Skoči na vsebino

Ene par te?av z mx-3


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 78
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Zlomi se samo jezicek na stikalu. Podri stikalo in rocno premakni tisti del ki ga jezicek sedaj ne more premikat.

 

to sem probu, pa nea gre. zgleda da je tist dela ko je za voznikovo stran ?ist hin

 

?e bo? kaj okoli Dom?al hodil ti pa lahko jaz na hitro zaprem :)

 

tnx, ?e nebo druge opcije, se bom ?e pelal na izlet :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

huh ja, sm nekemu avto ?tromarju pelu pa mi je zapru ?ipo, sam sem se v?eri neki vozu okol in sem jo ponesre?i spet odprl, nism pa si zapovnu ktere ?ice je oni stric dal skupi, da je zapru okno, me zanima, ?e bi mi kdo znal kak tutorial dat. pol pa je ?e ena ?uda?ka stvar, ?e ena dva mesca kupujem desni homokineti?ni zglob, mel sem jih menda ?e ene pet razlićnih pa noben ni bil ta pravi. ka je res mo?no, da je za en avto narejenih miljon verzij zglobov pa noben ne pa?e. da je stvar ?e bol hecna, mam avto brez absa, na starih zglobih pa je gor obro?ek za abs ?zmeden? sj ve? ne vem ka naj nardim, najraje bi itaq zapelu avto na prvi odpad, pol pa se spovnem kok sem ?e not vlo?u pa me mine ta ideja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tist zobnik od ABSa se lahko odstrani, da bi bilo toliko problemov z enim zglobom :ne vem: svojega sem dobil v gamma centru v LJ in je pasalo brez problema, kar je bilo treba ta obro?ek z zobniki od ABSa prestavit.

 

mah so te?ave s temu zglobu, da? ?loveku v trgovini prometno in ti da tri zglobe in niti en ne pa?e, niti men ni jasno kak je to mo?no, da ne omenim, da je ?uda?ko da ma avto zglob z obro?kom za abs, abs-a pa nima. en serviser mi je reku naj probam zglob za ford probe-a, bom ?e to probu, drga? pa bom ?e gammo ?ov obiskat.

 

nevezano na vso zadevo, ?ipo sem zopet gor spravu, sm neki brkljal po kablih, pa ni ni? ratal, pol pa sm na blef na stikalu stisnu gumb za gor, pa je ?la ?ipa gor :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no zglob je kon?no zamenjan, kaj bi se mogo?e morala nardit optika po menjavi zgloba, k se mi zdi, da mi avto ful trese pri neki avtocestni hitrosti, prej pa mi tega ni delalo :ne vem:

aja pa ?e mal dela sem sam sebi naredu, med tem, ko sem mel odprto ?ipo na voznikovi strani in je nism mogu gor spravt, sem js brihtna bu?a to dol zalepu, torej folijo z selotejpom preko odprtine problem pa je nastal, da sem js to ?ele po parih dneh dol ?ov odstrant in se je selotejp dobesedno zapeku na pleh in ne vem kk bi to kvalitetno dol spravu :ne vem: .?e ma kdo kak predlog bi se priporo?al.

drga?, pa so mi pri ?erbineku kon?no naro?al odbija? in smernik, pa je treba ?akat do 3.8. da pridejo deli :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah nism ni? ?istu, k niti nism js ni?esar menju. stvar je taka, da mi je avto bolj kot ne skos treslo pri 100 in ve? km/h, pol pa sem pred kratkim menju sprednje gume in jih seveda dal centrirat in ni ve? treslo niti pri 200km/h, zdj pa ko sm dal zglob menjat, pa se mi zdi, kot da je spet isto

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah nism ni? ?istu, k niti nism js ni?esar menju. stvar je taka, da mi je avto bolj kot ne skos treslo pri 100 in ve? km/h, pol pa sem pred kratkim menju sprednje gume in jih seveda dal centrirat in ni ve? treslo niti pri 200km/h, zdj pa ko sm dal zglob menjat, pa se mi zdi, kot da je spet isto

 

 

Potem pa nazaj k majstru, ki je rihtal in naj popravi!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

ma kdo kaj delov za mazdo mx-3, po mo?nosti zelene barve :whatever:

Sem dans kon?no ugotovil, zakaj se govri, da se babe in avta ne posoja. Avto, ki je bil prakti?no v nulo porihtan (?lovek bi rekel kon?no) je danes zopet ?el po gobe. Rabim sprednji odbija? (?eprav se ga bo verjetno dalo popravt, odvisn kaj bo ceneje, pa da nebo pomote, ta odbija? je bil menjan pred mescem dni :unsure: ), desni sprednjo lu? (?isto celo) in pa pokrov motorja. pa mi zna mogo?e kdo povedat, ?e ?e nima delov, kolk me bo to stalo, z delom vred. najraje bi itaq prodal avto, sam je problem, da sem ?e tok stvari menju, da prakti?no nima ve? kaj crknit, za njega pa verjetno ne dobim prakti?no ni?, tko, da sem v vsakem primeru v k...u. ?e v naprej vsem hvala za odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avto je ?e v fazi popravljanja. dobil sem ?e havbo, desni blatnik, rabim ?e samo lu?. se vam 80? zdi dosti za lu??

 

?e je cela, brezhibna in se znotraj ne lu??i, to sploh ni dosti !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Zdravo, da ne odpiram nove teme bom kar sem pisal.

Kupil sem MX-3 in vse je bilo lepo in prav sedaj pa je nekaj narobe, avtu namre? med vo?njo zmanjka mo?i, gas dam do konca in se ne zgodi popolnoma ni?, kot da bi imel turbo luknjo. To ni najhuje, ob?asno avto crkne sam od sebe, to se zgodi ko ustavim ali ustavljam. Obrati, ki bi morali obstati nekje na 600 zanihajo do nekje 1100 in potem padejo na nulo pri ?emer avto ugasne in se ga na to pribli?no 10 minut ne da zalaufat potem pa s5 par kilometrov dela normalno nakar crkne. Vozim ga lahko le tako da stalno dr?im obrate nad 2000 kar je pa resni?no neprijetno. Ima kdo kak?no idejo kako to te?avo odpravit, kaj bi lahko bilo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fajn bi blo povedat kater motor ima?.

 

Model ti ima? verjetno te?ave z kar nekaj deli, naprej poglej vse drobne cevke po motorju, rebrasto cev med filtrom in loputo plina, potem ?e tukaj ni napake, potem poglej ?e ti prebijajo v?igalni kabli, lahko pa so najbolj banalno sve?ke.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.6 mam 66 kw, sve?ke so delvale vredu, res pa ne vem kdaj je blo kej od ?troma menjano, bom ?e enkrat pogledou cevke po motorju, tista cev med filtrom pa loputo plina je pa vredu kokr vem. torej ste nekako mnenja da gre za elekti?no napako. hvala vam, bom pregledal, kako pa ugotovim ?e mi kje prebija? :blush:

 

kt se opazl sm nou na tem podro?ju :dudek: hvala za pomo? bom povedal ko se kaj odkrije, kaj se je odkrilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal smo tut z enim kolegom gledal in prav da so sve?ke vredu. zdj me pa zanima kam bi blo avto za pelat v ljubljani? da to pogledajo pa povejo kaj mi je za narest? pa? jst sm ?e ugotovu da sam nimam kj gledat. tko da me zanima ?e se ve za k?nga vredu mehanika k bi to pogledu, pa po mo?nosti u?timov za normalno ceno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od Avtoelektri?arjev je Kogov?ek (vodnikova cesta) na nivoju, oz. jz mam od njegovga uslu?benca cifro, ponavad se z njim pol kej zmenim! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na pm mi pisi ce hoces , pa ti dam telefonsko od mojga kolega ki servisira vsega boga.. da ne bo kdo rekel da delam na javnem reklamo :) je pa ok pa dokaj poceni nardi. je pa ze doktoriral na 323f :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.