Skoči na vsebino

Photo session


Kuscar

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Danes sem moji Japonki privo??il eno orenk treturo in sem jo opral, spucal notranjost v nulo, namazal usnje skratka tipi top. Potem si pa nism mogu kaj da je ne bi ?e poslikal, ker je bla ?e tko napedenana :P ...

 

Bom pa v tej temi nalepil vse slike in postopke predelav in dodelav, ki jih bom naredil na tej mazdici, ?e je ok?

 

Evo jo:

 

post-1560-1205948505_thumb.jpgpost-1560-1205948595_thumb.jpg

post-1560-1205948666_thumb.jpgpost-1560-1205948829_thumb.jpg

post-1560-1205948851_thumb.jpgpost-1560-1205948877_thumb.jpg

post-1560-1205948897_thumb.jpgpost-1560-1205948924_thumb.jpg

post-1560-1205948959_thumb.jpg

 

Tukaj je ?e ?ist skor ?ist originalna - slike predelav sledijo :D .

 

Lp Kuscar :ouje:

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo si jo zglancal. :bravo: Moti me le tisti obesek na ogledalu...ali pa? stvar okusa.V?asih so "eni" imeli take obeske v stoenkah in yugotih. :D Pa brez zamere. ;)

 

Pa antenco prvo zamenjaj z kraj?o,ker te original so kot na avtkih na daljinsko...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo si jo zglancal. :bravo: Moti me le tisti obesek na ogledalu...ali pa? stvar okusa.V?asih so "eni" imeli take obeske v stoenkah in yugotih. :D Pa brez zamere. ;)

 

:( Se strinjam - samo je darilo od bejbe pa si ne upam dat dol... sej razume? no :ne vem:

 

Antenico sem pa ?e naro?il - samo ?akam alu lux izvedbo - ker no?em met kromaste...

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojem njega se bolj moti (ko gres po ovinkih pa mas en tak zoprn "metronom" ki ti meri "takte" :D ) sam ga je dobu od punce 100%

 

Sam zglancal si ga res...sajna se u iber (a sem iz LJ al kva :P )

 

?e ti meri takt je v redu.?e posebej na stari cesti za LJ je kar en takt tipo- speedmetal. :punk::aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobr zgleda :bravo:

 

a loh tud jest svojga na tako razvajanje prpelem?

 

kdo ali kaj je pa EVA?

 

Verjem da si je res ?e zaslu?ila tako razvajanje - ker je nisem mel ?asa popedenat odkar sem jo kupil. Niti ?arnic zadaj ki svetijo na tablico nisem mel ?asa menjat - zato je bilo to danes popoldne posve?eno temu. Aja pa spredej sem ji privo??u modre led diode na pozicijah - pa ful pa?e na srebrno barvo.

 

Eva je pa moja lep?a polovica :P pa sem dal tud na Mazdico napis, ker sem ga mel prej ?e na Audiju...

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjem da si je res ?e zaslu?ila tako razvajanje - ker je nisem mel ?asa popedenat odkar sem jo kupil. Niti ?arnic zadaj ki svetijo na tablico nisem mel ?asa menjat - zato je bilo to danes popoldne posve?eno temu. Aja pa spredej sem ji privo??u modre led diode na pozicijah - pa ful pa?e na srebrno barvo.

 

Eva je pa moja lep?a polovica :P pa sem dal tud na Mazdico napis, ker sem ga mel prej ?e na Audiju...

 

A bo? menjal tudi ?arnice ?migavcev spredaj(crom varianta),da ne bo tolko oran?na tolkla ven.Jaz sem jih in je res 100% lep?e. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bo? menjal tudi ?arnice ?migavcev spredaj(crom varianta),da ne bo tolko oran?na tolkla ven.Jaz sem jih in je res 100% lep?e. :D

 

 

Dobra ideja ja - morem samo pogledati katere ?arnice pa?ejo - upam da navadne - in kako se jih menja. Z pozicijo na desni strani (pri filtru) sem skoraj diplomiral da sem jo zamenjal, ker je takoooo veliko prostora. Ne vem za koga so to delali, da niti zraven ne more? da bi menjal ?arnico - pa ja ne bom zarad ene ?arnice vozu na servis menjat...

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z menjavo ne bo? imel te?av.Ne spomnim se ve?,katere ?arnice gredo noter(tip).Jaz jih imam od Philipsa.

Kupil pa sem jih tu:

http://www.tuningshop.si/menu.php?&category=372

 

ka pa zadnje ? jaz bi zadnje mel tud srebrne... WY21W

 

http://cgi.ebay.de/BLINKERLAMPE-WY21W-SILV...1QQcmdZViewItem

 

ma kdo voljo za group buy ? :)

 

spredaj so silvervision od phillipsa... :) in so lep?e kot tiste ?olte grde :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra ideja ja - morem samo pogledati katere ?arnice pa?ejo - upam da navadne - in kako se jih menja. Z pozicijo na desni strani (pri filtru) sem skoraj diplomiral da sem jo zamenjal, ker je takoooo veliko prostora. Ne vem za koga so to delali, da niti zraven ne more? da bi menjal ?arnico - pa ja ne bom zarad ene ?arnice vozu na servis menjat...

 

?e bi se malo zan?el bi imel toliko prostora za menjavo, da bi se lahko noter preselil za kak dan -dva. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi se malo zan?el bi imel toliko prostora za menjavo, da bi se lahko noter preselil za kak dan -dva. :D

 

Sej lahko da? kak konkreten nasvet, da vdrugo ne bom mel teh istih problemov :P ...pa mogo?e zna pridet prav tut kakemu drugemu mazda?u za?etniku :bravo:

 

Lp Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za te luci pri mazdi 6 je res malo prostora...

Za pozicijo je prvi pogoj, da je svetlo (ne tko kot sem jaz prvis probal sred noci z baterijo :) )

drugo: pomaga ce gledas z zunanje strani, kam gre zarnica (ker lazje ciljas)

tretje: veliko zivcev :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra ideja ja - morem samo pogledati katere ?arnice pa?ejo - upam da navadne - in kako se jih menja. Z pozicijo na desni strani (pri filtru) sem skoraj diplomiral da sem jo zamenjal, ker je takoooo veliko prostora. Ne vem za koga so to delali, da niti zraven ne more? da bi menjal ?arnico - pa ja ne bom zarad ene ?arnice vozu na servis menjat...

 

Mazda 6 02-05

 

?arnice za ?migavce

Spredaj : py21w

zadaj : wy21w

 

predvidevam pa, da imajo tud FL modeli isti tip ?arnic

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej lahko da? kak konkreten nasvet, da vdrugo ne bom mel teh istih problemov :P ...pa mogo?e zna pridet prav tut kakemu drugemu mazda?u za?etniku :bravo:

 

Lp Kuscar

 

V bistvu ti je hotel povedat, da je najla?je zamenjti ?arnico tako, da odstrani? filter za zrak in to komplet s celo ?katlo vred. Potem gre pa zadeva zlo na easy.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu ti je hotel povedat, da je najla?je zamenjti ?arnico tako, da odstrani? filter za zrak in to komplet s celo ?katlo vred. Potem gre pa zadeva zlo na easy.

 

Boss to mi deli, Druga?e pa ?e bi malo v detajle pogledal smo to ?e enkrat dali skozi. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.