Skoči na vsebino

Navigon 2100 vs. Garmin N?vi 250


Boss

Priporočeno sporočilo

Ravno danes sem bral o teh napravah, medion izgublja trzi??e iz 18% na 6% in temu posledi?no imajo za celo evropo le ?e 3 zaposlene = mrtvi

 

Navigon hara ko neumen, pravtako so na treh Nem?kih testih pometli s konkurenco, tako na mobilnih napravah na telefonih itd - skratka user in pro review je bil izklesan v diamante

 

Garmina pa so skurcali ker je vedno bolj nenatan?en in Garmin to priznava s tem da 'luta' v temi, saj s Teleatlasovimi mapami ne dela kot je treba, in je Garmin za?el z vsako dr?avo posebej najemati lokalne providerje - (Monolit v Sloveniji).

 

Skratka tudi sam poznam vedno ve? ljudi ki pravijo da so razo?arani nad Garminom, ker je POShi....zmrzuje, vodi po neobstoje?ih poteh...itd...

 

Sam imam IGO8 in dela super. NAjbolj mi je v?e? ?etrta opcija poleg - economy, fastest in recommended - to je enostavna 'pot', ki kombinira po potrebi in te pelje po pravi poti tudi ?e bo zato potrebno 3 minute ve?.

 

Garmin gleda izklju?no ?as.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bom odpiral nove teme, bom kr tu vpra?al.

Za mojo bolj?o polovico bi rad kupil neko navigacijo, ki mora bit enostavna za uporabo, naj ima slovenski jezik, cena pa tam do 200?.

 

Ker o teh stvareh nimam pojma, me zanima ?e je kdo od vas kaj bolj doma? na tem podro?ju in ?e bi mi lahko svetoval kaj kupit.

 

js mam zase goclever ,mislim da je 5066FMBT 5 palcni ekran in dela super,lahko posnames pot in potem lahko pogledas kje si se vozil,hitrost itd..

 

no js sem stvar odklenu tko da laufa na winCE 5.0 in mam nalozen se Igo Primo,Garmin, tom tom,itd..

 

meni je super zadeva..dela tako kot je treba..

 

In kje dobim to zlato kartico glede na to,da sedaj vedno tankam na Petrolu (razen,ko gem na smu?anje)?

 

dobis jo na vsaki crpalki petrol..sej ti itak tezijo ce ze imas njihovo zlato kartico...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kje dobim to zlato kartico glede na to,da sedaj vedno tankam na Petrolu (razen,ko gem na smu?anje)?

 

http://www.petrol.si/petrol-klub/kartice

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ga tudi sam uporabljal, pa je bil ve?krat na servisu kot bi delall, na za?etku je delal nekaj ?asa, potem pa je kar zmrznil in se enostavno ni aktiviral, sedaj imam GARMIN NUVI 250 in dela kot je treba, posodobitve pa so ravno tako na internetu, seveda se je treba registrirat je pa vse brezpla?no imam tudi ADRIA ROUT in dela vse res kot je treba.

 

 

Ok, na?tevam prednosti :)

 

* prednalo?ena kartografija: celotna Evropa + Adriatic regija (pokritost Slovenije 99,9% ulice in hi?ne ?tevilke) + 3D

* Adriatic regija prednalo?ena

* enostaven vmesnik za uporabo

* avtomatsko preklapljanje med dr?avami / mejami

* brezpla?no 1-letno osve?evanje kart (od datuma registracije na internetu)

* TMC deluje tudi v Sloveniji

* Slovenski uporabni?ki vmesnik (pisni in govorni del)

 

Tehni?ne podrobnosti:

 

* Tip procesorja: Centrality Atlas III

* Operacijski sistem: Microsoft Windows CE 5.0

* Notranji spomin: 64 MB ROM / 64 MB RAM

* Zaslon na dotik: 4,3" TFT LCD, 480x272, 65K barvni spekter

* Raz?iritev spomina: SD/MMC card, najve? 4GB

* Zvok: vgrajen mono zvo?nik

* Priklju?ki: 3,5 mm slu?alke, miniUSB

* TMC kompatibilnost

* Bluetooth 2.0

* Baterija: vgrajena 3,7V, 1700mAh Lithium-ion

* Multimedija: Video (ASF, AVI, MP4, 3GP, WMV), Zvok (MP3, WMA, WAW), Slika (JPEG, BMP, PNG)

* Dimenzije: 124x85x19mm

* Te?a: 218 g

 

Posodabljanje kart 1 leto brezpla?no preko naviextras.com, uporaba programa je tako enostavna, da lahko to izvede resni?no vsak ra?unalni?ki laik, poleg tega je na voljo tudi podpora v zvezi s tem...

 

Je pa ql, ?e si ogledate tudi kak?en film?ek in sicer na strani:

http://www.navon.si/iGO-amigo.html

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.