Skoči na vsebino

sportni lonec mazda 3


lesko

Priporočeno sporočilo

Freeflow je to, da ima prost pretok, torej direkten in brez (nepotrebnih :D) prekatov. In kdor je sli?al zvok od Tichove MX-3ke ve, da je zelo tiha dokler ne zahodi in pride v obrate. Ni eden tistih loncev, ki se derejo pri 2500 obratih in se ne more? peljati 100km z njimi. Je pa najbr? res, da je sam celoten izpu?ni sistem tudi zelo pomemben za kakovst zvoka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Freeflow je to, da ima prost pretok, torej direkten in brez (nepotrebnih :D) prekatov. In kdor je sli?al zvok od Tichove MX-3ke ve, da je zelo tiha dokler ne zahodi in pride v obrate. Ni eden tistih loncev, ki se derejo pri 2500 obratih in se ne more? peljati 100km z njimi. Je pa najbr? res, da je sam celoten izpu?ni sistem tudi zelo pomemben za kakovst zvoka.

 

ma? kak kontakt od tega fabija

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

JA SAM MALO JE FAK KER NIMA PAPIRJEV ZA TE PREDELAVE TA FABI POWER

 

Fak je tud, ?e kdo ne zan uprablajt velikih in malih ?rk. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak je tudi, da nekateri po forumih pljuvajo ljudi, ki jih osebno sploh ne poznajo (in so zato toliko bolj pogumni kot v resnici) in zmerjajo "?efurje" ki to niso... :blink: Mi je ?e ?al, da sem ti dal link od Fabija, ?e ga sam ne zna? najdt je ?e tako bolj ?alostno... :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bo pa izlet v Banovce.

 

Tako je !

 

Fak je tudi ?e taki ?efurji kot si ti uporabljajo tak forum.

 

Pa ?e bi jaz bil ćefur bi napisal ćefurji.

 

Kdor i??e ta najde. Baj, baj ......

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SYMON SE POPOLNOMA STRINJAM S TEBOJ. KLIKNIL SEM TO TEMO Z NAMENOM PREBRATI KAJ SE NUDI NA PODRO?JU ?PORTNIH IZPUHOV ZA TROJKE, POGOVOR PA SE JE KON?AL TAKOREKO? Z RASISTI?NIMI OPAZKAMI....

 

TO ZAGOTOVO NE SODI NA FORUM AVTO-MOTO TIPA.

 

 

UPAM, DA ADMIN :policaj: SANKCIONIRA TAK?NE ODGOVORE...

 

 

LP!

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LESKO...

 

KAR SE TI?E TVOJEGA VPRA?ANJA PA TI SVETUJEM, DA NE I??I ?PORTNIH LONCEV OZIROMA IZPUHOV PRI X MOJSTRIH, TROJKA JE LE NOVEJ?I AVTO IN I??E SVOJE. RAZLOG VE? ZAKAJ SI TUDI PRI UVELJAVLJENIH IZDELOVALCIH ?PORTNIH IZPUHOV KOT SO NOVAK IPD. NALETEL NA NEGATIVEN ODGOVOR. SEVEDA GA NE MORE NAREDITI, ?E NI DOBIL USTREZNEGA CERTIFIKATA S STRANI URADNEGA ZASTOPNIKA ZA MAZDO V SLO, DA LAHKO PROIZVAJA KVALITETNE KOPIJE LONCEV (KAR PRI RENAULTU RECIMO NI PROBLEM, A SE MENTALITETE IN KVALITETE FRANCOZOV IN JAPONCEV RES NE DA PRIMERJATI :ph34r: ). POLITIKE "VSE ZA DENAR PA ?ETUDI CRKNE :o " SE SLEDNJI RES NE GREDO. ?E BI SE, ?E ZDALE? NE BI BILI TAM KJER SO DANES.

 

POZANIMAJ SE KAK?NA JE PONUDBA PRI URADNEM TRGOVCU (AC COSMOS) OZIROMA POOBLA??ENIH MAZDINIH PRODAJALCIH. VSI IMAJO TUDI ?PORTNI PROGRAM DODATNE OPREME, KI TI BO USTREZNO SLU?ILA PREDVSEM PA BO? DOBIL VSO USTREZNO DOKUMENTACIJO IN GARANCIJO. VERJETNO VE?, DA TO ?E KAKO VELJA ZA VOZILA, KI SO ?E POD TOVARNI?KO GARANCIJO V NASPROTNEM JO IZGUBI?.

 

RAJE MALO VE? DENARJA ZA POPOLN U?ITEK, KAKOR DISKONT PRODUKTI Z OBVEZNO PRIPADAJO?IM PREGANJANJEM IN TO?ARJENJEM. TAKO MOJSTRA KOT NJEGOVE MOJSTROVINE.

 

MOJE MNENJE... ;)

 

PA LP!

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak je tud, ?e kdo ne zan uprablajt velikih in malih ?rk. ?zmeden?

 

 

LESKO...

 

KAR SE TI?E TVOJEGA VPRA?ANJA PA TI SVETUJEM....

 

.....TAKO MOJSTRA KOT NJEGOVE MOJSTROVINE.

 

MOJE MNENJE... ;)

 

PA LP!

 

A se ti norca dela? z velikimi tiskanimi? :blink: PRAV NADLE?O JIH JE NAMRE? BRATI SAJ TO NA FORUMIH POMENI VPTIJE!!!! :angry:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bomo steli koliko internetno osvescenih ljudi smatra VELIKE tiskane za vpitje in visok krvi tlak??

No... skratka.... velike tiskane pomenijo vpitje. Zato pa si tud naletel na take reakcije ostalih clanov.

 

Predlagam, da se drzimo zacete teme.

 

No... da pristavim se jaz loncek k debati.

En cas mi je zelo imelo, da bi zamenjal auspuh. Pol sem videl, da me moti le izgled konca izpusne cevi. In naredil sem se iz nerjacvnega jekla. Zelo je prepost. Ob priliki bom naredil kaksno fotko. Lahko pa zdej povem, da izgleda "preprost", kot konec cevi Ford Focusa WRC :D

 

Lahko noc

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Na svoji mazdi 3 imam lonec Sebring, kupljen kot original dodatna oprema za mazdo 3.

zelo zadovoljen , saj imam re?en problem rjavenjem, zvok je pri nizkih obratih ?isto obi?ajen brez nadle?nega hrumenja, pri visokih vrtljajih pa je pesem ?e ?portna..

 

Priporo?am!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na svoji mazdi 3 imam lonec Sebring, kupljen kot original dodatna oprema za mazdo 3.

zelo zadovoljen , saj imam re?en problem rjavenjem, zvok je pri nizkih obratih ?isto obi?ajen brez nadle?nega hrumenja, pri visokih vrtljajih pa je pesem ?e ?portna..

 

Priporo?am!

 

 

 

Lepo, da si na?el kar si iskal. Kje si zadevo kupil? Cena(z monta?o seveda)? B)

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.