Skoči na vsebino

Nakup Mazde6 - Karavan - Kaj izbrati?


Sokol

Priporočeno sporočilo

 

 

Primer 2:

Objavljena slika

 

 

 

Jest mam v svoji tole drugo varianto... Je pa navadna mazda6 SPC CD120 ... Je pa to blago in kar v redu za sedet... in tudi za cistit ni prevec komplicirano... Jaz sem dosedaj samo s sesalcem pucal...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 190
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jest mam v svoji tole drugo varianto... Je pa navadna mazda6 SPC CD120 ... Je pa to blago in kar v redu za sedet... in tudi za cistit ni prevec komplicirano... Jaz sem dosedaj samo s sesalcem pucal...

 

Ok tole se bo sli?alo malo ?udno ampak kak?en je original avtomobilski klju? pri Mazdi 6 2004 letnik? Sem danes ?el za hec gledat eno v Ljubljani in me je mo?akar na sveto prepri?eval da je nek mini klju?ek z obeskom nakaterem so gumbi za daljinski odklep ?isto nekaj normalnega in original glavni klju? za mazdo 6 2004 letnik. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok tole se bo sli?alo malo ?udno ampak kak?en je original avtomobilski klju? pri Mazdi 6 2004 letnik? Sem danes ?el za hec gledat eno v Ljubljani in me je mo?akar na sveto prepri?eval da je nek mini klju?ek z obeskom nakaterem so gumbi za daljinski odklep ?isto nekaj normalnega in original glavni klju? za mazdo 6 2004 letnik. :whatever:

 

Ne bo? verjel ampak je res. Vsak normalen avto te velikosti ima klju?, ki nekako zgleda primerno avtomobilu. ?e novi grande punto ima zlo?ljiv klju?.

 

?e kdo najde kak?no KVALITETNO!! nachbau robo se priporo?am.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo? verjel ampak je res. Vsak normalen avto te velikosti ima klju?, ki nekako zgleda primerno avtomobilu. ?e novi grande punto ima zlo?ljiv klju?.

 

?e kdo najde kak?no KVALITETNO!! nachbau robo se priporo?am.

 

Novi Punto Grande ima res mogoce tak kljuc... tudi nova Mazda ima takega :) ...

 

Tastare pa imajo se navadnega s chipom (kodirano) in obesek z gumbi za odklep/zaklep ... najbolj opremljeni pa so imeli tudi moznost kartice in gumba START ... vendar se to izgleda ni obneslo, ker tanova sesitaca ima spet "samo" zlozljiv kljuc...

 

Novi Punto Grande ima res mogoce tak kljuc... tudi nova Mazda ima takega :) ...

 

Tastare pa imajo se navadnega s chipom (kodirano) in obesek z gumbi za odklep/zaklep ... najbolj opremljeni pa so imeli tudi moznost kartice in gumba START ... vendar se to izgleda ni obneslo, ker tanova sesitaca ima spet "samo" zlozljiv kljuc...

 

Moja (2003) ima takle kljuc

Objavljena slika

 

 

in takega daljinca

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novi Punto Grande ima res mogoce tak kljuc... tudi nova Mazda ima takega :) ...

 

Tastare pa imajo se navadnega s chipom (kodirano) in obesek z gumbi za odklep/zaklep ... najbolj opremljeni pa so imeli tudi moznost kartice in gumba START ... vendar se to izgleda ni obneslo, ker tanova sesitaca ima spet "samo" zlozljiv kljuc...

Moja (2003) ima takle kljuc

Objavljena slika

in takega daljinca

 

Objavljena slika

 

Omfg :blink: a prov res je to original klju? al kaj? Pa ?e moja Xsara 2004 letnik ima zlo?ljivega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj res da ni va?no kak?en je klju? ampak vsaj malo bolj masivnega bi pri?akoval ?lovek. :)

 

Tak klju? je imel od tete Suzuki Swift in ni blo ?udno, da ima pa Mazda 6 tak?nega je pa ?udno :) Al so pa samo vzhodnjaki mahnjeni na majhne klju?e? Kak?nega ima pa npr. Avensis?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj res da ni va?no kak?en je klju? ampak vsaj malo bolj masivnega bi pri?akoval ?lovek. :)

 

Tak klju? je imel od tete Suzuki Swift in ni blo ?udno, da ima pa Mazda 6 tak?nega je pa ?udno :) Al so pa samo vzhodnjaki mahnjeni na majhne klju?e? Kak?nega ima pa npr. Avensis?

 

Res mi ni jasno,kak?no vezo ima veli?ina klu?a??Sej Ferrari ima tudi majhnega,pa ?e zlo?ljiv ni.Vsaj tiste,ki sem jih imel priliko videt.Va?no je,da je avto velik in dober.Sej lahko da? na mizo,ko si v kak?ni o?tariji zlo?ljive klju?e od kak?ne bolj?e makine :P -tiste,ki meni izgledajo kot ?vicarski no?ek. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm... meni je cisto vseeno,kaksen je kljuc... nisem tak tip, da bi v lokalu, ko pridem na kavo, na mizo vrgel vse, kar imam v zepih :P (kljuce od avta, mobilnik, denarnico,... ) :)

 

Moj ?op klju?ev izgleda nekako takole :)

 

Objavljena slika

 

in je ponavadi v ?epu ali pa v klju?avnici volana :)

 

Vmes so nekatere bolje opremljene razli?ice imele tudi klju? s kartico

 

Objavljena slika

 

Se mi zdi dokaj neprakticno za valjat po ?epih :) ...

 

Mogo?e so ravno zato ukinili tak klju? in je sedaj ostal samo ?e zlo?ljivi...

 

Objavljena slika

 

Tale na sliki je sicer od Mazde3, samo se mi zdi, da ima sestica tudi taksnega:

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm... meni je cisto vseeno,kaksen je kljuc... nisem tak tip, da bi v lokalu, ko pridem na kavo, na mizo vrgel vse, kar imam v zepih :P (kljuce od avta, mobilnik, denarnico,... ) :)

 

Moj ?op klju?ev izgleda nekako takole :)

 

Objavljena slika

 

in je ponavadi v ?epu ali pa v klju?avnici volana :)

 

Vmes so nekatere bolje opremljene razli?ice imele tudi klju? s kartico

 

Objavljena slika

 

Se mi zdi dokaj neprakticno za valjat po ?epih :) ...

 

Mogo?e so ravno zato ukinili tak klju? in je sedaj ostal samo ?e zlo?ljivi...

 

Objavljena slika

 

 

Tale na sliki je sicer od Mazde3, samo se mi zdi, da ima sestica tudi taksnega:

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

LEPO LEPO PRELEPO!!!

 

Ali kdo ve ?e se da za M6 narest takle klju?? Oz premontirat iz starega klju?a v tole lepoto?

 

 

:rispekt:

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljuc mazde 6 je res iz leta 1990 ampak po drugi strani koga briga sploh kaksen je kljuc...glavno da opre in vzge, kar dela brez tezav :)

 

res je "skoraj" iz leta 1990.. tak dolg da bi ?e skoraj oro?ni list rabu :)

evo moj klu? iz leta 90

post-629-1204380442_thumb.jpg

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljuc mazde 6 je res iz leta 1990 ampak po drugi strani koga briga sploh kaksen je kljuc...glavno da opre in vzge, kar dela brez tezav :)

 

:bravo:

 

ma ja pri klju?u je najbolj va?no, da ga ne zgubi? al pa da ti ga ne ukradejo - vse ostalo je postranskega pomena.

 

Pa ?e to... le kaj ti pomaga zlo?ljiv klju? pol pa mate/majo nekateri gor obe?en ?e mali milijon drugih klju?ev - pri nekaterih ?e skoraj zgleda kot, da bi bili hi?niki. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni so pa klju?i zakon, ker so dovolj majhni, da lahko tud v malo bolj ozek ?ep spravi?... tistle zlo?ljivo sranje pa pol ti??i po bedri... :P

 

ni vedno vse v velkem.... ;)

 

p/s: ?estitke ateku za zapolnitev prostora v avtu :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zdaj ?e samo avto rabimo :) Sam je kar problem kaj pametnega dobit tako da se ?e i??e moj novi voz :unsure:

 

Ni? hitet,da se res pravi avtek izbere.Na silo in "mimogrede" ni ?e noben kej pametnega kupu.Zato le hrabro

in za?util bo?,katera M6 bo prava zate. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja po?asi bo treba iskat in ne na silo. Eno imam sicer ogledano v tujini, ko pride zdaj naslednji teden v salon in izpolnjuje vse kruterije, ki jih imam. Sem pa za hec preklical ene 10 oglasov za Mazde v na?ih avtohi?ah in so popolnoma vse iz Italije. Eno sem ?el tudi gledat ko sem bil ravno v ljubljani na Interclass al nekaj takega. Prvo kar sem opazil je bila ena podobna mazda parkirana to?no pred firmo in obutana z popolnoma vseh mo?nih strani. (vrata, pokrov motorja, prtlja?na vrata, odbija?i) a seveda ko vpra?am mo?a ?e so vse take ko jih pripeljejo seveda niso ta je slu?ajno tam in sploh ni njihova :) Potem grem gledat avto iz oglasnika in je od zunaj izgledal zelo lep (preve? lep), na sprednjem robu strehe pa je imel nekaj pikic od kamen?kov, ki so vse bile znotraj rjave (zdaj ne vem a Mazde nimajo antikorozijske za??ite? Na moji Xsari je bilo dosti globokih pikic pa nobena ni nikoli rjavela). Potem zadnji blatniki so bili z notranje strani po robu na novo prevle?eni z nekim silikonom tako da se je tam sigurno nekaj rihtalo. Ko pa poskusim avto v?gat pa sploh v?gal ni ker je bil prazen akumulator in ga je bilo treba z zunanjim akumulatorjem v?gat. Tako da sem se po hitrem postopku poslovil. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako ena lepotica je pa zdaj ?isto zares ogledana in ?e bo vse po sre?i jo v kak?nem dnevu dveh pripeljem domov :ouje:

 

Bi imel pa ?e eno vpra?anje in sicer okrog enih felgen.

 

Objavljena slika

- A so to original mazda plati??a?

- 16 ali 17 col?

- kako se re?e modelu plati???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.