Skoči na vsebino

je koga kdaj pre?inilo?


bleki

Priporočeno sporočilo

kdaj se prov jezim na proizvajalce avtomobilov za te nove modele , pa sj so lepi pa tko , sam bi pomoje bla ful scena ce bi opel recimo na novo dal spet ven manto A , pac mal spremenjana notranjost sam zunanjost pa ista , pa mazda 929ko iz 70tih , nekaj takega je naredu dodge s svojih chargerjem , samo ga je prevec "prenovil" kar se tice zunanjosti , nevem kaj mi je samo te 70's coupeji so nesramno sexy, glede na to kok je fan clubov raznih mant, oplov GT , dodgov iz 70tih v ameriki in tako naprej ...bi bila to kar dobra markentinska poteza , vsaj meni se zdi , kaj bi dal da bi se dalo kupt brand new mazdo 323f bg :) totalna zmaga , al pa porsha 944, k je biu itak pred cajtom tkat mu cist nc nebi falil glede na zdjsno konkurenco

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj BMW je dal ven novega minija, zdej ?e fiat fi?kota, ....

 

 

Kar se pa ti?e teh starih kupejev je pa pomoje premalo kupcev, da bi se spla?alo, ni ekonomske ra?unice :P

 

 

 

Mogo?e bi kje lahko na?el kak?no zelo ohranjeno BG z malo kilometri, samo zamenjat bi moral vse gumijaste dele in ?e kaj in bi bila kot nova

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V ju?ni afriki lahko dobi? ganc novega Golfa enko po zunanjosti star 30 let v notranjosti, kot bi bil dizajniran v?eraj. :P

 

 

Pa ?e link

 

Saj BMW je dal ven novega minija, zdej ?e fiat fi?kota, ....

 

Pa ne pozabit VW-jevega new beetla pa Chryslerjevega PT cruiserja... pa novi mustang recimo ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

brand new 323f BG?? zaaaaakon :bravo::danzoman::jupiii::ljubezen::rispekt:

takoj bi si jo kupu!!!

kaj pa brand new yugo koral 45?? :hohoho:

bi se pa spla?al brand new toyota mr-2 (ta nova mi je grda ko garjav pes)

al pa toyota celica (pop-off) :bravo:

al pa kakega mercedesa iz predpotopnih cajtov

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pop up lu?i so ukinili zaradi pe?cev, ?e se ne motim. :D

Sicer pa je po svoje res ?koda nekaterih avtov, ki jih ne delajo ve?, recimo kak?na nova MX-3ka ko smo ravno pri Mazdi.

Da bi pa naredili ISTI dizajn je pa skoraj nemogo?e, pa to ?e ne pomeni, da novi dizajni niso dlabi. Kar poglejmo Fiata 500 kako je sr?kan, ?eprav je Italijan in v ?lahti z Alfo. :hohoho: (sm mogu :P )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ampak dolo?eni "reborn" modeli so za moj okus precej zgre?eni, v mislih mam npr. VW Beetla, ki se v marsi?em skrije pred Herbyjem! :danzoman:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

saj , glih to me jezi ,k jih tako predelajo da si niso vec podobni imenu , kar se pa skor ganc nove 323f bg tice , moja ma 160k km kar je napol novo :) je pa nazalost trenutno na servisu :/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.