Skoči na vsebino

Razdrianje sredinske maske MAzde 6


sphinx

Priporočeno sporočilo

?ivjo!

Mi morda lahko kdo pomaga oz. svetuje kam naj se obrnem? Rad bi razdrl sredinsko konzolo Mazde 6, ker imam parkirne senzorje z ekran?kom, pa bi dal rad ekran?ek v zgornji sredinski predal...

 

Vsak nasvet mi prav pride...

 

lp

m

www.zongler.info

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ?e koga zanima..operacija uspela

 

za?el sem ob pol devetih, kon?al pa okol 12 ure...

 

skratka...

 

Najprej sem za zajebaval, da sem snel cup holderja, ampak je ?lo. Malo sem imel problemov, da sem ga lo?il od dela, kjer je ro?ka za prestave. Je pa treba zadevo prjet z obem rokam.

 

Del, kjer je prestavna ro?ica, gre ven enostavno, paziti je treba samo na dva kabla zadej, en za lu?ko, drug za v?igalnik za cigare. Tisti z lu?ko je problemati?en, ker nisem imel pravil kle?? (unih z tankimi konci), ker je treba prtisniti na dva vzvoda, da se sname. Zadevo sem re?il z 2 ?raufencigerjema in navadnimi kle??ami. Malce zajebano, ampak tudi ?lo. Prave kle??e bi definitivno priporo?al.

 

V navodilih je bilo z rde?o obkro?eno, katere ?raufe je treba od?raufat, da gre dol sredinska konzola. Pa je vendar ozna?eno narobe. Treba je od?raufat 2 ?raufa, ki sta vi?je od tistih obkro?enih v navodilih. Po tem sem snel predalnik, kjer ni bilo te?av. Tam ob strani sem potem od?raufal ?e stranski ?rauf, ki dr?i sredinsko konzolo. Konzolo se sname enostavno. Malce se jo potegne k sebi in potem navzgor. Je ?lo brez te?av.

 

No potem sem vtaknil moj novi gadget XCARLINK zadaj v avtoradio in pr?gal. Zadeva seveda na mojo veliko ?alost ni delala.

 

Od?raufal sem 4 rde?e ?raufe ter snel avtoradio. Odzadaj sem odklopil ?e 2 kabla in anteno.

 

Avtoradio sem moral odpreti, da bi zlotal skupaj kontakt L716. To je bil res pain. Pa ne lotanje, ampak razstavljanje in sestavljanje avtoradia. Treba je kar po?teno razdret celo zadevo, da se pride do kontakta. Potem sledi sestava, za kar priporo?am, da ni napak. Ker ?e avtoradio na silo nekaj skupaj spnete, se zna zgoditi, da ne bo pasal ve? v sredinsko konzolo. Jest sem ga skor s te?avo zrinu notr :).

 

No na koncu zadevo vklopim in spet ni?. Ampak na lcd le napise EX88:99 skratka...pomeni da zadeva vendarle deluje. Namre? z 2x pritiskom na CD se je uspe?no preklopila v mp3. Pomislim, da bi lahko bil slab usb klju?. Grem gor in musko posnamem ?e na 3 usb klju?ke. 2 od 4 sta uspe?no za?ela predvajati musko. Tako da paziti ?e na kvalitetne klju?e.

 

No evo. Malce truda pa je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.