?asa(non stop kriza s ?asom sploh december)-sem takoj ko sem pri?el s servisa poskeniral in prilepil.Si bom drugi? vzel malo ve? ?asa.Zdaj je ?as samo za pivooooooooooo. :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak vedno ko vidim te ra?une se nemorem na?uditi koliko ?asa porabijo "strokovno" usposobljeni mehaniki za menjavo olja in filtrov :wacko:

 

aja, pa una ?arnica za 14? mi je tudi malo mo?na :whatever:

 

hmm... jaz pa tole tako razumem, da ?e peljem avto na servis, in je avto 2,8h tam, mi morajo poleg menjave olja in filtrov ?e marsikaj preveriti... ?e ne, si nismo dobri :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak vedno ko vidim te ra?une se nemorem na?uditi koliko ?asa porabijo "strokovno" usposobljeni mehaniki za menjavo olja in filtrov :wacko:

 

aja, pa una ?arnica za 14? mi je tudi malo mo?na :whatever:

 

 

Pri 60.000km so rekli da rabijo cca. 3 ure,da ?e opravijo kontrolo dolo?enih stvari na avtu.Zanimivo,da je bilo kon?ano prej ko v 2 urah,ker sem hodil tam okoli in sem videl kdaj so ga odpeljali v delavnico in kdaj sem ga pri?el iskat.Pregled vklju?uje tudi pregled karoserije in brisalcev,....pa niso opazili(preverili)zadnjih vrat,ki sem jih kasneje menjal pod garancijo v LJ in tudi brisalce sem moral sam zamenjati,ker so bili v zelo slabem stanju(tudi niso preverili).Pri 80.000km so mi sigurno preverili te stvari,kajti dolili so teko?ine,nastavili ro?no zavoro in ponovno nastavili potovalni ra?unalnik(?e bo zdaj kazalo pravo porabo!?),poleg tega ga vedno lepo operejo.Pohvala fantom na A-Cosmosu.

P.S.?arnica je neka posebna in ni bilo druge variante kot,da so mi jo menjali(so razdrli sredinsko konzolo) ker ne trpim,da nekaj ne dela v moji mazdici.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri 60.000km so rekli da rabijo cca. 3 ure,da ?e opravijo kontrolo dolo?enih stvari na avtu.Zanimivo,da je bilo kon?ano prej ko v 2 urah,ker sem hodil tam okoli in sem videl kdaj so ga odpeljali v delavnico in kdaj sem ga pri?el iskat.Pregled vklju?uje tudi pregled karoserije in brisalcev,....pa niso opazili(preverili)zadnjih vrat,ki sem jih kasneje menjal pod garancijo v LJ in tudi brisalce sem moral sam zamenjati,ker so bili v zelo slabem stanju(tudi niso preverili).Pri 80.000km so mi sigurno preverili te stvari,kajti dolili so teko?ine,nastavili ro?no zavoro in ponovno nastavili potovalni ra?unalnik(?e bo zdaj kazalo pravo porabo!?),poleg tega ga vedno lepo operejo.Pohvala fantom na A-Cosmosu.

P.S.?arnica je neka posebna in ni bilo druge variante kot,da so mi jo menjali(so razdrli sredinsko konzolo) ker ne trpim,da nekaj ne dela v moji mazdici.

 

Meni gredo tudi stvari na ?ivce, zadnji? grem probat enega BMWja, pa gori en kup opozoril kaj vse ne dela, ampak tip se vozi okoli ko mu pol armature gori, va?n da je BMW.

 

No, moj servis petke na 40kkm je bil 317 EUR na Gammi, upam da dobro delajo, grem ?e v nedeljo na 500 km pot, niso pa poceni tile dizel?ki, je pa res da lepo predejo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na vpogled ra?un za servis za M6 diesel.Na 60.000km je bil servisiran v Novi Gorici pri AUTORENT,kjer so mi odpravili tudi tresenje volana pri zaviranju(menjava le?aja in pesta).Le?aj so mi menjali pod garancijo,pesto in stru?enje diskov sem colal.

Ma meni so tud stru?ili prednje diske pod garancijo, pa po 20kKm zopet tresejo pri velikih hitrostih, tko da bom zopet reklamiral ker je ?e v garanciji :( !

Se mi pa zdi, da ni to pravi na?in odpravljanja napake na materijalu, ker ko pri 180km/h zavira? ma? ob?utek,da jih bo razneslo.. ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma meni so tud stru?ili prednje diske pod garancijo, pa po 20kKm zopet tresejo pri velikih hitrostih, tko da bom zopet reklamiral ker je ?e v garanciji :( !

Se mi pa zdi, da ni to pravi na?in odpravljanja napake na materijalu, ker ko pri 180km/h zavira? ma? ob?utek,da jih bo razneslo.. ?zmeden?

 

Omejitev je 130 km/uro. :policaj::P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne,mi je pretekla prej?nji teden. :ne vem:

 

Pa saj je mogla bit kilometrina blizu 60kKm, jaz bi ?el vseeno na poobla??en servis, pa ja ne bi te?ili za par Km ?zmeden?

Sicer pa vsekakor poro?aj,tud meni se po?asi izteka garancija(Februar), pa ... :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem imel redni servis, privat, 64774 Kkm,mazda 6,diesel power.

 

Stalo me je pa takole:

 

-olje,mobil 1, 0-40,5 litrov....?42.50

-oljni filter...........................?8.50

-filter klime.........................?23.50

-delo,1 ura..........................?15.

-------------

skupaj = ?89.50 :danzoman:

Ni? dolivanja ?istila za ?ipe,ni? "specialnega"potro?nega materiala...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm... ne vem samo meni niti ni tolik manj kot pri poobla??enem saj me je na 100.000 pri?el servis 173? pa je ?ol notr tist ta drag olje. :ne vem:

 

Pa ?e MES se mi podalj?a... :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm... ne vem samo meni niti ni tolik manj kot pri poobla??enem saj me je na 100.000 pri?el servis 173? pa je ?ol notr tist ta drag olje. :ne vem:

 

Pa ?e MES se mi podalj?a... :ne vem:

 

Sej to olje,mobil 1(mimogrede,uporablja ga Porshe) je v trgovini 20?/liter,in je ?e bolj?e kot dextelia.

Mes imam pa jaz v kasku +amzs. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.