Skoči na vsebino

DVD RW zapisovalnik


Sorti

Priporočeno sporočilo

Imam NEC DVD RW zapisovalnik z vsemi opcijami cd-r, cd-rw, dvd-rw, dvd-r itd... snemalnik in predvajalnik, po dveh letih ne bere ve? dvdejev, navadne cedeje ?e pa bere...(zelo sem razo?aran nad NECem)

 

Sedaj me pa zanima kateri DVD zapisovalnik mi bi predlagali vi ? :ne vem: (sode? iz va?ih izku?enj- Cena naj se giblje nekje med 30 in 50 euri- upam da se za ta denar da dobit kaj bolj vzdr?ljivega...)??

 

Prosim ?e pripopate kak link.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja probaj ga malo spucat al pa firmware nadgradit,?e ne pa vzemi novega-Neca! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz iamm tudi NEC-a kake 3 leta in ?e vedno dobro in brezhibno dela!!

 

Kaj premalo dela? s cd-jem da je crknu ?

 

Drga? je pa zna bit da je laser crknu-imel enak problem na Doma?em kinu(DVD) mp3 dela dvd filmi ne delajo :(

 

mislim da kar bo? kupu bo dobr :D ke? to je potro?ni materjal tako reko? in ni velk stro?ek!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uporabljam Samsung, NEC, Teac, Lg in ?e enga ?ungalunga, pa noben ni mlaj?i od 2h let, pa vsi delajo bp. :ne vem:

Izogibaj se LiteOn-a !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jz mam 2 nec-a top of the shelf :bravo: una ?rna pa enga lg-ja tut skor najbolj?ga

 

sem zelo zadovoljen z nec-i, saj mata, dual layer, lightscribe, dual layer writing,...vse kar je mo?n je obklukan na njihovi strani :danzoman:

 

mene so prijetno presenetili, proti lg-ju ki je malo po?asnej?i vendar ?e vedno raketa :D

 

 

pojdi po novega nec-a kot je rekel ?e poky :bravo::D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

izogibaj se sonyja, ?e kupuje? dokaj dobro in poceni kupi lg, nec, ?e pa

ho?e? kvaliteto pa plextorja.

 

zakaj sony-ja :ne vem: jz mam enga sonyja ?e ene 5 let pa ?e ni bil odprt... :bravo: sam je po?asen in je v stari ma?ini, v tej ma?ini mam pa dva nec-a, lg-ja ko je bil pa za rezervo pride pa zdejle zraven not v comp :danzoman:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm... uporabljam kar pa? pride v trgovino :)

 

imam pa zavarovanje PC-ja, tako da mi je skoraj vseeno ko kdaj kaj crkne ;)

 

letna premija zna?a od 20-30 ? ;)

 

go figure... :)

 

p/s: to NI reklama za zavarovalnice !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Plextor :ouje:

 

je pa itak zakon :)

deluje ?e 4leta ko urca..

pa tudi pocenili so se kar precej

 

druga? pa vzame? neca 7173 pa ma? mir in ?e za par pirov ti ostane :)

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danrs dobil en PC v servis in neboste verjel ima noter dvd Sony, datum izdelave november 2006 in seveda mrtev, ne bere tud navadnega audio cd-ja. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?udno... :blink: po enem letu... :ph34r:

 

N? ?udnega, je bil 5X uporabljen, pa? ra?unalnik v eni pisarni. Crknil je pa do te mere, da se ra?unalni ni niti z bios-a pobral. ?zmeden? Pol sem ga pa odklopil pa pa je PC normalno deloval. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si mel to kak HP-jev PC?

 

Ne to je en ki mu js re?em z vseh vetrov, od ene x firme z enmimi xy deli, skratka kr neki, sam za eno tajnico je ql.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem za i??rpne odgovore!

Aja, ?e eno vpra?anje...

 

Ka pa za rame gledate kaj kera firma je???

 

Al je vse isti ?morn?? :unsure:

 

Mnenja

 

jz mam zepellin rame 2x po 1GB 667mhz pa sem prev? zadovoljen :bravo:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ka pravte na tegale?

 

http://www.mimovrste.com/artikel/200002015...a1h-lightscribe

 

al tega?

 

http://www.bolha.com/oglas2658078

 

Mnenja prosim..

 

Oba imata 2 leti garancije!

 

Seveda raje bi kupil cenej?ega...

Mnenja prosim..

 

ce bi bil na tvojem mestu bi raje neca vzel, res pa da z liteonom se nisem mel izkusenj. torej:

stari dobri 7173 :) ali pa plextor ceprav je malce pocasnejsi.. OBVEZNO pa se prej preveri kateri priklop imas (sata, ata), da ne bos kej narobnega narocu :)

 

 

glede ramov pa spet odvisno kaj rabis, ddr (do 400mhz) al ddr2 (400+), ddr3 pa predvidevam da nimas...

glej med firmami patriot, geil ali ocz...samo corsairja ne - glede na njegovo cenjenost je bilo sigurno 2x vec reklamacij kot s patrioti ali geili...

 

torej ce mas ddr2 - geil ultra 2x1gb 800mhz ali patriot 2x1gb 667mhz

 

ce mas pa ddr pa magari 2 ploscici patriota

ali pa tale kompletek: geil

 

se vedno pa prisegam na patriota - dobra garancija, torej si lahko 5let brez skrbi...v takem casu bos pa po vsej verjetnosti ze racunalnik menju...

 

 

lp ;)

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce bi bil na tvojem mestu bi raje neca vzel, res pa da z liteonom se nisem mel izkusenj. torej:

stari dobri 7173 :) ali pa plextor ceprav je malce pocasnejsi.. OBVEZNO pa se prej preveri kateri priklop imas (sata, ata), da ne bos kej narobnega narocu :)

glede ramov pa spet odvisno kaj rabis, ddr (do 400mhz) al ddr2 (400+), ddr3 pa predvidevam da nimas...

glej med firmami patriot, geil ali ocz...samo corsairja ne - glede na njegovo cenjenost je bilo sigurno 2x vec reklamacij kot s patrioti ali geili...

 

torej ce mas ddr2 - geil ultra 2x1gb 800mhz ali patriot 2x1gb 667mhz

 

ce mas pa ddr pa magari 2 ploscici patriota

ali pa tale kompletek: geil

 

se vedno pa prisegam na patriota - dobra garancija, torej si lahko 5let brez skrbi...v takem casu bos pa po vsej verjetnosti ze racunalnik menju...

lp ;)

 

kaj pravi? pa na zeppelina?? jz mam 2x po 1GB 667mhz

 

takele

Objavljena slika

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pravi? pa na zeppelina?? jz mam 2x po 1GB 667mhz

 

takele

Objavljena slika

 

kar bom reku se bom zlagal, ker ?e nisem sli?al za to firmo, in tudi tam ko sem delu ni blo teh v asortimentu...

uglavnem sam corsairsja ne kupit - vsaj jaz ne bom nikoli ve? kupu usb klju?ov od te firme (parkrat kej posnel gor pa je crknu....patriot pa ?e vedno dela ko urca..), glede ramov pa iz lastnih izku?enj povem da kar se jih je prodal jih je pribli?no polovica nazaj pri?la (ali pa so ravno takim osebkom v roke pri?li ko so z njimi delali ko svinja z mehom.)...uglavnem podn..

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam tudi Geil-e not,pa ?pilajo ko urca. :bravo: Pa ?e navit se jih da fajn. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.