Skoči na vsebino

Utripanje xenon lu?i pri Mazdi 3 GTA 2.0


Priporočeno sporočilo

Zakaj bi popravljal nekaj kar je novo tako poceni da te na rit vr?e ? :blink:

ps. Samo malo iznajdljivosti in poguma je potrebno, pa ?e 1 leto garancije ima?.

 

?e ima skupaj v ?katli tudi za avtomatsko regulacijo vi?ine,se ne da dobit aftermarket.?e je samo elektronika za xenon,pol pa ja. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima skupaj v ?katli tudi za avtomatsko regulacijo vi?ine,se ne da dobit aftermarket.?e je samo elektronika za xenon,pol pa ja. :D

 

Malo preve? komplicirate, xenon je ena stvar avtomatska nastavitev vi?ine pa druga, povezani sta samo tako, ?e li?i niso pri?gane tudi nastavitev vi?ine ne dela, pomeni da ?e pa? ?arnica ne sevti, klub temu da je pri?gana, nastavitev vi?ine ?e vedno dela.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo preve? komplicirate, xenon je ena stvar avtomatska nastavitev vi?ine pa druga, povezani sta samo tako, ?e li?i niso pri?gane tudi nastavitev vi?ine ne dela, pomeni da ?e pa? ?arnica ne sevti, klub temu da je pri?gana, nastavitev vi?ine ?e vedno dela.

 

Meni so zamenjali oba modula v garanciji (ne vem to?no katera in ?emu slu?ita,mislim pa,da sta za regulacijo vi?ine +?),ker se ena lu? ni dvigovala-v?asih, in taista mi je tudi utripala in se ob?asno sploh ni pri?gala.Po menjavi modulov(vgradili so mi face lift varianto)pa vse deluje brezhibno.?e so kakorkoli povezani ne vem,vem pa,da so mi ju zamenjali,ker je to bila baje pri starej?ih modelih kar pogosta napaka.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ne more? verjet.

 

Sem bil pri serviserju, ki ga je zrihtal prodajalec. Zamenjal je ?arnico in voila. Zaenkrat stvar funkcionira, bomo videli v prihodnjih dneh.

 

 

no moj serviser ?e ni imel ?asa, samo jst sem tudi skoraj 100% da je samo ?arnica, ker zdj utripne za kake dve sekundi in konec, tako da je vrjetno bila ?arnica pri koncu in pa? je oddajala kolikor je ?e lahko. upam da bom tudi jst tako re?il zadevo. koliko pa si pla?al? al je bilo garancijsko?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no moj serviser ?e ni imel ?asa, samo jst sem tudi skoraj 100% da je samo ?arnica, ker zdj utripne za kake dve sekundi in konec, tako da je vrjetno bila ?arnica pri koncu in pa? je oddajala kolikor je ?e lahko. upam da bom tudi jst tako re?il zadevo. koliko pa si pla?al? al je bilo garancijsko?

 

Bila je garancija prodajalca. Po?teno od njega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.