Skoči na vsebino

Uklopkotova 3GTA


BOJČ

Priporočeno sporočilo

:hohoho: kaj ti nuca avto k ti stoji v gara?ai in ne zaslu?i? kasneje za bencin in ne more? spat pono?i k se ti blede d bo kj narobe!! :hohoho: aja samo zarad bahanja -frik :(

 

ta avto ni zaradi bahanja, ta je za mojo du?o, v gara?i, ker se niti nimam ?asa vozit z njim, imam pa zato par mazdic, ki jih ni ?koda, za vsak dan.?e bi se hotel bahat, bi verjetno na lizing vzel kako 911, tako sem pa raje ske?iral 32ooo .

raje se dr?imo teme o rde?i pi?urini-glej naslov teme

 

 

:hohoho: kaj ti nuca avto k ti stoji v gara?ai in ne zaslu?i? kasneje za bencin in ne more? spat pono?i k se ti blede d bo kj narobe!! :hohoho: aja samo zarad bahanja -frik :(

 

toliko kot ti zaslu?i? cel mesec v firmi, jaz v?asih v eni uri!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eni tukaj potrebujejo persen :hohoho:

 

nej bo getejka.. simple as that :whatever:

 

ko se zadanemo se zadanemo s tistim kar imamo na zalogi, ki s slamco potegne? v nos, ampak je vse pod kontrolo, ne bo pa pod kontrolo, ko se ?loveku odfuka in se nekomu MA??UJE!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole sploh ni tolk ?voh, ve se zakaj mi je v?e? :P V angle??ini celo malo kraj?e, tak da lahko uporabi? kot nick: red-cat

 

In potem gresta lahko "Red cat" in "Wildcat" skupaj na mi?ke... :danzoman::jupiii::D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, saj po?asi se bomo pa uspeli spomnit nekaj lu?nega :bravo:

 

@ Catya: A ti zmeraj prede?...? :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.