Skoči na vsebino

Ene par te?av z mx-3


Priporočeno sporočilo

No kon?n sm si na?paru za en fleten servis, pa me mal zanima ka bi kj blo z mojo lepotico, pa kok kj stane.

1.problem- pokanje(niam pojma ?esa) ko zavijam skrajno levo pri nizki hitrosti, najbol sli?no zjutraj ko prvi? speljem

2.problem- volan je premehek, maybe ma malo lufta, kr ?utim da ho?e it svojo pot

3.problem- zmanka mi ?troma-to se mi je zgodilo ene trikrat dozdej-sm parkiru na bencinski, pa ho?em v?gat, pa avto niti ne trzne, niti lu?i ne delajo, pa? ?ist brez ?troma ostane, pred kratkim sem menju akumulator, pri starmu mi tega ni delal...sm ?ov ven iz avta, potovku po kontaktih na akumulatorju pa je v?gal, zdj en kolega je neki omenju ?tarter pa klu?avnico, sam nekak mi ni logi?no da bi klu?avnica kj mela s tem, sj lu?i se itaq orginalno da v?gat brez klu?a, ko se pa to zgodi pa sploh ni ?troma, mogo? sem sam ?lampast akumulator not dal, sam vseen vpra?at ni greh...

tnx za help

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 78
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

1. zglob zamenjat... pa bo nehalo

 

2. ?e je volan premehek, potem ma? zra?nost ali v vpetju obes (kon?niki - to potem ropota po grabah ponavadi) ali pa ma? zra?nost na volanski letvi

 

3. ?e potol?e? po kontaktih na akumulatorju, potem je tu problem... jaz ne vidim razloga iskat drugje... :)

 

?e kdo kaj ve? ve, pa bo itak napisal :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. ?e samo enkrat pokne potem je kugla na roki (manj verjetno) - stro?ek cca 30?, druga?e je homokineti?ni (?e skoz poka ko speljuje?) - cca 120?

 

2. premehek volan? hm...to ne bi verjel. Je dost tr?i od novej?ih mazd - recimo 323F. ?e ima? luft najprej preveri kon?nike - cena cca 20? kom, sej to takoj vidi?. Nato pa ?e "?pur ?tange" cena 30?/kom (pazi da bodo pravilne - men so zajebal - 2x!!!). V najslab?em primeru ima? gumijaste pu?e na rokah hin - to pa ve? tak, da ko da? gas ti potegne avto v eno smer, ko zavira? v drugo. Pa tut s pajsarjem se da probat ko je avto dvignjen.

 

3. verjetn kontakti na akkuju nimajo dost stika - najprej to preveri. Ravno zadni? je en starc bil pri meni, ko je menjal akku, mu ga je nekdo preve? zategnal in je pobral navoj na klemi - zato ni bla dost stisnjena. Pa tut polnilo ga ni glih vredi - ker pa? ni blo dost kontakta (verjetn je ?melcal ko porkamadona skoz)

 

:D

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. ?e samo enkrat pokne potem je kugla na roki (manj verjetno) - stro?ek cca 30?, druga?e je homokineti?ni (?e skoz poka ko speljuje?) - cca 120?

 

2. premehek volan? hm...to ne bi verjel. Je dost tr?i od novej?ih mazd - recimo 323F. ?e ima? luft najprej preveri kon?nike - cena cca 20? kom, sej to takoj vidi?. Nato pa ?e "?pur ?tange" cena 30?/kom (pazi da bodo pravilne - men so zajebal - 2x!!!). V najslab?em primeru ima? gumijaste pu?e na rokah hin - to pa ve? tak, da ko da? gas ti potegne avto v eno smer, ko zavira? v drugo. Pa tut s pajsarjem se da probat ko je avto dvignjen.

 

3. verjetn kontakti na akkuju nimajo dost stika - najprej to preveri. Ravno zadni? je en starc bil pri meni, ko je menjal akku, mu ga je nekdo preve? zategnal in je pobral navoj na klemi - zato ni bla dost stisnjena. Pa tut polnilo ga ni glih vredi - ker pa? ni blo dost kontakta (verjetn je ?melcal ko porkamadona skoz)

 

:D

 

1.poka ves ?as ko speljujem(dokler mam navit volan v skrajno levo)

2.mal mi vle?e volan, pa? ful mehko mi deluje(ob?utek kot da bi se vozil po makedamu, ?eprav se ne)

 

tnx za odgovore

 

 

pa ?e ena stvar, elektri?ni pomik sovoznikove ?ajbe mi ni nkol delu(od kar sm kupu avto), kok bi najla?je ugotovil zakaj je temu tako(stikalo, motor?ek...)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kompletni homokineti?ni zglob -> eBay.

Ve?ino stvari kopujem preko njega, ker je solidna kvaliteta za "normalno" ceno.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ok, nisem vedel da ima ABS. Nikjer ne pi?e..., v glavnem samo napotek sem dal. Ve?krat najdem kaj ugodnega zato sem predlagal, da sam pogleda malo po ebayu.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...Ve?krat najdem kaj ugodnega zato sem predlagal, da sam pogleda malo po ebayu...

 

Se strinjam.

Jaz sem kupil homokineti?ni zglob za MX3 z ABS preko UK ebay-a za 17 + 5 GBP = 32 EUR :danzoman: prednje diske za MX3 za 18+7 GBP = 36 EUR :bravo: zadnjo lu? za Xedos 6 za 5+5 GBP = 15 EUR :P

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

da nem nove teme odpiru, no odlo?u sem se, da nem prodal avta in ostajam mazda? in je treba avto u nulo porihtat. zdj sm se pa namenu zadnje diske menjat, pa me zanima, ?e kdo ve, a bi tole men pasal : http://cgi.ebay.co.uk/MAZDA-MX3-REAR-2-BRA...0QQcmdZViewItem

 

sicer ne pi?e kolk je po?tnina, ampak tut ?e je 20-30 eurov, se mi ?e vedno bolj spla?a kot pri nas vzet, razn ?e kdo ve za koga, k dila to po neki normalni, lahko tudi abnormalno niski ceni :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogo?e zato ker so mi pr nas (na ferodi) rekli okoli 150? za zadnje diske in plo??ice

 

In pri nas imamo samo en tgovino ki to prodaja ? ?zmeden?

 

Pokli? v TAPOS medvode, pa potem povej ceno.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In pri nas imamo samo en tgovino ki to prodaja ? ?zmeden?

 

Pokli? v TAPOS medvode, pa potem povej ceno.

 

mah men so ferodo svetoval, sam sem se kr ohladil, ko sem ceno zvedu. pa? nism glih mojster kar se ti?e nabave delov in zato raje tle vpra?am. ne mislim nekih bajnih par ven devat, ?e z avtom ne nardim niti 10k km letno. bom poklicu in napisu ceno. hvala za info :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah men so ferodo svetoval, sam sem se kr ohladil, ko sem ceno zvedu. pa? nism glih mojster kar se ti?e nabave delov in zato raje tle vpra?am. ne mislim nekih bajnih par ven devat, ?e z avtom ne nardim niti 10k km letno. bom poklicu in napisu ceno. hvala za info :bravo:

 

jst mam zadnje diske pa ploscice ,bili so novi(kakih 1000 kilometrou prevozeni),zdej so pa stal kake pou leta,pa so zarjaveli,sam mislm ce bi jih dau podrejat(zbrusit) bi bili dobri

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst mam zadnje diske pa ploscice ,bili so novi(kakih 1000 kilometrou prevozeni),zdej so pa stal kake pou leta,pa so zarjaveli,sam mislm ce bi jih dau podrejat(zbrusit) bi bili dobri

 

?e bi js poznal koga, ki to brusil bi blo dosti la?je. kok pa ?e? met za to?lahko tudi na ZS. pa pa?e to na mojo mx-3 (v6 brez absa)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi js poznal koga, ki to brusil bi blo dosti la?je. kok pa ?e? met za to?lahko tudi na ZS. pa pa?e to na mojo mx-3 (v6 brez absa)

 

lahko ji jst nesem podrejat (10 euru za oba diska),pa men das ene 30,se prau use skup 40 euru,za diske pa ploscice,pa smo zmejen ;)

 

aja te diski so bili na mx3 uni ku ma 1.6 masino,pa abs,sam mislm de pase to tut na tvojo,nism pa 100 procentn..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko ji jst nesem podrejat (10 euru za oba diska),pa men das ene 30,se prau use skup 40 euru,za diske pa ploscice,pa smo zmejen ;)

 

aja te diski so bili na mx3 uni ku ma 1.6 masino,pa abs,sam mislm de pase to tut na tvojo,nism pa 100 procentn.

 

?e bo kateri znalec potrdil, da pa?e na moje, se kamot zmenma :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In pri nas imamo samo en tgovino ki to prodaja ? ?zmeden?

 

Pokli? v TAPOS medvode, pa potem povej ceno.

 

cena je bolj kot ne enaka, torej +-5? <_<

a mi zna kdo poveat, ?e tisto z ebaya pa?e na mojga, ker ni vrag, da bom tle v sloveniji kjer mamo trikrat ni?ji standard kot v UK pla?ar 4 krat ve? za isto zadevo :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.