Skoči na vsebino

horoskop in vse kar zraven pa?e


Catya

Priporočeno sporočilo

no....da ne bomo off topic....tukaj se lahko razpi?ete kaj je kdo po horoskopu, kaj je za koga zna?ilno, kaj je res, kaj ni res in tako naprej...aja pa seveda ni prepovedano napisat s katerim znakom ste se do zdaj najbolje ujeli....za future generations seveda! :)

 

 

za detajle priporo?am:

lunin.net

astro.com

 

 

no...da vidimo kdo si upa za?et! :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 58
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

no bom jaz 1. med ?korpioni!

 

Kj ve? pa ne bom povedal ker se pa? meni stanje dogaja iz min.v min!! :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no bom jaz 1. med ?korpioni!

 

Kj ve? pa ne bom povedal ker se pa? meni stanje dogaja iz min.v min!! :D

 

 

hmmm glede tega se ?ist strinjam :) do zdaj....the best match??!?! :)

 

Labi ti si lud :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

 

:hohoho:

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem ena izmed dvoj?ic. Moja 2. dvoj?ica je moj Riba. Super se ujameva :D

(Kot pes in ma?ka, al kaj sta ?e mela un komad Kumarca pa Rebeka Dremljeva :D)

Sem zra?no znamenje, rada letam po luftu :bravo: , moj Riba je pa vodno znamenje, I guess :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sm pa bik po kitajskem pa se mi zdi da ovca al petelin neki takga :bravo:

 

Verjetno si Petelin tako kot jaz - v glavnem na svetu sva za to, da stojiva na kupu gnoja in se kur?iva :hohoho:

 

Po na?em horoskopu pa sem ?korpijon, kot kar nekaj ?lanov na tem forumu. Ka?e, da se mazda najbolj sklada s tem znamenjem. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno si Petelin tako kot jaz - v glavnem na svetu sva za to, da stojiva na kupu gnoja in se kur?iva :hohoho:

:hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

 

No ?e jst, po horoskopu sm kozorog, po kitajskem zajc, ujamem se pa predvsem z rahlo do prete?no normalnimi ljudmi :hohoho:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,jaz sem pa vaga po na?em horoskopu.Nisem tipi?na vaga,ker imam podznak kozoroga. :P In zato precej na realnih tleh in ne v luftu...mogo?e,ko sem bil mlaj?i,sem bolj lebdel v oblakih. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u?asih pa sanjam pr belem dnevu :D

 

To vse ?enske,tak da se ne sekirat! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da nisem edini lev tlele... :bravo:

 

Ka naj re?em...zakon smo in VEDNO imamo prav, brez prigovarjanja...a ne Labi? :P:rulam:

 

Ascendent v kozorogu. :blink:

 

 

PS.: ozna?ujem kak sem (www.lunin.net), po datumu rojstva.

 

Sonce v levu:

Ljudje Levi so zelo energicni, vitalni, optimisticni, preserni, zabavni, mladostni in radodarni ljudje. Dostojanstveni so in plemeniti, veliko dajo na status, cast, videz in ugled, polni so samozavesti in samozaupanja :rispekt: . Cesto so sredisce in srce velikih druzb in zabav. Ker so zelo siloviti in temperamentni, radi pretiravajo in dramatizirajo.

 

Luna:

To so ljudje z ognjenim temperamentom, ki so sami sebi dovolj in se ponavadi zanesejo edino nase. So precej egocentricni in dramaticni, povelicujejo dnevne dogodke, ljubijo novosti, trac in druzabno zivljenje :mi pijemoo: . Radi so v srediscu pozornosti, hlepijo po obcudovanju in aplavzu, radi imajo lepe stvari :rozico: , modo, nakit in modne dodatke. Izzarevajo nekaj kraljevskega in plemenitega, so pa lahko tudi zelo hrupni in bucni :hudicek: .

 

Dodajam ?e...sarkasti?en s pridihom cinizma, opazovalec, velikokrat zmeden, prena?am poraze in kritiko, paaa...ne se mi zamert <_< .

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa lev...kralj dzungle.

Ujamem se z vsemi, ce pa ne jih pac pojem :P Njami

 

Paaaa... there goes another lion.....

 

 

Pa v podznaku spet LEv... :D

 

Agrrrrr.... mjav mjav mjav

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.