Skoči na vsebino

Klin?eve stabilizatorske pal?ke


Priporočeno sporočilo

sprednja 30?, zadnja 24?, seveda neoriginal

 

ampak, ko so izrabljene, pa dela taaaaaaaaaaaak grde zvoke ... :) kot da bi pol avta razpadalo,

seveda se zvok prena?a po celi karoseriji in lepo doni v notranjost ob vsaki neravnini

 

aja... menja? pa sam, rabi? dvigalko, klju? za kolesa, fleks, kladivo pa vili?aste in inbus klju?e

 

delo... 30-45 minut za prvo, potem pa 15-30 minut za naslednje :)

 

slika ni original, saj imajo sprednje vijake obrnjene v nasprotno smer

post-11-1204135076_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Mazda323: cena za eno pal?ko, v ?ist navadni avtotrgovini, sem vpra?al v dveh, pa je isto

 

euroton in gmt

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V GMTju so navadene cene u bistvu za par pal?k. Cene za te pal?ke so tam okol 12-17eur :P

 

o?itn so za 6ko tak drage :hohoho:

 

tole pa ni za 6-ko ampak za 323F bj :huh:

 

 

 

 

 

 

 

p.s. za ?estko so ?e dra?je saj so iz zlata (po ceni sode?) :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

delo... 30-45 minut za prvo, potem pa 15-30 minut za naslednje

Jah nevem ?e si glih tako hitro konec ;) V glavnem tisti imbusi, ki so tam za pomo? pri popu??anju vijaka so bolj kot ne tam zaradi lep?ega. Sam si z njimi nisem imel kaj pomagati, ker je bilo to nazadnje menjano par let nazaj in se matice niso niti premaknile. Flex je zlata vreden pri tem opravilu. Pri menjavi prednjih pal?k sem ?e moral pred tem odmontirat kon?nika, da sem sploh lahko pri?el zraven s flexom.

 

?udi me, da proizvajalci teh palic ne zbrusijo materiala na drugi strani, tam pri gumici. In bi potem komot prijel vijak s kak?nim klju?em. Vem da sem pri nekaterih ostalih proizvajalcih to zasledil...

 

Za drugi? pa ko bom kaj delal, bom malo poslikal... :D

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah nevem ?e si glih tako hitro konec ;) V glavnem tisti imbusi, ki so tam za pomo? pri popu??anju vijaka so

jaz sem zadnjo menjal v 20 minutah..., pa pol ?e 5 minut, da sem orodje pospravil :)

 

snel kolo, odrezal staro, namestil novo, zategnil, pri?raufal kolo in konec...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole pa ni za 6-ko ampak za 323F bj :huh:

p.s. za ?estko so ?e dra?je saj so iz zlata (po ceni sode?) :P

 

Se mi samo dozdeva ali pa so vsi original deli za 6-ko iz ?istega zlata...se mi zdi,no. :whatever::D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena nekje od 12-17 ? (cca) velja za BG serijo in mx-3 itd...

 

Qwerty...ne pametovat, ker me res zanima kolk teh pal?k si ?e zamenjal. Ne odtegne? je pa ?e se j.... WD gor al dol...

 

Edino kar mi pade na pamet je, glede na ceno, jih menjat nekje na 2 leti...takrat bi se ?e verjetn dale. Sicer pa...luftpi?tola in fain pritisk tut delata svoje :bravo:

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj z luft pi?tolo sem se jih jaz lotil, pa tavlke rolcange :D. Samo se mi je v "glavi" kon?nika potem vse skupaj zavrtelo. <_< Saj verjetno pri teh nebom imel tak?nih problemov, ker verjetno tudi te "poceni" ne bodo toliko zdr?ale. Je pa res da je ta avto prej imela ?enska in zgleda da ni kaj veliko dala na avto, tako da vpra?anje kako dolgo so bile te pal?ke fu?.

 

Aja pa mazda?ice iz tega foruma so izvzete iz tega ko?a :P

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Qwerty...ne pametovat, ker me res zanima kolk teh pal?k si ?e zamenjal. Ne odtegne? je pa ?e se j.... WD gor al dol...

 

jz sam pravim kaj je men pomagal pri zarostanih vijakih ;) pal?k ?e nism nobenih menjal, predvidevam pa do vijaki enaki ko kje drugje :P

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolko sem vsaj jaz opazil, pri dveh 323 so za?ele pal?ke ru?it nekje pri +-65000km

 

jaz mam 120k km in so ?e prve ble gor :)

 

aja, pa menjal sem samo na levi strani... ker na desni ?e ne ropota... :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.