Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 60
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

baje je neka opcija da se kiler zalota, par ljudi mi to rekl, kolk to potem velja, ?e ve kdo?

motor koker ka?e ni ?ov, bol pametni bomo pa v soboto, ko gre avto kon?no na servis.

 

Hladilnik je na straneh, kjer se prikopi cevi plasti?en, to se ne popravlja, ker popravljeno ni za dolgo, rebra pa so aluminijasta, kar pa se tudi ne spla?a popravljat, bolje da najde? dobrega rabljenega ali pa novega, pol bop edino 100% imel mir.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa kak je kj s hladilnikom, to je taka zadeva da samo od ?isto istega avta pa?e ali?

 

 

v tvojem primeru pa?e ?al samo od MX-3 V6 :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ YavarYe X6V6

 

hvala za razlago!

 

Smo ?e pogledal in res je jermen strgan. Sam je ?e pa en drug problem, ko smo vodo vlil v kiler je ven stekla, to smo delal na park placu, tko da glih nismo mogl videt a je kriva cev al kiler, ampak glede na mojo sre?o je ve?ja verjetnost da je kiler ?ov. Bomo kmal zvedl, sam upam, da ni ?la vodna pumpa, ker potem mam spet orng neplaniranih stro?kov ?zmeden?

 

 

Mam kiler za prodat ;)

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

kiler je tak po?u, da se ga ne da popravt in moram nabavt drugega, zdj sm pa v dilemi.rabljen za 150? ali nov za 220?? 70eurov ni mali dnar, ni pa niti velik. prednosti novega kilerja pred rabljenim??e mi kdo lahko pomaga z nasvetom bi mu bil zelo hvale?en

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov je drag, rabljen pa je sigurno predrag, razen ?e ti prodajalec prilo?i ra?un, da ga je kupil, pred dvema letoma. ?e kupi? novega ima? nekaj garancije, stari pa tak ve? kak?en je. lahko ti bo dr?al dolgo ?asa, lahko pa tudi ne.

 

Iz izku?enj ti lahko povem, da deli ki na avtu po dolo?enem, ?asu radi crkenjo, razni prodajalci predrago prodajajo. Meni se je to zgodilio na prej?njem avtu, ko mi je nek rabljen del ena faca kao ugodno prodal po polovi?ni ceni, pa mislim da ni dr?al niti dve leti. Avto je bil takrat star 10 let, "novi" rezervni del pa najbr? kak?no leto manj. Potem sem kupil novega in vem da je bil zadnja leta mir z njim. pa ?e sedaj je.

 

Najve?ji problem pri aluminijastih hladilnikih je da ti ponavadi spusti tam, kjer sta stisnjena skupaj plastika in hladilni sistem s tesnilom. Ko to tesnilo popusti, ti ga ?iv bog ve? ne popravi. Torej ?e ne ve? da je rabljen hladilnik bolj kot ne nov, raje stisni zobe in kupi novega, razen ?e avta ne misli? ve? imeti dolgo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

torej ?e enkrat, moja dilema: kupit nov kiler al rabljenga, menjat samo kiler al menjat tut vodno pumpo(vrag si ga vedi kdaj je bla menjana)+napenjalec+jermen. za vodno pumpo res nevem kdaj je bla menjana in me je mal strah, da nebi dal ven dnar za kiler, pol mi pa pumpa crkne, pa mi gre glede na to kako sre?o mam js ?e kiler poleg, pa je dnar res stran vr?en, te verjetn bol? dat mal ve? takoj, ko pa pol met ?e en nepotreben stro?ek ve?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.