Skoči na vsebino

Gume 2008


LabiGT

Priporočeno sporočilo

MO je (kao) mercedes equipment in se takih gum izogibaj v sirokem loku

 

in zakaj se je treba takih gum izogibat (op, fp, mo itd..), so mar slabse kvalitete?? ?zmeden?

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 500
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

in zakaj se je treba takih gum izogibat (op, fp, mo itd..), so mar slabse kvalitete?? ?zmeden?

 

Ne vem tocno kje je finta ampak take gume delajo, da cim dalj zdrzijo...ampak so pol karakteristike slabse kot iste gume brez teh oznak.

 

 

evo se to sem najdel: http://www.motorevija.si/datoteke/tabela-g...02006%20225.jpg

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst mam no svoji trojki se original bridgestone turanza, pa sem jih mislil zamenjat ker so malo glasne.

pa se nisem odlocil za menjavo, ker sem ugotovil kljub letniku 2003 guma deluje vrhunsko (3/4 profila)., kar pa za dunlop sportmax katero sem imel na laguni tezko recem.

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa Pirelli P6 ?

Sem videl da je na obeh testih (adac/amzs) zelo dobra, razen ce ni amzs prepisal :)

 

Adac/amzs/oeamtc/tcs delajo skupaj teste

 

Pirelli P6 ne obstaja v 205/55 16

P7 pa dobis v 205/55 16 (91V) in stane cca. 80eur v Brezicah. Je dobra guma (mogoce ze malo stara in glasna). Ne bos pa falil, ce jo vzames

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo - na slu?benega Golfa so ?le gor GY Exellence. So kar tihe in po suhem dobro prijemljejo kot v glavnem vse nove letne gume. Kako se pa obnesejo v de?ju pa ?e napi?em, ko sprobam.

 

Druga?e je pa profil asimetri?en in polovica gume zgleda, kot, da bi bila narejena za formulo ena oziroma vsaj tako zgledajo tisti vzdol?ni ?lebovi.

 

Objavljena slika

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo - na slu?benega Golfa so ?le gor GY Exellence. So kar tihe in po suhem dobro prijemljejo kot v glavnem vse nove letne gume. Kako se pa obnesejo v de?ju pa ?e napi?em, ko sprobam.

 

Druga?e je pa profil asimetri?en in polovica gume zgleda, kot, da bi bila narejena za formulo ena oziroma vsaj tako zgledajo tisti vzdol?ni ?lebovi.

 

Objavljena slika

 

Hm,jap,profil pa je res jeb..ki. :bravo: ?e dr?ijo ?e po de?ju,je skoraj "prava" guma. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo - na slu?benega Golfa so ?le gor GY Exellence. So kar tihe in po suhem dobro prijemljejo kot v glavnem vse nove letne gume. Kako se pa obnesejo v de?ju pa ?e napi?em, ko sprobam.

 

Druga?e je pa profil asimetri?en in polovica gume zgleda, kot, da bi bila narejena za formulo ena oziroma vsaj tako zgledajo tisti vzdol?ni ?lebovi.

 

Objavljena slika

 

?al se je izkazalo to?no to ?esa sem se bal - gume so izredno slabe v mokrem. Ne bom rekel ravno katastrofa samo definitivno najslab?e letne gume v de?ju kar sem jih imel. Pospe?evanje vrti v prazno, zaviranje zelo slabo, bo?na oprejemljivost je neko srednje sranje.

 

V glavnem Potenza, F1 al pa Conti jih potol?ejo do tal tako da jaz bi jih vsakemu odsvetoval. Saj ni? ne re?em, v suhem so zelo dobre brez pripomb samo tam kjer je pa najbolj pomembno pa ?al odpovejo. ?koda :(

 

 

Sicer pa tudi test je to?no to potrdil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ?e bi bila srednja ?alost bi blo ?e nekak - po ob?utku bi lahko celo rekel, da jih pri speljevanju posekajo zimske UltraGrip ?zmeden?:blink:?zmeden?:blink: ... nikol si nisem mislil, da bom kdaj kaj takega rekel. Sicer je to samo filing saj bi moral z metrom to probat ampak v direktni primerjavi so recimo Potenza svetlobna leta spredaj - pa skos sem bil zagovornik GoodYeara tako, da bom moral zdaj malo paziti z izjavami...

 

Goodyear premium razred super - - - vse ostalo pa... izogibaj se v ?irokem loku. Po?as mi je jasno zakaj Savina intensa je tako slaba guma saj delajo gumeno zmes po GY recepturi za ta razred gum.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
    • Jaz sem še brez FL-ja, tak da so analogni števci in manjši ekran.
    • Če rabiš prostor potem vzemi karavana. Še bolje vzemi karavna Mazdo 6., saj veš na mazda forumu si.   Moje nepomembno mnenje: - zunanjost obeh vozil je všečna, osebno mi je ST lepši, predvsem zaradi plastik CX30 - notranjost ima CX30 bistveno lepšo, uglajeno, luksuzno. Sam ne maram teh velikih štrlečih zaslonov kot jo ima ST. Nisem se vozil v ST, ampak za CX30 lahko rečem da je počutje v kabini odlično, materiali so na nivoju. - če hočeš turbo motor potem vzemi ST, če hočeš zanesljiv in uglajen motor vzemi CX30  
    • Fokusa lahko kupim takoj ,sem pozabil,je karavan ,ki se mi dopade😉To vse vem,da je drugi svet..,zato pa pravim,da me glava boli🙈 Je pa Mazda CX30 v notranjosti bolj dodelana,boljši materjali,čeprav ji zamerim,da nemoreš vseh šip odpreti preko daljinca.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.