Skoči na vsebino

Novi plesni ?evelj?ki za moje vozilo...


Kuscar

Priporočeno sporočilo

Oj mazda?i in mazda?ice!

 

Evo pa sem jih do?akal... prispel je paket iz Nem?ije ( u bistvu 4 paketi) in noter moje nove Tomason Tn6 black edition + Dunlop sport maxx TT 235/40/18...

 

Slikce prilepljene... rabim mnenje ali ?e ni?at - ali obdr?at takle ''all road'' look :P

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Pa ?e vpra?anje za guma eksperte - koliko napihnit tele gume? Sedaj jih mam spredej na 2,7 in zadaj na 2,5 bara. Samo je te?ko po ob?utku, ker je toliko ?ir?a guma da je ?e druga?en filing vo?nje in pojma nimam ali je ok ali ni. Glede na ceno gum jih ne bi rad preve? hitr uni?u zaradi napa?nega tlaka... Vulkanizer mi je pa itak reku nej jih napumpam samo toliko kot pi?e v papirjih od avta se pravi 2,2 :hohoho: in pa da je to traparija dajat gor ?ir?e gume in oh in sploh je mel pripomb...

 

Lp Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nigr. :P:hohoho::bravo:

Si ga pa pomoje kar lepo opral preden si ga slikal ali pa ima? serijsko rjave diske.

Glede ni?anja je pa tako, da je imel sodelavec 2.5 V6 TDI in ko ga je spustil z enimi poceni fedri (mislim da so bili zelene barve) se mu je avto s?asoma ?e dodatno posedel nakar je po makadamu z rokami drgnil po tleh. :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Va?no, da si jih sam vesel in zadovoljen z njimi.

 

Osebno pa ne bi nikoli na ?rn avto ?rnih felten dal, ker mi ne pridejo do izraza na avtu, pa ?e pomanj?ajo kolesni del vozila. ?emu tako velike feltne, ?e niso opazne....

 

Zni?at pa vsekakor.

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sej dobro zgleda, ?eprav tud jaz ne bi imel ?rnih felten na ?rnem avtu. Ampak OK, pa? stvar okusa.

Meni samo tale avto ni ?isto "pravi" :P (brez zamere...)...

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Ally ja,za tebe pa recimo kaka bujna bjonda. :P:hohoho:

 

Bujno bjondo na vrvico.....? Hmmmmm.... Yeaaaaahhh! :wub::ouje:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Usnjeno ne? Pa bi? v roke. :P

 

?e kaj drugega, ne samo bi?... ;)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.