Skoči na vsebino

Ene par te?av z mx-3


Priporočeno sporočilo

Te?ave se kr ne odpravjo, nikjer noben ne ve kaj bi bilo narobe z mojim avtom ?e par stvari se bo prabal,zahvala gre blekiju ?e ne pa ne vem razmilam o prodaji za dele pa nakupu http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3906099&show=1 tega ?e kdo kj pozna da se mi pove ?e se mi spla?a, je pa novej?a od moje, ?eprav imam problem da trenutno nimam tok denarja,v tega sm pa po nakupu ?e 300 skor dau pa ni n? nouga, oziroma avto je vse prej kot zanesljiv in to mi ni u?e?.

Tako da ?e kdo o tem kj ve naj pove, kr ?e ene nedelujo?e mx-3 res ne bi kupoval, (pa ta je ob nakupu delovala lepo kar naenkrat je ?lo pa vse narobe), tako da prosim za vse informacije o tej mazdi ki so na voljo, lastnik pa ?e je res lastnik 16 let in ljubitelj je sigurno na forumu=) lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 78
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

kokr vem ga mam, mal zamika je ja, obrati nihajo pa ko se ma?ina ogreje (v?inoma so stabilizirani okoli 500 ampak se usake tolko tut do nule spustijo skor, lih tok da avto ne crkne)

 

vrtajler bi jest rekel pol, probaj dobiti od nekoga za probat, nove se pa na ebayu dobi za cca 150? ali pa v slo pri kakem maherju

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.