Skoči na vsebino

GPS


Don

Priporočeno sporočilo

Torej, kregamo se kolk GPS la?e glede hitrosti. OZ kolk ?tevc la?e! :P:vskalo:

 

zanima me ?e je ?e kdo kdaj probavu, in sicer za hitrosti:

 

-50Km/h

-100Km/h

-150Km/h

-200Km/h

-220Km/h

-250Km/h

 

jst na internetu nism nikjer na?u takih primerjav. Vem da je odvisno tut od avtomobila (sam me ne zanima za Km natan?no)

 

P.S. smo pa vsi tok bogi da noben nima GPS-a, da ne govorim o avtomobilu ki gre preko 200Km/h :lol:

 

Pa glih zarad mene se zdej ni treba it 200 pelat po AC :policaj: , bi bil bolj vesel ?e bi to kdo kr tko vedu :P

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm!

 

Tle je res veliko odvisno od samega avta ,gum in pa natan?nosti ?tevca!

 

Pri meni je tako!

 

?e se peljem po GPS 50km/h mi ?tevec na avtu ka?e cca 55km/h

 

-//- 100km/h -//- 108km/h

-//- 130km/h -//- 140km/h

-//- 170km/h -//- 183km/h

 

 

za ve? pa nisem ziher

 

 

sem pa pred kratkim delal to primerjavo!!!

 

Tako se pa? meni obna?a avto mazda BA gume 195/50/15

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klopko nekaj takega je tudi moja Mazda lagala ja. :blink: Kar dosti, sem se lahko prakti?no 110 vozil po obvoznici (sam seveda nisem).

Nissan mi pa la?e pri 100 za ene 2 km/h pri 208km/h pa ?tevec ka?e 215 km/h. Gume imam namesto 195/55 R14 (original dimenzija) 196/50 R15.

Za merjenje tvoje Mazde se pa lahko zmeniva, za zadnjo pla?o sem si kupil Garmina. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha, po pri?akovanjih bom reku. Pol so tut tile "prikazni radarji" po AC in po mestih dokaj natan?ni. Nism si mislu da vas je ?e tok probal.

 

Symon kko si pa homologacijo za 196 gume naredu? :hohoho:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u mater!

 

Symon si pa privo??i? (gotovo ma? dobro pla?o)-kje pa dela? :hohoho::hohoho:

 

odli?no!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... , za zadnjo pla?o sem si kupil Garmina. :bravo:

 

 

A si su v penzijo, ko si dobil ze zadnjo placo ? :hohoho::bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res madona, midva z Uklopko-tom lhk sam sanjama o ?em takem ... ?zmeden?

 

 

A si su v penzijo, ko si dobil ze zadnjo placo ? :hohoho::bravo:

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri 100 km/h mi la?e za +9 km/h, pri 200 km/h la?e samo ?e +1km/h.

Torej do 100 na uro mi napaka raste potem pa pada. :bravo:

Prej?nji moped je kazal konstantno 10 km/h ve?, od 0 do 100+ sramezljiv km/h

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za MAzdo 5 CD110TX, gume 195/65/15 ?tevec ka?e od 5-10 km/h preve? pri hitrostih 50+

 

Prakti?no se po ?tevcu vozi? 140 in je realno 133, kar je ?e v toleranci radarja - to mi je orientacija, pa ?ez trojanske tunele 105 po ?tevcu je ?e znotraj omejitve (pri tej hitrosti po?asi prehiteva? tiste na desnem pasu, ki vozijo verjetno 100 po ?tevcu - in zmeraj se najde en pacient ki se ti zalepi za rit in blenda, nazadnje en Range Rover Defender, 2.7, prej pa ve?inoma - uganili ste - Audiji) :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni je isto 140km/h na ?tevcu je 133km/h po GPS-ju... 1x sem tudi stestiral max hitrost in je ?tavec bil nekje na 217-218km/h, Garmin pa je zabele?il max hitrost pri 206km/h.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.